images/stories/logosait_new.jpg

 

Комунальне підприємство, яке забезпечує водопостачання у Збаражі, може припинити діяльність через борги

Комунальне підприємство, яке забезпечує водопостачання у Збаражі, може припинити діяльність через борги
У міського комунального підприємства "Збараж", яке надає послуги з водопостачання, виникла заборгованість оплати за електроенергію.

Як повідомили у міській раді, це сталося через боржників, які не сплачують рахунки за спожиті послуги. Мешканці заборгували КП більше як пів мільйона.

"Станом на 1 грудня 2023 року у надавача послуги з водопостачання і водовідведення МКП "Збараж" виникла заборгованість з оплати за спожиту електричну енергію перед електропостачальною організацією, у зв’язку з несплатою споживачів громади за спожиті послуги у сумі 575400,00 гривень", – зазначили в мерії.

Там наголосили, що наявність заборгованості комунального підприємства призведе до припинення постачання електричної енергії надавачу послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що в свою чергу спричинить відключення послуги водопостачання і водовідведення для населення, бюджетних організацій, інших споживачів міста та довколишніх сіл, в тому числі – очисних споруд.

З метою запобігання надзвичайної ситуації, споживачів просять терміново погасити заборгованість за отримані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер