images/stories/logosait_new.jpg

 

У школах Тернополя ввели «Карту тернополянина»: користуватимуться діти у їдальнях

фото ілюстративне з вільних джерелфото ілюстративне з вільних джерел
Школярі у Тернополі харчуватимуться в їдальнях використовуючи «Карту тернополянина».

Про це повідомили у міській раді.

«З 8 січня у школах Тернополя запрацює ефективна автоматизована система обліку пільгового харчування, що дозволить дітям пільгових категорій отримувати безкоштовний обід за допомогою «Карти тернополянина». Цей крок забезпечить точний облік пільгового харчування та сприятиме оптимізації витрат міського бюджету, оскільки відшкодування підприємцям за надані послуги буде проводитися відповідно до реальних показників», - пояснили у міськраді.

За допомогою «Карти тернополянина» безкоштовне харчування у закладах освіти буде доступне для дітей, які: мають право на безкоштовне харчування (діти захисників та захисниць, діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, з особливими освітніми потребами, з числа ВПО та ін.); оновили «Карту тернополянина» або виготовили нову для безкоштовного харчування у закладі освіти.

Окрім цього з нового семестру учні інших категорій зможуть розраховуватися звичайною учнівською «Картою тернополянина» за комплексний обід у школах.

«Вартість одного обіду становитиме 50 грн, а інформація про те, що дитина пообідала у школі, буде доступна батькам в мобільному додатку «е-Тернопіль», - наголосили у міськраді.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер