images/stories/logosait_new.jpg

 

FT: Угорщина заблокувала 13-й пакет санкцій ЄС проти Росії

FT: Угорщина заблокувала 13-й пакет санкцій ЄС проти Росії
УГОРСЬКИЙ ПРЕМ'ЄР ВІКТОР ОРБАН, ФОТО: GETTY IMAGES

Угорщина заблокувала затвердження 13-го пакету санкцій ЄС проти Росії, повідомили Financial Times неназвані офіційні особи.

Джерело"Європейська правда" з посиалнням на Financial Times

Деталі: За даними джерел, на вчорашньому засіданні послів ЄС Угорщина була єдиною країною, яка не підтримала 13-й пакет санкцій, спрямований проти майже 200 осіб та організацій з Росії, Китаю та інших країн, які, як вважається, допомагають Москві у військових діях.

Один із посадовців розповів, що Угорщина не погодилась із новими санкціями через наявність у списку китайських компаній.

Інший урядовець, поінформований про переговори, дипломатично охарактеризував їх як "дуже плідний обмін думками", делікатно деталізувавши блокування з боку Угорщини.

За його словами, угорський посол "попросив трохи більше часу для аналізу змісту пропозицій".

Речник посла Угорщини в ЄС не відповів на прохання про коментар.

Джерела видання зазначають, що дискусії триватимуть, і, ймовірно, міністри країн-членів піднімуть це питання на засіданні наступного тижня.

Прихильники пакета санкцій сподіваються досягти згоди до наступної середи, щоб встигнути до 24 лютого.

Нгадаємо: 13-ий пакет санкцій ЄС проти Росії має бути ухвалений міністрами закордонних справ ЄС у Брюсселі 19 лютого, але його вміст ще може змінитись. За даними ЗМІ, у ньому також можуть бути санкції проти Північної Кореї за надання Росії ракет, які вона використовує проти України.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер