Команда «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль» стала переможцем Чемпіонату Тернопільської області з футзалу

Цими днями завершився Чемпіонат Тернопільської області з футзалу серед юнаків. За результатами ігор дві команди «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль» стали переможцями та віце – чемпіонами Чемпіонату Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2011-2012р.н. відповідно.

Команда «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль» U-13 під керівництвом Івана Рогаля,  та підопічні Миколи Когута,  команда «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль»  U-12, здолавши суперників у зональному та півфінальних етапах змагань, зустрілись у фіналі. Матч завершився рахунком 2:1 на користь старших юнаків. U12 стали срібними призерами, показавши злагоджену гру.

Вітаємо обидві команди, бажаємо нових перемог та досягнень на майбутніх змаганнях.