images/stories/logosait_new.jpg

 

Попередній дивом не обвалився: у Теребовлі розпочалось будівництво нового моста

Попередній дивом не обвалився: у Теребовлі розпочалось будівництво нового моста (відео)
У Теребовлі триває реконструкція мосту через річку Гнізна.

Руйнування споруди були такі значні, що переправу довелось повністю розібрати, щоб звести нову фактично "з нуля".

Раніше, під час демонтажу аварійної конструкції мосту, фахівці виявили, що старі опори не мали всередині будь-якого армування, тобто опорна частина мосту являла собою суцільний бетонний стовп. А основна бетонна опорна частина була влаштована на дерев'яних палях. Міст фактично дивом не завалився під навантаженням сучасного великовагового транспорту.

"Стартував перший етап будівництва нової штучної споруди на місці демонтованого аварійного мосту – влаштування буронабивних паль. Буронабивні палі – це основа нових опор мосту. Підрядна організація за допомогою потужних спецмашин пробурює свердловини, куди надалі монтуватиметься арматурний каркас та заливатиметься бетон. Глибина, на яку влаштовується паля, – 12 метрів. Усього буде 58 паль", – повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

ЯКИМ БУДЕ НОВИЙ МІСТ?

Довжина переправи становитиме 48,7 метра, загальна ширина – 12,8 м. Міст матиме 2 смуги руху та тротуари з двох сторін завширшки 1,8 м. Покриття проїзної частини складатиметься з 2 шарів асфальтобетону, який буде укладений на гідроізоляцію.

Нагадаємо, міст через річку Гнізна був збудований майже 90 років тому і до реконструкції перебував у аварійному стані. На ньому виявили численні недоліки, які загрожували безпеці руху та могли призвести до обвалу. З огляду на це, Служба відновлення ініціювала невідкладну реконструкцію споруди у 2023 році. Уряд спрямував на роботи кошти Європейського інвестиційного банку.

На державних дорогах області це буде перше реальне будівництво з 2008 року.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер