images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Власність громадського об'єднання

П'ятниця, 23 листопада 2018, 08:07

Відповідно до статті 24 Закону України «Про громадські об’єднання» громадське об'єднання зі статусом юридичної особи для виконання своєї статутної мети (цілей) має право володіти, користуватися і розпоряджатися коштами та іншим майном, яке відповідно до закону передане такому громадському об'єднанню його членами (учасниками) або державою, набуте як членські внески, пожертвуване громадянами, підприємствами, установами та організаціями, набуте в результаті підприємницької діяльності такого об'єднання, підприємницької діяльності створених ним юридичних осіб (товариств, підприємств), а також майном, придбаним за рахунок власних коштів, тимчасово наданим у користування (крім розпорядження) чи на інших підставах, не заборонених законом.

Право власності громадського об'єднання зі статусом юридичної особи реалізовує його вищий орган управління в порядку, передбаченому законом та статутом громадського об'єднання. Окремі функції щодо управління майном за рішенням вищого органу управління громадського об'єднання можуть бути покладені на створені ним відповідно до статуту керівні органи, юридичні особи (товариства, підприємства), відокремлені підрозділи таких об'єднань або передані громадським спілкам, утвореним цими громадськими об'єднаннями.

У разі саморозпуску громадського об'єднання його майно та кошти після задоволення вимог кредиторів передаються за рішенням такого об'єднання на статутні або благодійні цілі іншому (кільком іншим) громадському об'єднанню, а в разі неприйняття такого рішення - зараховуються відповідно до закону до державного або місцевого бюджету.

У разі реорганізації громадського об'єднання його майно, активи та пасиви передаються правонаступнику.


 

Загальна система оподаткування у підприємця: формуємо доходи

Четвер, 22 листопада 2018, 08:12

Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.

Враховуючи вищевикладене, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі, а саме:

- виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);

- виручка в натуральній (негрошовій формі);

- суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.


Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області


Розміщувати рекламні засоби на електроносіях у Тернополі заборонено

Четвер, 22 листопада 2018, 08:11

Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради інформує мешканців, що у Тернополі діє заборона на розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, а також на засобах та обладнанні (в тому числі на опорах) зовнішнього освітлення.

Заборона діє на підставі внесених змін до Статті 8 Закону України "Про рекламу" щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності.

Цей законопроект прийнятий з метою звільнення міського простору від значної кількості рекламоносіїв та збереження автентичності і просторової композиції об'єктів культурної спадщини та архітектурних ансамблів, а також задля підвищення безпеки дорожнього руху.

Відтак, прохання до тернополян та рекламних компаній не розташовувати рекламні засоби на міських електроопорах, оскільки самовільно розташована реклама чи рекламні засоби будуть демонтовані згідно з рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

 

Запрошуємо на майстер-клас "Основи відеозйомки"

Четвер, 22 листопада 2018, 07:47

З нами працюватиме відеооператор телеканалу Тмц Інфо Vitaliy Zistorovith

На майстер-класі ви дізнаєтеся:
- Правила зйомок,
- Техніка професійної відеозйомки для початківців.
- Монтаж відео матеріалу.

Перше заняття:
- робота з камерою,
- постановка кадру,
- звук.

24 листопада, 12:00-14:00, Medialab Ternopil

Друге заняття:
- принципи монтажу,
- програми для монтажу,
- робота з відео матеріалом.

01 грудня, 12:00-14:00, Medialab Ternopil


Заняття для дітей 8-15 років.
Кількість місць обмежена.
Чекаємо ваших дзвіночків за тел. 096-467-03-52.

Тернопільщина: 238 підприємств підвищили рівень зарплати та сплатили до бюджету 1,7 млн гривень платежів

Середа, 21 листопада 2018, 08:32

Протягом десяти місяців 2018 році працівниками територіальних органів ДФС України в Тернопільській області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 20 підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Як результат, 19 суб’єктів господарювання ліквідували зарплатний борг на суму 2,4 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб - 10,6 тис. грн, єдиного соціального внеску - 12,2 тис. грн. Крім того, проведена індивідуальна роз’яснювальна робота із керівниками 145 підприємств. Відтак 144 з них погасили заборгованість із заробітної плати на суму 5,2 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб - 1,3 млн грн та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – понад 2,3 млн гривень. Такого результату вдалось досягти завдяки вжитим заходам щодо недопущення виплати заробітної плати «в конвертах», детінізації економіки, погашення зарплатного боргу тощо.

Працівники фіскальних органів Тернопільщини, об’єднавшись із органами місцевої влади спільно проводять контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Так, з початку цього році на засіданнях комісій заслухано керівників 250 підприємств та організацій, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному, чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 238  підприємств підвищили рівень заробітної плати. Відтак до бюджету надійшло 785,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 947,9 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім того, завдяки роз’яснювальній роботі з вищевказаних питань на 598 підприємствах та організаціях області 572 з них підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло понад 6,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та більше 8,2 млн грн ЄСВ.

Протягом січня-жовтня цього року контрольні заходи було застосовано до 44 юридичних осіб та 6 приватних підприємців. Внаслідок допущених порушень донараховано майже 3,5 млн грн податків і зборів, зокрема: податку на доходи фізичних осіб більше 8,5 млн грн, єдиного соціального внеску -  32,4 тис. грн, військового збору – 54,2 тис. гривень. Крім цього, до порушників застосовано штрафних санкцій та нараховано пені на суму більше 2,5 млн гривень.

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області



 

Сторінка 845 з 1423

«ПочатокПопередня841842843844845846847848849850НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер