images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


«Відкрий серце для добра»

П'ятниця, 13 грудня 2019, 09:50


«Відкрий серце для добра»

01

Під такою назвою у Заліщицькому обласному багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі відбулася захоплююча спортивно-розважальна програма.

У ній були  цікаві спортивні естафети, музично-танцювальні композиції, пісні та гімнастичні трюки. У програмі охоче брали участь не лише вихованці закладу, а й педагоги.

http://www.zal-edu.org/


 

Соціальна профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі

П'ятниця, 13 грудня 2019, 09:49

Соціальна профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі

0

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів освітніх закладів «Соціальна профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі».

Метою заходу було розширити знання учасників про негативні явища в дитячому та молодіжному середовищі, причини виникнення та їх наслідки, проаналізувати основні стратегії профілактики тютюнопаління, вживання психоактивних речовин, розкрити зміст і методи профілактичної роботи практичного психолога і соціального педагога щодо попередження виникнення негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, розробити систему профілактики тютюнопаління, вживання наркотичних речовин.

Заступник директора ТОКІППО з науково-педагогічної та виховної роботи, кандидат історичних наук Володимир Мисик від імені адміністрації привітав учасників семінару, побажав плідної та успішної роботи. У своєму виступі звернув увагу на особливостях формування ціннісних орієнтирів в умовах превентивного виховання.

Фахівці ТОКІППО розкрили психологічні аспекти профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, основні моделі профілактики негативних явищ в роботі практичного психолога та соціального педагога та акцентували увагу учасників семінару на статистиці щодо вживання психоактивних речовин та тютюнопаління серед дітей та підлітків, основні завдання профілактичної роботи фахівця психологічної служби в освітньому закладі, на алгоритмі дій під час реалізації соціальної профілактики.

На обласний семінар був запрошений канд. медичних наук, лікар-психіатр, психотерапевт Пришляк В.І., який проаналізував основні медико-психологічні аспекти виникнення залежної поведінки та її прояви в результаті вживання психоактивних речовин, розповів про механізми виникнення узалежненої поведінки та шляхи її подолання.

Для закріплення теоретичного матеріалу були проведені з учасниками кілька цікавих вправ та тест для самоперевірки рівня знань щодо правової відповідальності, яка пов’язана з наслідками вживання психоактивних речовин.

Під час дискусії практичні психологи, соціальні педагоги, виступаючі ділились досвідом та активно обговорювали питання наслідків вживання підлітками і молодими людьми психоактивних речовин та їх вплив на оточуючих, форми та рівні профілактичної роботи спеціалістів психологічної служби в освітньому закладі, ефективність профілактичних заходів і профілактичних програм, перспективи використання сучасних стратегій просвітницько-профілактичної роботи з учасниками освітнього процесу для попередження виникнення залежної поведінки.

Семінар завершився обговоренням учасників та виробленням рекомендацій.

http://ippo.edu.te.ua/

Громада вирішує питання поводження з твердими побутовими відходами

П'ятниця, 13 грудня 2019, 09:47

Громада вирішує питання поводження з твердими побутовими відходами

0

Новий сміттєвоз поповнив матеріально-технічну базу Лановецької ОТГ. МАЗ із навісним обладнанням призначений для механічного чи ручного завантаження, ущільнення, транспортування та розвантаження твердих побутових відходів.

Вартість нової техніки 1 499 000 грн, які спрямовані за рахунок державної субвенції на розвиток інфраструктури.

Машина сприятиме належному обслуговуванню мешканців громади та допоможе налагодити більш ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами.

Нагадаємо, такий же сміттєвоз закуплено і у минулому році. Окрім цього, у громаді затвердили План удосконалення надання послуги по поводженню з побутовими відходами, який передбачає закупівлю індивідуальних сміттєвих контейнерів для домогосподарств і облаштування майданчиків для сортування.

http://lanmisto.gov.ua/


 

Тернополянка Анастасія Меркушина - срібна призерка супер-спринту в Риднау в рамках другого етапу Кубка IBU з біатлону!

П'ятниця, 13 грудня 2019, 09:45

В італійському Риднау жіночим суперспринтом стартував другий етап Кубка IBU. І вже кваліфікація цієї гонки виявилась дуже успішною для українських спортсменок! Більше того, - тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина стала тут переможницею. Як повідомляє Федерація біатлону України, умови для гонки були ідеальними: прекрасна біатлонна погода і практично повний штиль на стрільбищі. Відтак, на перший план, окрім точності, вийшла ще й швидкострільність, а в цьому компоненті в світовому біатлоні тернополянці Меркушиній мало рівних. Отож, Настя швидко розібралася з усіма мішенями на вогневих рубежах, і, хоча не була найшвидшою на трасі, виграла кваліфікацію, на дві секунди випередивши польську біатлоністку Йоанну Якель!

До фіналу суперспринту, окрім Меркушиної, пройшли ще чотири українки: Катерина БехЮлія ЖуравокНадія Бєлкіна та Ольга Абрамова.

До початку фіналів суперспринтів на другому етапі Кубка IBU, які проходили у форматі мас-старту, погодні умови в Ріднау дещо погіршилися. На стрільбищі, правда, був штиль, але над стадіоном згустилися хмари і почав падати свіжий сніг, що ускладнило і пересування по трасі, і роботу на рубежах - зважаючи на погіршення видимості.

Анастасія Меркушина зуміла пристосуватися до нових умов і за чотири вогневі рубежі спортсменка використала три запасних патрони, ні разу не дозволивши собі відправитися на штрафне коло. З огляду на те, що робота на вогневих рубежах, зокрема, з перезарядками, у Насті знову була зразковою, на заключне коротке коло дистанції вона вийшла лідером! Але, на жаль, суперницею Меркушиної була потужніша лижниця Інгела Андерссон, і утримати перевагу у три секунди перед шведкою Насті не вдалося. Проте, нашій землячці вдалося здобути срібло - другий подіум для України на етапах Кубка IBU цього сезону!

У решти українських біатлоністок обійтися без штрафних кіл в фіналі суперспринту не вийшло: Юлія Журавок один раз заходила на додаткові 75 метрів, і на фініш прийшла 18-ю, у Катерини Бех та Надії Бєлкіної - по три кола штрафу і сусідні 23-тя і 25-а позиції. А Ольга Абрамова, навіть після використання запасних патронів, залишила чотири незакритих мішені і стала 29-ю.

Суперспринт. Жінки
1. Інгела Андерссон (0+3) 16:26,1
2. Анастасія Меркушина (0+3) +1,7
3. Лу Жанмонно Лоран (0+1) +5,9
...
18. Юлія Журавок (1+2) +56,5
23. Катерина Бех (3+3) +1:16,0
25. Надія Бєлкіна (3+2) +1:20,2
29. Ольга Абрамова (4+3) +2:00,1

Тернопільські правоохоронці успішно виступили на Відкритому чемпіонаті з плавання пам’яті воїна АТО Юрія Горайського в Тернополі

П'ятниця, 13 грудня 2019, 09:44

Відкритий чемпіонат з плавання пам’яті воїна АТО Юрія Горайського відбувся в Тернополі. Його приурочили й до Дня Збройних Сил України. Впродовж двох днів в обласному центрі в басейні дитячо-юнацької спортшколи №2 змагалися не лише юні спортсмени, але й силовики, - повідомляє «Досьє 102». Близько шістдесяти військовослужбовців, правоохоронців, працівників ДСНС у складі десяти команд Тернопільщини, Рівненської області та Очакова виборювали звання найкращих та найсильніших плавців. Спортсмени змагалися у двох вікових категоріях – до і після сорока років, у плаванні вільним стилем та пірнанні під водою, долаючи дистанцію в 50 метрів, а також в естафеті – 4 по 50 метрів вільним стилем.

У вільному стилі серед учасників до сорока років перемогу здобув оперуповноважений ТВП Віталій Масний. Пропливши дистанцію у 50 метрів під водою за 42 секунди, «золото» виборов солдат-строковець з другого батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України Олександр Гуревський. А в естафеті вільним стилем першість вибороли теж тернополяни - збірна команда працівників Нацполіції Тернопільської області посіла перше місце.

Додамо також, що у віковій категорії за 40 «бронзу» отримав Олексій Криворучко – начальник СПН УКЗ в Тернопільській області.

Усі команди приїхали з однією метою - вшанувати загиблого учасника АТО, матроса 73-го морського центру спеціальних операцій Юрія Володимировича Горайського, який родом з Тернопільщини.

Юрій загинув в березні 2016 року, під час розвідки на Маріупольському напрямку. Передовий дозор вийшов на висоту в районі міста Докучаєвськ, де зіштовхнувся з диверсійною групою противника. Там відбувся ближній бій, під час якого Юрій та його побратим з Одещини, Олександр Хмеляров, отримали смертельні поранення.

 

Сторінка 1 з 857

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер