images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Дати проведення вступної кампанії 2021: коли розпочнуться вступні іспити та завершиться прийом заяв

Вівторок, 27 жовтня 2020, 10:05

У Міністерстві освіти та науки затвердили нові умови прийому на навчання у вищі навчальні заклади у 2021 році.

В документі вказано дати проведення вступної кампанії у 2021 році.

Основний етап вступної кампанії цьогоріч розпочнеться у липні.

Крім того, зазначено  строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання.

Фото  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду /Depositphotos

Для вступу на бакалаврат

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження документів розпочнеться 1 липня.

Прийом заяв та документів розпочнеться 14 липня, а завершиться:

  • 16 липня –  для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів.
  • 23 липня – для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а також вступних іспитів та творчих конкурсів, які були складені з 1 по 13 липня.

Вступні іспити та творчі конкурси будуть проводитися в кілька потоків з 1 по 13 липня включно.

Крім того, у період з 14 по 23 липня можуть проводитись додаткові ceciï іспитів, творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

У творчих конкурсах мають право брати участь особи, які здобули повну загальну середню освіту або завершують ïï здобуття до 10 липня, що підтверджується відповідним документом або довідкою закладу освіти.

Строки реєстрації для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі на місця державного та регіонального замовлення визначає приймальна комісія закладу вищої освіти.

При цьому прийом заяв та документів повинен розпочатися не пізніше ніж 24 червня, тривати не менше десяти днів i завершитися до початку останнього потоку проведення вступних іспитів, творчого конкурсу.

Співбесіди для вступу будуть проводитися з 17 до 19 липня включно.

Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1, квотою-3, квотою-4) буде не пізніше 28 липня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 02 серпня.

Зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету проводиться 9 серпня.

За рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше ніж 30 вересня.

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотою-2 здійснюється не пізніше 12:00 20 липня.

Зарахування цих категорії вступників за державним замовленням відбудеться не пізніше 15:00 23 липня.

Для вступу на магістратуру

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування розпочинається 11 травня та закінчується о 18:00 3 червня.

Складання додаткових фахових вступних випробувань для тих, хто вступає на основі бакалаврату за іншою спеціальністю розпочинається 11 травня та закінчується 29.

Для абітурієнтів, які вступають на основі вступних іспитів прийом заяв та документів розпочинається 22 червня i закінчується 25 червня.

Основна сесія единого вступного іспиту проводиться 30 червня.

Основна сесія єдиного  фахового  вступного випробування  відбудеться 2 липня.

А реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів  – 1 липня.

Для осіб, які вступають на основі результатів единого вступного іспиту та фахового вступного випробування прийом заяв та документів розпочинається 15 липня, а закінчується – 23.

Фахові вступні випробування, а також додаткові фахові вступні випробування для вступників, які вступають на основі бакалаврату за іншою спеціальністю, i вже складали единий вступний іспит, проводяться з 19 липня по 30 липня.

Рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються не пізніше ніж 2 серпня.

Наказ про зарахування за державним замовленням видається 12 серпня.

 

До мільйона на місяць: Степанов розповів про плани щодо тестування на COVID-19

Вівторок, 27 жовтня 2020, 10:04

На середину листопада в Україні мають проводити до 50 тис ПЛР-тестів на COVID-19 за добу.

До кінця року – до 75 тис на добу.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 27 жовтня.

"На початку пандемії ми робили тільки 200 тестів на добу. На сьогодні ми вже дійшли майже до 40 тис тестувань. На середину листопада ми повинні вийти на 50 тис. Далі – до 75 тис тестувань до кінця року", – розповів міністр.

Степанов зазначив, що максимум, якого хочуть досягнути у МОЗ – до мільйона тестувань на місяць.

Проте якщо мільйон тестувань на місяць поділити на 30 днів, ми отримаємо трохи більше 33 тисяч тестів на добу.

А якщо вірити даним МОЗ, цю позначку Україна вже перетнула.

Максим Степанов. Фото: Катерина Хорощак

Збільшити кількість тестувань на COVID-19 у міністерстві хочуть за допомогою інших видів тестування.

"Зараз в нас вже закінчуютсья вже відповідні випробування наших українських тест-систем на визначення антигену методом ІФА.

Цей метод теж може бути застосований в наших лабораторіях, а лабораторій, які можуть тестувати методом ІФА в нашій країні набагато більше. Другий метод – це експрес-метод визначення на антиген.

Ці тести тільки з’явилися в світі. Ми зараз обрахували, провели перемовини з компаніями-постачальниками, яку кількість тестів вони зможуть поставити в Україну, і зараз погоджуємо постанову Кабміну щодо виділення додаткових коштів на закупівлю тест-систем.

В наших планах довести кількість тестувань такими експрес-методами до мільйона тестувань на місяць", – розповів Степанов.

Нагадаємо, що нещодавно на засіданні уряду було прийняте рішення про виділення коштів з державного бюджету на проведення тестування у приватних закладах.

Раніше Степанов розповідав, що таке рішення може вплинути на збільшення кількості досліджень, а також розвантажити державні лабораторії.

Відмова носити маску може бути пов'язана з антисоціальними рисами – дослідження

Вівторок, 27 жовтня 2020, 10:03

Люди, які повідомляли про "антисоціальні риси", як-от низький рівень емпатії та високий рівень черствості, грубості і ризикованої поведінки, з меншою ймовірністю носили маску і дотримувалися соціальної дистанції під час пандемії COVID-19.

Це виявили дослідники з Державного університету Лондріна в Бразилії.

"Наші результати показали, що антисоціальні риси безпосередньо пов'язані з більш низьким дотриманням заходів безпеки", - зазначають автори дослідження.

У цьому випадку "антисоціальність" стосується рис, які зазвичай присутні у людей з діагнозом антисоціального розладу особистостості, який, відповідно до Американської психологічної асоціації, визначають як "хронічну і повсюдну схильність ігнорувати і порушувати права інших".

Для цього розладу характерне неодноразове порушення закону і експлуатація інших, а також такі риси характеру, як брехливість, імпульсивність, агресивність, безрозсудне нехтування своєю безпекою та безпекою інших, а також безвідповідальність.

Людям з психічним захворюванням часто не вистачає відчуття провини, докорів сумління і співчуття.

Фото: Chuiko.1967.gmail.com/Depositphotos

"Ці риси пояснюють, принаймні частково, причину, через яку люди продовжують не дотримуватися заходів безпеки навіть при збільшенні числа випадків захворювання і смертей", - пишуть автори дослідження.

Для дослідження опитали понад 1500 дорослих в Бразилії протягом 15 тижнів під час пандемії (з 21 березня по 29 червня).

Люди заповнювали анкету, призначену для вимірювання різних особистісних якостей, таких як співчуття, черствість, ризикована поведінка, безвідповідальність, імпульсивність, ворожість і маніпулятивність.

Учасники також відповіли на питання про те, наскільки добре вони дотримуються заходів безпеки під час пандемії COVID-19, зокрема, гігієни рук і соціального дистанціювання.

Ця частина опитування включала конкретне питання про носіння масок: "Як ви думаєте, чи потрібно носити маску (яка прикриває ніс і рот) в Бразилії?"

Чому деякі типи особистості вважають, що можуть нехтувати заходами профілактики?

Автори дослідження підозрюють, що люди з низьким рівнем емпатії і антисоціальними нахилами можуть менше турбуватися про те, щоб наражають себе та інших на ризик.

Ще одне дослідження в США стверджує, що ті, хто демонструє високий рівень антисоціальних рис, з більшою ймовірністю будуть підтримувати поведінку, яка "свідомо наражатиме інших на небезпеку".

З іншого боку, співчутливі люди вважають, що їхня соціальна відповідальність полягає в самоізоляції, дотриманні гігієни рук та носінні маски, пишуть автори дослідження в Бразилії.

 

Обрано керівника Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина»

Вівторок, 27 жовтня 2020, 09:36

Обрано керівника Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина»

01

Сьогодні, 27 жовтня, відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської обласної ради .

Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника цього підприємства надійшли документи від одного претендента – Віктора Овчарука. На засіданні конкурсної комісії прийнято рішення про допуск його до участі у конкурсі.

Члени комісії заслухали конкурсну пропозицію Віктора Овчарука. Претендент представив  основні цілі плану реформування підприємства; заходи з виконання завдань підприємства і результати аналізу можливих ризиків; пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства та підвищення ефективності його діяльності; пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності центру.

Після проведення процедури голосування члени конкурсної комісії визнали Віктора Овчарука  переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської обласної ради.

“Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”

Вівторок, 27 жовтня 2020, 09:35

“Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”

0

З метою вдосконалення практичних навиків та прийомів організації роботи керівників гуртків, курсів за вибором військово-патріотичного профілю в умовах карантину відбулося заняття школи педагогічної майстерності керівників гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю Бучацького, Заліщицького, Монастириського районів та Золотопотіцької, Трибухівської, Дорогичівської, Товстенської, Монастириської, Коропецької ОТГ на тему “Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”.

Методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Волянюк Б. О. акцентував увагу на практичній спрямованості та життєвих компетенціях військово-патріотичного виховання та предмета “Захист України”, формах роботи у закладах освіти у сучасних умовах, зокрема в період карантину. На заходах безпеки і цивільного захисту під час занять гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю наголошував методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Трофимчук В. І., а практичний психолог ТОКІППО Мерена Н. М. зупинила свій погляд на природі життєстійкості та умов її формування, адже психологічна сторона сьогодні стає особливо актуальною. Цікавими та змістовними, з практичними порадами з власного досвіду роботи були виступи Воротилка С. М. – вчителя “Захисту України” і керівника гуртка та курсів за вибором Монастириського ЗЗСО І-ІІІ ст. Монастириської ОТГ та керівника гуртків  Язловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Бучацького району Панюса В. В..

http://ippo.edu.te.ua/

 

 

Сторінка 1 з 1198

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер