images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Запрошують на фестиваль дитячої легкої атлетики

Вівторок, 15 вересня 2015, 12:03

Все більшої популярності у світі набуває програма «Дитяча легка атлетика IAAФ». Ця програма була започаткована у 2005 році. За цей час вона охопила півтора мільйони дітей майже зі ста країн світу, а з 2012-го успішно функціонує у Києві і тепер є в Тернополі.

Так минулого тижня з нагоди Дня фізичної культури і спорту у Тернопільській ЗОШ №3 відбулись змагання за цією програмою серед учнів 5-х класів.

А вже 17 вересня на універсальному спортивному майданчику на бульварі Д.Галицького, 28 відбудеться фестиваль за програмою «Дитяча легка атлетика IAAФ». До програми включені спортивні командні конкурси-вправи з елементами легкої атлетики. Діти матимуть змогу випробувати свої сили у стрибках, метанні спису, різноманітних естафетах, демонструвати дива координованості у «класиках» чи захмарні швидкості у бігу з бар’єрами. Запрошуються команди загальноосвітніх шкіл та мешканців мікрорайону «Східний». Склад команди: 3 хлопчика і 3 дівчинки (2005 р.н.).

До суддівства змагань будуть залучені студенти факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, члени збірних команд України з легкої атлетики, учасники чемпіонатів Світу та Європи у різних вікових категоріях: Карюк Іван, Крук Сергій, Ралько Оксана, Наталія Олійник.

 

Дворові олімпійські ігри розпочато

Вівторок, 15 вересня 2015, 11:55

14 вересня 2015 року на універсальному спортивному майданчику по вулиці Пилипа Орлика відбувся перший турнір з футболу в рамках «Дворових Олімпійських ігор». Організували захід для юних футболістів працівники КО « Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення» управління у справах сім’ї молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради. Такі заходи проводяться з метою: популяризації здорового способу життя, а також пропоганди ідей Олімпійського руху.

Участь у турнірі взяли три команди мікрорайону «Дружба»: «12 школа», «Барселона» та «»Дружба». Незважаючи на запеклу боротьбу, на майданчику панувала взаємна повага, адже це притаманно олімпійським іграм.

За підсумками зіграних матчів, що проводилися за коловою системою, перемогу здобула команда «12 школа», відповідно, друге місце посіла – «Барселона», третє – «Дружба».

Учасників нагородили грамотами від Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту та золотими шоколадними медальками.

Крім футбольних турнірів в рамках «Дворових Олімпійських ігор» планується проведення вікторин та майстер-класів. Слідкуйте за оголошеннями та беріть участь у цікавих заходах. До скорих зустрічей на спортивних майданчиках!

У ТНПУ ім. Володимира Гнатюка відкрився Центр лідерства

Вівторок, 15 вересня 2015, 11:52

7 вересня 2015 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка в межах проекту TEMPUS ELITE «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» було відкрито Центр лідерства.

Центр лідерства являє собою спеціалізований науково-навчальний підрозділ, головними завданнями якого є розробка теоретичних засад, методологічних принципів, практичних засобів та рекомендацій щодо професійної підготовки лідерів-управлінців серед майбутніх фахівців, науково-педагогічних працівників і співробітників університету.

До проекту TEMPUS ELITE входять 3 основні групи партнерів: ТНПУ ім. В. Гнатюка, Київський університет імені Бориса Грінченка та Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. Планується видання посібника, темою якого є лідерські тренінги. Центр лідерства має широкі можливості: це і проведення вебінарів, конференцій, відеоконференцій.

Також партнерами проекту є НТУ «Харківський політехнічний університет», Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Київський національний авіаційний університет. Всі вони відкривають Центри лідерства. Наразі планується створення єдиної платформи для обміну досвідом та новинами в науковій сфері між Центрами.

Керівником проекту у ТНПУ ім. Володимира Гнатюка є Каунаський технічний університет (Литовська республіка).

За інформацією ТНПУ ім. Володимира Гнатюка

 

У Тернопільській галереї відбудеться відкриття виставки "Доброго ранку, Сайгоне!"

Вівторок, 15 вересня 2015, 10:53

Цієї п'ятниці, 18 вересня, о 19:00 у тернопільській арт-галереї «Бункермуз» розпочнеться відкриття виставки художника із Запоріжжя Ґаґіка Курґіняна «Доброго ранку, Сайгоне!», пише сайт Культурно.12033255_1263145063711548_959496830_n

Про живопис цього митця кажуть, що він індивідуальний, вимогливий до глядача, до рівня сприйняття та переконливо-провокативний. Ґаґік Курґінян: «Тільки напівнавіжені митці, скиглячи, як вовки, і грюкаючи, немов металеві сміттєві баки у Нью-Йорку вранці, втілюють нашу хворобливу беззахисну та скуйовджену реальність у ще більш хворобливих, відверто тупих і сором'язливо-придуркуватих рефлексіях, можливо, сподіваючись, що це відволікатиме від нашого пригніченого копирсання у власному смітті із закривавленою одежиною, мертвим, загорнутим у целофан тілом Леннона, у безпорадних спробах взяти на себе функцію відсутньої вертикалі… Тому кожного ранку, ховаючи обличчя із напівзаплющеними почервонілими очима, фальшиво-бадьорі: «Доброго ранку, Сайгоне!»

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі повідомила про скасування спеціального мита на імпортні автомобілі

Вівторок, 15 вересня 2015, 09:45

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі – Комісія) розглянула інформацію Мінекономіки щодо необхідності скасування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження та експорту, застосованих рішенням Комісії від 28.04.2012 р. № СП-275/2012/4423-08.

Повідомлення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про скасування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження та експорту опубліковане в газеті «Урядовий кур’єр» .

Дане рішення набирає чинності з 30 вересня 2015 року.

Нагадаємо, що ставка спецмита становила 6,46% на автомобілі з моторами 1000-1500 см куб. та 12,95% – на автомобілі з моторами 1500-2200 см куб. У цьому році мита згідно з графіком знизилися до 2,14% і 4,3% відповідно.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

Сторінка 1276 з 1419

«ПочатокПопередня1271127212731274127512761277127812791280НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер