images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Степан Барна розповів про результати річної роботи

Вівторок, 12 квітня 2016, 07:27

11 квітня голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна прозвітував про виконану роботу за останній рік. Подія відбулася на базі колишньої військової частини у Теребовлі. Чимало цікавої інформації прозвучало про минулі звершення очільника та майбутні обіцянки.

Головної темою доповіді стала саме військова проблема на території області. Оскільки значна кількість будівель була зруйнована або деформована. Зокрема, військова частина, на які відбувалася зустріч, була покинута у 2004 році і всі службовці були переведенні до міста Стрий. Сьогодні на цьому місці лише розбиті вікна, зруйновані стіни та пусті будівлі. Проте чиновник розповів, щов 2016 році з бюджету виділено 14 млн. гривень. Саме така сума необхідна для відновлення та функціювання частини.

Також, значну кількість коштів було виділено для військових частин: у місті Чорткові - 4 млн. гривень, де працюватиме 600 службовців, в Бережанах - 2 млн. гривень, для роботи 500 військових.

Детально Степан Барна розповів про участь Тернопільсьої області у зоні АТО. Зокрема, впевнено можна сказати, що регіон є один з перших у фундації фортифікаційних споруд, хоча завдання полягало спочатку , лише, у будівництві 4 захисних споруд на Луганщині.

Робота почалась ще з квітня 2015 року. Майже, за один тиждень вдалось зібрати загін із 97 людей та 23 предмета будівельної техніки, за допомогою яких протягом 4 місяців було облаштовано 17,5 кілометрів оборонної лінії.

Важливим чинником була допомога сімʼям, родичі яких знаходились в зоні АТО. Значну фінансову допомогу було надано всім, хто цього потребував. На це з бюджету виділи 2 з половиною мільйони гривень. Одноразову допомогу було виділено сімʼям загиблих в розмірі 27 мільйонів гривень за сприяння програми «Турбота».

Відповідні соціальні пакети були надані бійцям АТО. Допомогу на сьогодні надали, майже, всім. 1140 учасників отримали право власності на земельні території, 4 військових отримали квартири за рахунок бюджету. Також, діти бійців мали змогу відвідати оздоровчі заклади за кошти влади. Потрібну документацію отримали вже понад 2 тисяч учасників.

Степан Барна зазначив, що значна частина роботи була здійснена за допомогою волонтерів. Зокрема, у своїй доповіді чиновник згадав Координаційну раду учасників АТО, яка сприяла забезпеченню всіх умов нашим бійцям і протягом цього часу зробила чималий внесок у сьогоднішні результати.

Непомітним 28 квітня 2015 року залишився Меморандум про співпрацю із «Укробонпромом». Завдяки цьому була встановлена угода про те, що 5 тернопільских підприємств матимуть змогу забезпечувати військових продукцією різних видів.

Очільник додав, що значним досягненням річної діяльності також було відкриття заводу в місті Чорткові.

Підсумовуючи вище сказане Степан Барна проголосив девіз своєї роботи, а саме - «Все неможливе робимо можливим!». З непохитною вірою надіється, що майбутні плани будуть втілені якомога швидше.

 

Чемпіонка Європи Ольга Чорна поділилася секретом успіху з дітьми

Вівторок, 12 квітня 2016, 06:50

Спортивно - пізнавальний захід «Крок до успіху», що проводить Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення серед учнів загальноосвітніх шкіл міста, цього разу нещодавно відбувся зі школярами 5-А та 5-Б класу Тернопільської ЗОШ №20.

Майстер спорту з гандболу, чемпіонка Європи серед студентів, чемпіонка України з класичного та пляжного гандболу, Ольга Чорна та тренер з гандболу Тернопільської ДЮСШ з ігрових видів спорту Володимир Лобур, поділилися секретом успіху з дітьми, заохотили їх до занять гандболом, відповіли на запитання, розповіли про роботу спортивної секції в Тернопільській ДЮСШ, яка знаходиться поряд з їхньою школою. Особливо п’ятикласників зацікавило те, що гандбол схожий до футболу, який зараз такий популярний серед дітей, тому спортсмени розказали правила гри у гандбол та запросили усіх охочих на майстер-клас та пробну гру.

SAM_7861

Цікавою та пізнавальною була зустріч школярів, які мали можливість не тільки поспілкуватися зі спортсменами, але й потримати в руках медалі й кубки зі змагань та сфотографуватися з чемпіонами.

SAM_7864

Такі зустрічі дуже позитивно впливають на вибір дітей вести здоровий спосіб життя, більше рухатися, піклуватися про своє здоров’я , а також йти в спорт, ставити цілі і досягати їх.

Відтепер гаджети можна буде заряджати на вулицях Тернополя

Вівторок, 12 квітня 2016, 06:31

Місцева влада вирішила запровадити інноваційні технології в самому центрі міста. Відтепер кожен тернополянин або гість міста може зарядити свій мобільний пристрій на вулиці. Сонячне дерево буде встановлене біля памʼятника Олександру Пушкіну на вулиці Вʼячеслава Чорновола. Новинку планують запровадити вже цього тижня.

До Днів сталої енергії заплановано новий проект, якого на сьогодні в Україні немає ніде. Тернопіль буде першим містом, яке буде мати «solar tree». Це «дерево», яке живиться сонячною енергією, якою може скористатися кожен на місці. Одночасно можна буде заряджати 10 пристроїв.

2f1c976060cdf029a406c4b59d7d0ee2

Заступник міського голови Владислав Стемковський повідомив, що таке нововедення є, майже, у кожному європейському місті. Біля «sun tree» буде розташована лавка та спеціальне місце для гаджетів. За словами чиновника це сприятиме розумінню людей про альтернативні джерела енергії.

Вперше таке «дерево» було впроваджено у 1998 році. Шаленого резонансу зазнало «Суничне дерево», яке було розроблене відомою сербською компанією і в 2011 році перемогло за конкурсі у Брюсселі.

Олена Сабатюк

 

На Тернопільщині виявили 800 нелегальних працівників

Понеділок, 11 квітня 2016, 09:47

З початку року працівники Головного управління ДФС області виявили 800 не облікованих найманих працівників, сума виплачених зарплат «у конвертах» яким становила майже 1 млн 129 тисяч гривень. В свою чергу до бюджету сплачено понад 143 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, у результаті проведених заходів із 798 громадянами роботодавці оформили трудові відносини, що становить майже 100% від кількості виявлених не облікованих найманих працівників.

Варто зазначити, що легальна заробітна плата є одним із важливих важелів соціального захисту працюючих, що сприяє збільшенню пенсійного забезпечення громадян та робить вагомішими соціальні гарантії.

 

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області

У Тернополі планують презентувати фільм «Добровольці Божої чоти»

Неділя, 10 квітня 2016, 18:36

До Дня Героїв (23 травня) у місті планується презентація фільму «Добровольці Божої чоти», яка проходитиме у всіх ЗОШ міста Тернополя для учнів 9-11 класів. Показ стрічки відбудеться за ініціативи комісії Молодіжної міської ради з питань національно-патріотичного виховання.

іван янюкЯк зазначає Іван Янюк, голова комісії ММР з питань національно-патріотичного виховання, фільм «Добровольці Божої чоти» описує героїзм борців за Донецький аеропорт. Він показує долі простих людей, які жили серед нас, але коли прийшов час захищати Батьківщину, не вагаючись зробили свій вибір. Вони — справжні воїни.

Перегляд цього фільму корисний як для підростаючого покоління, яке має з кого брати гідний приклад і відчувати гордість за свою Батьківщину, так і для хлопців з передової, які відчувають, що їх не забули і вони потрібні своєму народу. Особливо це актуально зараз, коли інформація про АТО зійшла і сторінок українських ЗМІ, — каже Іван Янюк.

Добровольці Божої чоти

Також Іван зауважив, що організатори очікують на сприяння управління освіти і науки у цьому питанні.

— Комісія ММР з питань національно-патріотичного виховання централізовано скоординує школи, складе графік показу фільму, а тоді волонтери (бажано бійці АТО, учасники цих подій) презентуватимуть цю кінострічку, — завершив він.

Соня Королюк

 

Сторінка 642 з 907

«ПочатокПопередня641642643644645646647648649650НаступнаКінець»
Банер