images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Жителів Тернопільщини запрошують переглянути пізнавальну виставку

Вівторок, 07 вересня 2021, 08:34

Жителів Тернопільщини запрошують переглянути пізнавальну виставку

У Тернопільському обласному краєзнавчому музею зберігається надзвичайно чисельна та цікава збірка матеріалів відомого педагога, історика, просвітянина, краєзнавця та публіциста Богдана Петровича Головина.
0«Збірка включає в себе рідкісні документи, світлини, вишиті сорочки, грамоти та багато іншого. Одних лише книг, в бібліотеці та основному фонді понад тисячу одиниць, — розповідають у музеї. — 6 вересня Богдану Петровичу виповнилось би 95… Саме з цієї нагоди, в музеї відкрилася виставка, експозиція якої ознайомить з основними напрямками творчої праці відомого тернополянина».
Запрошуємо усіх охочих ознайомитися з виставкою, яка діятиме до 19-го вересня.
 

У громаді на Тернопільщині розпочали роботу над Стратегією розвитку

Вівторок, 07 вересня 2021, 08:34

У громаді на Тернопільщині розпочали роботу над Стратегією розвитку

З організаційної зустрічі в приміщенні Кременецької міської ради розпочалась робота над розробкою Стратегії розвитку громади на середньострокову перспективу.

0Під час робочої зустрічі обговорено план розробки Стратегії та основні етапи її реалізації.

Стратегія розвитку Кременецької громади охоплюватиме період 2022–2028 роки, а перший план її реалізації — 2022–2024 роки.

«Під час зустрічі з консультантами з питань стратегічного планування Юрієм Войціцьким й Андрієм Мартишко керівники підрозділів міської ради отримали інформацію на тему збору необхідних даних для підготовки соціально економічного профілю громади і проведення опитування мешканців та підприємців, — розповідають у міській раді Кременця. — Розробка стратегії Кременецької громади передбачатиме активне залучення мешканців та інших зацікавлених сторін до її розробки, публічність і прозорість процесу, дотримання засад сталого й інтегрованого розвитку територій».

 

Тернопільські судді взяли участь у Всеукраїнському фестивалі боротьби самбо на Одещині

Понеділок, 06 вересня 2021, 10:55

Тернопільські судді взяли участь у Всеукраїнському фестивалі боротьби самбо на Одещині

Всеукраїнський фестиваль боротьби самбо спортивного та бойового розділів, присвячений 30-річчю відновлення Незалежності України, відбувся у Кароліно-Бугазі на Одещині. Туурніри серед різних вікових груп гостинно приймала арена «Віват» на базі «Шураві». Так, 22 серпня там проходив відкритий  турнір серед юнаків та дівчат на честь володаря Кубку світу-1977, медаліста Всесоюзною спартакіади і чемпіонатів Радянського Союзу, майстра спорту міжнародного класу СРСР.


Потім 26-29 серпня чотири сотні юніорів та юніорок змагалися у турнірі серед молоді.  наступних два дні естафету перейняли дорослі спортсмени, які виступали у Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо. В результаті перше командне місце здобула збірна Києва, на другому - Харківщина, на третьому - Одещина.

У складі суддівської колегії змагань був представник Тернопілля - суддя Національної категорії з боротьби самбо Національної федерації самбо України Віталій Гнатишин. Як розповів Віталій Гнатишин: «У великій дружній українській спортивній сім’ї самбо зі славного файного міста Тернопіль маю честь бути кращим серед найкращих судей, що вершать долю перемог наших найкращих спортсменів. Також представляю молоду уже колегу, майбутнього суддю-секретаря Іванну Попадюк, яка успішно пройшла суддівський семінар та екзамен та боєм увійшла в надвідповідальну роботу секретаріату Кубку України з самбо». Також Віталій Гнатишин привітав усю спільноту самбо з визнанням Міжнародного олімпійського комітету .

Нагадаємо, що на 138-й сесії МОК, яка відбулась  напередодні Олімпійських ігор в Токіо, було прийнято рішення про те, що шість спортивних федерацій отримали повноцінне визнання Міжнародного олімпійського комітету. Зокрема, йдеться про Міжнародну федерацію самбо, Міжнародну федерацію лакросса, Всесвітню асоціацію організацій кікбоксингу, Міжнародну федерацію асоціацій муай-тай, Міжнародну федерацію айсштокспорта і Міжнародний союз чирлідингу.

Підготовлено за матеріалами сайту Федерації самбо України та НОК України.

 

Додаткова інформація в резюме: що писати?

Четвер, 02 вересня 2021, 14:58

Додаткова інформація в резюме: що писати?

Пошук роботи починається не лише з розгляду вакансій. Один із важливих факторів – складання резюме. Тому цьому пункту треба приділити достатню кількість уваги, якщо вас цікавить робота Тернопіль пропонує великий вибір вакансій. Їх представлено на сторінках онлайн-сервісу OLX Робота, але майже до кожної вакансії потрібне резюме.

Важлива інформація про кандидата

Навіть якщо мова йде про випускника або людину з невеликим досвідом роботи, то резюме не повинне бути порожнім. Якщо розібратися, то кожному є що написати про себе та свої переваги. Серед такої інформації:

  • точна назва навчальних закладів, професійна область;

  • спеціалізація, теми творчих робіт;

  • місце проходження стажування, практики, виконання доручень;

  • досвід підробітків в минулому;

  • участь у волонтерській діяльності (особливо якщо вона має відношення до професії);

  • досягнення в конкурсах;

  • володіння спеціальними програмами та іноземними мовами;

  • досвід роботи в колективі;

  • професійні інтереси та інше.

Таким чином, навіть випускнику навчального закладу без усілякого досвіду роботи є що про себе розповісти.

Додаткові дані про себе

Не кожен випускник займає активну позицію під час навчання. Також не всі можуть похизуватися досвідом стажування або іншими досягненнями. Але багато хто займається спортом, музикою або іншими видами творчості. Досить часто спортивні досягнення високо оцінюються роботодавцями. Наприклад, новий співробітник зможе не лише виконувати свої безпосередні обов’язки, але і захищати честь організації на спортивних змаганнях між трудовими колективами.

Варто також уточнити, що для отримання хорошого місця роботи резюме не повинно відлякувати роботодавця. Якщо вказано кілька попередніх місць роботи, на яких кандидат затримався на кілька років на кожному, то це цілком нормально (людина рухалася до своєї мети). Якщо ж на одному місці кандидат затримувався на кілька місяців, а таких місць 5-6, то це свідчить про безвідповідальність. Роботодавці негативно реагують і на паузу між закінченням ВНЗ та пошуком роботи.


Спортсмени з Кременця вдало виступили на змаганнях з лижного двоборства та стрибків нх з трампліна у Польщі

Четвер, 02 вересня 2021, 08:25

Спортсмени з Кременця вдало виступили на змаганнях з лижного двоборства та стрибків нх з трампліна у Польщі

Високі результати показали учні Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту на змаганнях з лижного двоборства та стриа лижабків на лижах з трампліна, що 28 серпня відбулись у місті Загуж (Польща). Учасниками турніру стали 124 спортсмени, які представляли Україну, Білорусь та Польщу. Щодо виступів учасників української команди з Кременця, то, як ідеться на сторінці школи у соцмережах, Каріна Козлова зайняла перше місце зі стрибків на лижах з трампліна та друге - у двоборстві, а Дарина Ільчук була другою в стрибках, а в двоборстві - четвертою.

 

Серед юнаків Максим Прокопюк став переможцем в стрибках та третє місце зайняв у двоборстві; Ілля Чеболда в стрибках виборов срібну нагороду, а у двоборстві був четвертим; у Руслана Шуманського «золото» у двоборстві та «бронза» у стрибках; Шовкопляс Олександр зайняв друге місце у двоборстві, а у стрибках був четвертим.

Юні спортсмени готувались до змагань під керівництвом тренерів школи Карпця Ярослава Тимофійовича, Точинського Олександра Васильовича, Нікіфорука Василя Івановича, Стрільчука Василя Володимировича та Скиби Владислава Михайловича.

«Вітаємо наших чемпіонів та призерів змагань та їх тренерів і бажаємо успіхів на наступних стартах», - підсумовується у повідомленні на сторінці школи.

 

Сторінка 646 з 1270

«ПочатокПопередня641642643644645646647648649650НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер