images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Дворовому футболу дощ не завадить!

Середа, 29 липня 2015, 13:23

Турніри з дворового футболу між мікрорайонами нашого міста продовжуються.

Цього разу змагання відбулося 29 липня на спортивному майданчику по вул. Старий ринок. Участь прийняли 3 команди: збірна мікрорайону «Дружба», команди вулиць Купчинського та Чернівецька.

11822182_1643192849300761_1032736113_o

Дощ не став завадою для молодих футболістів проявити свої вміння та здібності.

За підсумками турніру І місце виборола команда вул. Чернівецька,  друге посіла – збірна з «Дружби», третє – вул.  Купчинського.

11827108_1643192819300764_357582176_o

Усім юним футболістам  були вручені подарунками від постійних партнерів ТМ «Ласунка», яка подарувала спортсменам надувні матраци та ліхтарики, видавництва «Школярик» та інтернет-магазину «Неотек».

Любителі футболу, слідкуйте за нашими оголошеннями, приймайте участь у турнірах, і хороший приплив позитиву ми вам гарантуємо!!!

11806749_1643192852634094_1862165641_o
11807083_1643192862634093_1867226709_o

 

Консультуємо про нюанси єдиного податку

Середа, 29 липня 2015, 06:56

Чи враховуються при розрахунку загальної кількості осіб, які перебувають у трудових відносинах з підприємцем платником єдиного податку, наймані працівники, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною?

Ні, не враховуються. При розрахунку загальної кількості осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку - фізичною особою, не враховуються наймані працівники, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю і пологами та у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку.

Підприємець продає товари в магазині, що розташований на території ринку. Він може бути платником єдиного податку першої групи?

Ні, не може. Фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку даної групи. Адже до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках чи провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень.

Також зазначимо, що торгове місце – площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках. До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства.

Чи враховує підприємець - платник єдиного податку до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах, працівників, яких залучає до виконання робіт по цивільно-правових договорах?

Якщо укладений договір відповідає нормам договору підряду, то фізична особа - підприємець - платник єдиного податку не враховує працівників, яких залучає за таким договорам, до загальної кількості осіб, що перебувають з нею в трудових відносинах.

У разі виникнення запитань щодо чинного законодавства, можна звернутися у Центр обслуговування платників за адресою: Білецька, 1 або за телефонами: 43-46-10 та 43-46-46.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

У Тернополі створили єдину централізовану пральню для усіх медичних закладів міста

Вівторок, 28 липня 2015, 09:04

У міській комунальній лікарні №3 провели капітальний ремонт приміщення пральні, а також закупили спеціальне пральне обладнання. Завдяки цьому кожна із місцевих лікарень у місяць економитиме тисячі гривень.

«Із міського бюджету ми виділи кошти на проведення ремонту технічного приміщення, придбання трьох пральних машинок та іншого необхідного для роботи цього приміщення обладнання, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Завдяки цьому у місті створена єдина централізована пральня, яка забезпечуватиме прання речей з усіх лікувально-профілактичних закладів міста»

Раніше кожен із медичних закладів замовляв послуги пральні окремо і вартість їх становила майже 13 грн. за 1 кг, тепер же, після модернізації, вартість прання коштувати майже 8 грн. Таким чином, за рік медичні заклади міста зможуть зекономити майже 300 тисяч гривень.

 

У Тернополі розпочали будівництво нової тролейбусної лінії на масиві «Дружба»

Вівторок, 28 липня 2015, 09:03


Днями розпочалося будівництво нової тролейбусної лінії на масиві «Дружба», яка сполучатиме вулиці Бережанську – Лучаківського – Будного - Тролейбусну. Цього року це буде друга збудована тролейбусна лінія. Першою лінією вулицями Академіка Корольова-Академіка Сахарова – Романа Купчинського нещодавно почав курсувати тролейбус №9.

«На масиві «Дружба» комунальники розпочали будівництво нової тролейбусної лінії, незабаром буде встановлено стовпи, а потім розпочнуться монтажні роботи лінії електропередач, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Роботи повинні бути виконані до 1 вересня, щоб уже з осені тернополяни цього масиву могли користуватися тролейбусами».

Нагадаємо, що у Тернополі цього року ще заплановано збудувати тролейбусну лінію у напрямку вулиць Протасевича – О. Довженка – Лесі Українки та розглядається можливість будівництва тролейбусної лінії до вул. Бродівської. Також за останні три роки тролейбусний парк оновився на 22 нових тролейбуси, а восени планується закупити ще чотири транспортні одиниці.

У Тернопільській міській лікарні №2 відкрили нове відділення рентгененоендоваскулярної хірургії

Вівторок, 28 липня 2015, 09:03

Днями завершився капітальний ремонт приміщення новоствореного відділення рентгенендоваскуляроної хірургії та інтервенційної кардіології Тернопільської комунальної міської лікарні №2. Кошти на ці роботи, а це майже 220 тисяч гривень, були виділені із міського бюджету.

«Важливість визначається тим, що служба, яка була створена на базі хірургічного відділення лікарні № 2 – єдина в області такого напрямку надання медичної допомоги, - розповідає міський голова Сергій Надал. - У місті була потреба створити таке відділення і ми виділили кошти на проведення ремонтних робіт у приміщенні, а наступним кроком буде придбання додаткового обладнання для проведення операцій».

Зазначимо, що у 2011 році для комунальної лікарні №2 було придбано прилад ангіограф - унікальний апарат для діагностування, лікування і оперування пацієнтів із судинною патологією. Впровадження цієї методики дало змогу вперше за останні 25 років зменшити смертність від гострого інфаркту міокарда серед тернополян приблизно на 5%, тобто врятувати життя майже 40 пацієнтам кожного року.

 

Сторінка 857 з 976

«ПочатокПопередня851852853854855856857858859860НаступнаКінець»
Банер