images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Калейдоскоп грудей покажуть у «Бункермуз»

Понеділок, 27 липня 2015, 07:17

31 липня о 19:00 у тернопільській галереї «Бункермуз» розпочнеться відкриття виставки львівського художника Олега Сусленка Project Sisters, пише сайт Культурно.11800890_1231197166906338_145835549_o

«Цей проект про жіночі груди – великі, маленькі, чорношкірі, азіатські, засмаглі, силіконові, високі, низькі, широко та близько розставлені, з темними маленькими сосками і великими й світлими… — і так до безконечності. Я воздаю хвалу матері-прародительниці власниці 6-го розміру, та оплакую те, що залишилось від прекрасного після анорексії», — пояснює митець.

Триватиме виставка до 13 серпня. Вхід вільний.

 

На Тернопільщині через халатність і байдужість медика помер чоловік

Неділя, 26 липня 2015, 14:00

top-photoКpимiнaльнe пpoвaджeння зa фaктoм нeнaлeжнoгo викoнaння пpoфeciйних oбoв’язкiв мeдичним пpaцiвникoм, щo cпpичинилo тяжкi нacлiдки, poзпoчaли cлiдчi Пiдвoлoчиcькoгo paйвiддiлy мiлiцiї.

Фiгypaнт cпpaви – 68-piчний ciмeйний лiкap oднiєї iз ciльcьких aмбyлaтopiй paйoнy.

Як poзпoвiв пepший зacтyпник нaчaльникa Пiдвoлoчиcькoгo paйвiддiлy мiлiцiї Тapac Стeць, мeдик мaє бiльшe copoкa poкiв cтaжy poбoти зa фaхoм. Однaк мeдичнy дoпoмoгy чoлoвiкoвi, який oтpимaв нoжoвe пopaнeння, нe нaдaв нaлeжним чинoм. Внacлiдoк тaких дiй пoтepпiлий пoмep.

Інцидeнт тpaпивcя y тpaвнi. Пoтepпiлий poзпивaв cпиpтнi нaпoї в бyдинкy знaйoмoгo. Рaптoвo мiж ними виник кoнфлiкт. Гocпoдap oceлi cхoпив нiж i вcтpoмив йoгo в нoгy гocтю. Чoлoвiкa винecли нa вyлицю. Свiдки пoдiї викликaли ciльcькoгo фeльдшepa тa caмi пoчaли нaдaвaти дoпoмoгy пopaнeнoмy, який cтiкaв кpoв’ю. Мeдик пpиїхaв, пpoтe пoтepпiлoгo пoвepхнeвo oглянyв тa нe дoпpaвив йoгo дo paйoннoї лiкapнi, a нaвпaки зaлишив хвopoгo бeз нaлeжнoгo мeдичнoгo дoглядy. Як нacлiдoк, чoлoвiк пoмep нa мicцi пoдiї.

Зa дaним фaктoм poзпoчaтo кpимiнaльнe пpoвaджeння зa cтaттeю 140 (чacтинa 1) ККУ. Сaнкцiї cтaттi пepeдбaчaють пoкapaння y виглядi пoзбaвлeння пpaвa oбiймaти пeвнi пocaди чи зaймaтиcя пeвнoю дiяльнicтю нa cтpoк дo п’яти poкiв aбo випpaвнi poбoти нa cтpoк дo двoх poкiв, aбo oбмeжeння вoлi нa cтpoк дo двoх poкiв, aбo пoзбaвлeння вoлi нa тoй caмий cтpoк.

Нa дaний чac пpизнaчeнo пpoвeдeння вiдпoвiднoї eкcпepтизи щoдo пpaвoмipнocтi викoнaння cвoїх пpoфeciйних oбoв’язкiв ciмeйним лiкapeм.

tgn.in.ua

День відкритих дверей на Тернопільському радіозаводі «Оріон»

Субота, 25 липня 2015, 08:39

За ініціативи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості у ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» відбувся День відкритих дверей на виробництві за участю першого заступника директора обласного центру зайнятості Олександри Островської, директора Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолія Куриляка, представника облпрофради Василя Когута, виконавчого директора організації роботодавців Тернопільської області Валерія Смирнова, безробітних та журналістів обласного державного телебачення (ТТБ).

Під час заходу відбулись: презентація підприємства, екскурсія цехами виробництва, співбесіди представників «Оріону» з шукачами роботи.

Учасники заходу дізналися про те, що основною спеціалізацією підприємства є виробництво засобів радіозв’язку (радіостанцій та радіоретрансляторів) для військових, залізничного транспорту, спеціальних служб, налагоджено виробництво лампочок; присутні дізналися про графік роботи, соціальне забезпечення, професійний склад працівників, можливості професійного навчання як на заводі, так і у спеціалізованих навчальних,

закладах та центрах професійно-технічної освіти ДСЗУ; ознайомились із переліком вантних посад та вільних робочих місць, вимогами до майбутніх працівників, умовами праці та її оплати.

Відвідувачі заводу у цей день побачили експозицію виробів підприємства, пройшли цехами, де виготовляють електронні плати, шлеми для танкістів, лампочки загального вжитку та іншу продукцію.

- ПАТ ТРЗ «Оріон» зареєстроване у Державній службі експортного контролю України як суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності і має право самостійного продажу військової техніки власного виробництва. На даний час укладені контракти на постачання продукції в Індію, Єгипет, Китай, Білорусію. У зв’язку з політичними обставинами на Сході України збільшились обсяги замовлень і від Міністерства оборони України, - зазначив директор з питань економіки та управління заводу Володимир Костецький.

Директор міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк поінформував присутніх про те, що на підприємство лише з початку цього року вже працевлаштовано 39 осіб з числа безробітних.

 

У неділю - свято!

Субота, 25 липня 2015, 08:35

Щиро вітаю вас з професійним святом. Дана сфера діяльності є, мабуть, найпоширенішою серед усіх видів економічної діяльності і покликана задовольняти повсякденні потреби найрізноманітніших верств населення. Це, також, важливий сегмент у наповненні бюджетів усіх рівнів. Завдяки вашій праці урізноманітнюється та розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів. За останні роки мережа торгівлі та громадського харчування в місті та населених пунктах Тернопільського району стала сучаснішою і ближчою до потреб людей, поліпшилася культура обслуговування.

Тож, бажаю усім вам міцного здоров’я і благополуччя, удачі та нових професійних здобутків.

 

З повагою, начальник Тернопільської ОДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області Петро Якимчук

У Тернополі започатковують марафон “Я – українець, я – патріот”

П'ятниця, 24 липня 2015, 12:25

Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення ініціює патріотичний марафон «Я – українець, я – патріот», пише Моя газета

Запрошуємо усіх до участі в майстер-класах по виготовленню паперових квітів! Вкладіть свою щиру душу у вироби, створені власноруч, а 24 серпня квіти будуть виставлені на Театральному майдані на благодійному ярмарку, кошти від продажу яких будуть передані  на потреби  наших героїв-захисників.

Хай добрі наміри перетворяться в добрі справи!

11778932_1455024414798723_1428454016_o

 

Сторінка 859 з 976

«ПочатокПопередня851852853854855856857858859860НаступнаКінець»
Банер