images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Поскаржитись на нахабних водії можна по інтернету

П'ятниця, 24 липня 2015, 09:45

Поскаржитись на нахабних водії можна по інтернету
Нахабне паркування у Тернополі, особливо на пішохідних переходах та зелених зонах – вічна проблема.

Відтак у файному місті створили сервіс BadParking — спеціально для скарг на паркування. Сервіс BadParking.in.ua призначено для створення скарг до Державної автомобільної інспекції України на дії водіїв автомобілів, які, на думку користувача сервісу, порушують Правила дорожнього руху, зокрема, у частині зупинки/стоянки транспортних засобів.

Для подання скарги необхідно сфотографувати автівку, заповнити форму та надіслати скаргу. Також автори проекту просять тернополян при заповненні форми вказувати власні контактні дані: прізвище, ім'я, по батькові, адресу для листування та телефон.

«ДАІ не розглядатиме скаргу, подану анонімно, тому Ваші П.І.Б. є обов'язковими. Адреса для листування потрібна для отримання відповіді від інспектора ДАІ, який розглядатиме Вашу скаргу, а телефон може бути використаний інспектором для уточнення у Вас деталей справи», - кажуть автори проекту.

Варто додати, що створенням сервісу BadParking задоволені не всі тернополяни. Одні підтримують таку ініціативу, інші ж кажуть, що проблему «нахабного» паркування треба розглядати масштабніше. Мовляв, оскільки у місті мало місць для паркування, водії змушені паркуватись у недозволених місцях.

«Я водій і не проти, щоб такий сервіс існував, але тоді давайте ще створимо сервіс «Де припаркуватись у Тернополі?» Місцева влада так продає і роздає землю, що на парковки місць немає. Якщо вже скаржитись - то першою потрібно карати владу, яка дає дозволи на бізнес без урахування паркувальних місць. Бо згідно правил дорожнього руху водії також мають право на належні умови для руху і паркування», - пише пан Віталій у спільноті «Від Тернополя до Тернополя».

Фото: badparking.in.ua

Джерело Тернополяни

 

Відмінено касові апарати!

П'ятниця, 24 липня 2015, 06:49

Бізнесу з доходом до 1 мільйона гривень дозволено працювати без РРО: закон опубліковано.

З 23 липня 2015 року набрав чинності Закон України від 1 липня 2015 року № 569-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій»

Згідно зі змінами, реєстратори розрахункових операцій (далі РРО) дозволено не застосовувати платникам єдиного податку:

* першої групи;

* другої та третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, в яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1 мільйон гривень. У разі перевищення доходу застосування РРО є обов’язковим і розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах дії свідоцтва платника єдиного податку.


Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Дворовий футбол рулить!

Четвер, 23 липня 2015, 13:13

Усім відомо, щогра у футбол,як і будь-який активний вид спорту, сприяєзміцненню фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей у підростаючого покоління. Такий спосіб оздоровлення для дітей не тільки корисний, а й цікавий, якщо організовувати  турніри з дворового футболу між мікрорайонами або вулицями міста, пише Моя газета

11752107_1454307841537047_1733063047_o

Таке завдання взяли на себе працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення. 21 липня вже вдруге  було проведено турнір на спортивному майданчику по вул. Вербицького, 6 між  трьома  командами :«БАМ» з мікрорайону«Сонячний» , «Нива-2» з «Канади» та  приємною несподіванкою стала участь команди «Чернівецька» відповідно з вул. Чернівецької, яка відгукнулась на оголошення в соцмережах.

Турнір вдався на славу, діти та підлітки нашого міста показали чудову фізичну підготовку, безкомпромісність у веденні боротьби, толерантне ставлення до супротивників. У напружених змаганнях перше місцевиборола команда”БАМ”, друге посіла –«Чернівецька»,третє – «Нива-2».

Усім юним футболістам  були вручені подарунками від постійних партнерів ТМ «Рудь» та ТМ «ТерА».

На таких турнірах наші діти готуютьсявиступати не тількиза честь своєї вулиці, мікрорайону, але й захищати честь м. Тернополя на змаганняхвищогорівня.

Любителі футболу, слідкуйте за нашими оголошеннями, приймайте участь у турнірах,і хороший приплив позитиву ми вам гарантуємо!!!

 

Благодійний велопробіг «Захід – Схід»

Четвер, 23 липня 2015, 13:00

16 липня почався велопробіг через всю Україну із Заходу на Схід. Ми плануємо показати всю красу нашої Батьківщини, символічно з’єднавши Схід із Заходом, пише Моя газета

Кожен день будемо проїжджати приблизно 50 км, багато фотографувати і зустрічатися з різними цікавими людьми.

Плануємо проводити патріотичне виховання молоді та на власному прикладі пропагувати здоровий та активний образ життя.

Приєднатися до велопробігу може кожен, хто бажає, як на весь маршрут, так і на будь-який зручний для нього відрізок. Кількість учасників пробігу не обмежується, а для людей з обмеженими можливостями навіть запропонуємо спеціальні трьох- та чотирьохколесні велосипеди.

А також будемо привертати увагу громадськості до інвалідів, ветеранів, сиріт… та всіляко їм допомагати.

Маршрут через Тернопільську область:

Благодійнийвелопробіг “Захід-Схід” (Тернопільська область)

Маршрут

Маршрут пробігу: Чоп – Ужгород – Мукачеве – Свалява – Воловець – Синевир – Вишків – Долина – Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль – Волочиськ – Хмельницький – Летичів – Літин – Вінниця – Немрів – Гайсин – Умань – Звенигородка – Шпола – Черкаси – Чигирин – Кременчук – Бутенки – Полтава – Чутове – Люботин – Харків – Чугуїв – Шевченкове – Куп’янськ – Сватове – Старобільськ – Біловодськ – Мелове.

Нитка проїзду

A – заїзд організаторів благодійного велопробігу “Захід-Схід” з с. Нижнів Івано-Франківської області. Зустріч на території Тернопільської області:

B – м. Монастириськ

G – м. Бучач (проїздом)

D – с. Язловець

E – с. Скоморохи

F – с. Зарваниця

G – с. Бурканів

А -с. Дружба

В – вул. Микулинецька

I – м. Тернопіль

F – м. Волочиськ

У Тернополі - семінар для учасників АТО

Четвер, 23 липня 2015, 07:52

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та демобілізованих учасників АТО, на який також були запрошені представники ГО «Об’єднання «Самопоміч» та ТОВ «Максима-Т».

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних МРЦЗ Галина Приступа ознайомила учасників заходу зі спектром послуг служби зайнятості; розповіла про допомогу в пошуку роботи та джерел вакансій, написання резюме, організацію співбесід з роботодавцями; поінформувала про можливості отримати профдіагностичні консультації та психологічну підтримку, взяти участь у семінарах, ярмарках вакансій, зустрічах з роботодавцями, проходження професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, про сприяння у відкритті власної справи, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.


Представник ГО «Об’єднання «Самопоміч» Віталій Фидрин розповів демобілізованим чоловікам про надання їм безкоштовної правової допомоги та зазначив, що новим напрямком діяльності організації є сприяння у направленні на безкоштовне навчання осіб зі статусом учасника бойових дій у Литовську республіку. «Ми зацікавлені у прийнятті на роботу демобілізованих учасників АТО на посади: охоронник, електромеханік з ліфтів, інженер-електроннік, електромонтер охоронно-пожежної частини. Пропонуємо постійну роботу зі стабільним доходом», - наголосив представник ТОВ «Максима-Т» Василь Чуйко.


Усі учасники семінару отримали інформаційні пам’ятки з практичними порадами з питань професійної, соціальної, медичної та психологічної допомоги.
Загалом у заході взяли участь 11 демобілізованих учасників АТО.


 

Сторінка 860 з 976

«ПочатокПопередня851852853854855856857858859860НаступнаКінець»
Банер