images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


У Тернополі нагородили найкращих за підсумками футзального сезону 2020-21

Понеділок, 12 квітня 2021, 10:23

На Тернопільщині урочисто нагородили кращі команди та гравців за підсумками Тернопільської футзальної ліги сезону 2020-2021. Організатором заходу, який відбувся 9 квітня, виступила Асоціація футболу Тернопільщини. Церемонію нагродження проводив голова Асоціації Тарас Юрик, який подякував футболістам і тренерам за сезон. Через карантин на певний час змагання було зупинено, однак футзальна ліга відбулася. За цей час в чотирьох дивізіонах взяли участь 66 команд, що є найбільшим показником в історії Тернопільської футзальної ліги.

 

Також Тарас Юрик подякував срібному призеру вищої Тернопільської футзальної ліги команді «Айва-Тірас» з Іванкова (Борщівщина), котра представляла Надзбручанський край у Всеукраїнському фіналі Аматорської футзальної ліги України, де за підсумками кваліфікаційного раунду пробилася до вищої ліги і там достойно виступила, - наголошується на офіційному Інтернет-сайті Асоціації.

Відтак, нагороди між командами та гравцями розподілили наступним чином:

Вища ліга

1 місце - «Алюр» (Тернопіль)

2 місце - «Айва-Тірас» (Іванків)

3 місце - «Говерла» (Дубівці)

Кращі: воротар – Ярослав Гаращук («Айва-Тірас»), бомбардир – Євген Гурін («Алюр», 29 м’ячів), гравець – Микола Гнатишин («Говерла»).

Перша ліга

1 місце - «Агрон-Агропродсервіс-Ветерн-40+» (Тернопіль)

2 місце - «Добра піца» (Тернопіль)

3 місце - ФК «Озерна-1»

Кращі: воротар – Едуард Матяш (ФК «Озерна-1»), бомбардир – Віктор Ковалик («Добра піца», 39 м’ячів), гравець – Богдан Іванців («Агрон-Агропродсервіс-Ветеран-40+»).

Друга ліга

1 місце - «Три валети» (Кременець)

2 місце - Тернопільська міська рада

3 місце - «Метрікс» (Тернопіль)

Кращі: воротар – Віктор Кібляр (Тернопільська міська рада), бомбардир – Ярослав Єфремов («Три валети», 33 м’ячі), гравець – Володимир Пунька («Метрікс»).

Третя ліга

1 місце - ФК «Таурів»

2 місце «Самець» (Підволочиськ)

Кращі: воротар – Анатолій Тимчій (ФК «Таурів»), бомбардир – Дмитро Стриєшин (ФК «Курівці», 31 м’яч), гравець – Роман Скакун («Дніпро» Печірна).

Окремо Асоціацією футболу Тернопільщини відзначено призом «За феєр-плей» гравця команди «Кастар-Україна» (Тернопіль) Володимира Раточка.

Фото усіх команд переможців та призерів можна переглянути на сайті Асоціації.

 

Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива

П'ятниця, 09 квітня 2021, 08:18

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 7D73008E-E4C6-47AD-9EFE-BC2C30A3FB50.png

Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива

Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

“Кінцева мета реформи НУШ - є розбудова якісної школи, що є результатом спільних зусиль усіх учасників освітнього процесу – засновника, який забезпечує ресурсами та створює умови для здобуття освіти, директора, який постійно вдосконалює якість освітньої діяльності школи, вчителів, які дбають про власний саморозвиток для надання якісної освіти, мотивованих учнів та батьків, які беруть участь у розвиткові школи. І кожен з учасників освітнього процесу у цій діяльності повинен бути свідомим, що його роль у розбудові якісної школи вагома й відповідальна. Тому на інформаційному ресурсі про якісну школу показуємо, як конкретно керівники закладів освіти, вчителі, батьки, громада можуть долучитись до розвитку школи – зазначила начальниця управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Наталія МОРАВСЬКА.

Забезпечення поліпшення якості  освітньої  діяльності  може бути  реалізоване  через  процедури  самооцінювання  або проходження  інституційного  аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу.

З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за адресою qualityeducation.org.ua .

Довідково:

Державна служба якості освіти – державний орган, створений у 2017 році, що опікується дотриманням якості освіти та освітніх стандартів у школах. Служба призначена допомагати закладам освіти підвищити якість освітньої діяльності, гарантувати якість освіти та формувати довіру суспільства до української освіти. На території області повноваження Служби реалізовує управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області.

Ініціатива “Система забезпечення якості освіти” впроваджується в межах проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe). “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.


Тернополянка Анастасія Бачинська завоювала дві золоті нагороди на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики у Кропивницькому

П'ятниця, 09 квітня 2021, 07:56

Тернополянка Анастасія Бачинська завоювала дві золоті нагороди на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики у Кропивницькому

У Кропивницькому завершився чемпіонат України зі спортивної гімнастики. Національна першість у командних та особистих дисциплінах тривала в місцевій СДОШОР «Надія» з 2 до 7 квітня. Ці змагання, де виступили усі найсильніші гімнасти та гімнастки нашої країни, були етапом підготовки до чемпіонату Європи та Олімпійських ігор в Токіо, які відбудуться в 2021 році. Відзначилась на турнірі тернополянка Анастасія Бачинська, яка здобула перемогу у вправах на колоді та стала чемпіонкою України у гімнастичному багатоборстві.

 

Відтак, Анастасія виграла першість країни з двома золотими нагородами. Другою стала Єлизавета Губарєва, а третьою Яна Федорова, які зібрали по повному комплекту медалей.

За підсумками змагань, Анастасія Бачинська візьме участь у чемпіонаті Європи, який наприкінці квітня відбудеться у Швейцарії.

Нагадаємо, що Анастасія Бачинська є вихованкою Тернопільської КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського (тренери Ганна Лев, Оксана Першина та заслужений тренер України Тетяна Геращенко). Спортсменка – кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, нагороджена нагрудним знаком «Гордість Тернопіля», майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, багаторазова чемпіонка України, чемпіонка Всесвітньої гімназіади 2018 року, дворазова бронзова призерка ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор 2018 року, чемпіонка ІІ Європейських ігор 2019 року, чемпіонка Європи зі спортивної гімнастики у командному багатоборстві (2020).

А щодо чемпіонату України-2021 зі спортивної гімнастики у Кропивницькому, то результати змагань серед жінок були такими:

Командна першість:

І місце - м. Київ-1 (Варинська Діана, Федорова Яна, Муржак Дар’я, Осіпова Валерія)

ІІ місце - Кіровоградська область (Іваненко Вікторія, Шаповалова Софія, Савельєва Діана, Остапенко Євгенія)

ІІІ місце - Черкаська область (Дикальчук Софія, Кошеленко Карина, Гідерінська Вікторія, Харченко Анна)

Чемпіонство з гімнастичного багатоборства:

І місце - Бачинська Анастасія (м. Тернопіль)

ІІ місце - Губарєва Єлизавета (м. Дніпро)

ІІІ місце - Федорова Яна (м. Київ)

Розіграш нагород у фінальних змаганнях на окремих видах

Опорний стрибок:

І місце - Федорова Яна

ІІ місце - Козловська Маргарита

ІІІ місце - Харченко Анна

Бруси:

І місце - Губарєва Єлизавета

ІІ місце - Федорова Яна

ІІІ місце - Куліній Катерина

Колода:

І місце - Бачинська Анастасія

ІІ місце - Муржак Дар’я

ІІІ місце - Губарєва Єлизавета

Вільні вправи:

І місце - Савєльєва Діана

ІІ місце - Муржак Дар’я

ІІІ місце - Дикальчук Софія

Щодо результатів серед чоловіків, то Ілля Ковтун став першим у вільних вправах, вправах на коні і паралельних брусах. Ковтун набрав однакову кількість очок із Ігорем Радівіловим, але за кількістю перемог в дисциплінах став чемпіоном України. Петро Пахнюк посів третє місце.

Фото із соцмереж


 

Відбувся міжнародний вебінар на тему «Доброчесність у спорті: боротьба проти маніпулювання спортивними змаганнями»

П'ятниця, 09 квітня 2021, 07:55

Відбувся міжнародний вебінар на тему «Доброчесність у спорті: боротьба проти маніпулювання спортивними змаганнями»

Впродовж двох днів, 7-8 квітня 2021 року, в онлайн форматі відбувся міжнародний вебінар на тему «Доброчесність у спорті: боротьба проти маніпулювання спортивними змаганнями», організований за підтримки Інтерполу та Міжнародного олімпійського комітету та за участю представників семи європейських країн. Участь у заході від України взяли представники Міністерства молоді та спорту, Українського бюро Інтерполу, Національного олімпійського комітету, Української асоціації футболу, - інформує офіційний Інтернет-сайт Міністерства.

 

Під час заходу начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Наталія Радчук представила інформацію про роботу, яку здійснює Міністерство молоді та спорту на напрямі запобігання маніпулюванням спортивними змаганнями.

Учасників вебінару було поінформовано про стан імплементації Україною Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями, зокрема про заходи, що здійснюються з метою завершення процедур для створення Національної платформи із запобігання маніпулювання спортивними змаганнями.

Зокрема, Міністерством було створено Робочу групу з розробки концепції та положення про Національну платформу із запобігання маніпулюванням спортивними змаганнями із залученням представників Мінмолодьспорту, інших центральних органів виконавчої влади, Національного олімпійського комітету, Української асоціації футболу. Робоча група вповноважена розробити стратегічні засади діяльності та регламенти, необхіднідля ефективного функціонування згаданої Національної платформи.

Національна платформа координуватиме діяльність усіх національних стейкхолдерів та співпрацюватиме з усіма організаціями і відповідними органами влади як на національному, так і та міжнародному рівнях на напрямі запобігання та боротьби з маніпулюваннями спортивними змаганнями.

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України Тернопільська обласна бібліотека для молоді запускає проект «Відомі українці»

Четвер, 08 квітня 2021, 09:06

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України Тернопільська обласна бібліотека для молоді запускає проект «Відомі українці»

«Відомі українці» — новий інформаційний аудіоресурс про спортсменів, науковців, винахідників, композиторів, артистів, художників, якими пишається Україна, які творили історію та змінювали світ.

0«Упродовж року, щомісяця, ми публікуватимемо до 10-ти аудіоподкастів. Вже зараз доступні для прослуховування цікавинки про 24-ох осіб. Серед них – Георгій Нарбут, Любомир Гузар, Олександр Архипенко, Платон Симиренко, Квітка Цісик, Федір Піроцький, Валерій Лобановський, Євген Патон, Володимир Івасюк, Сергій Параджанов та інші діячі науки, культури, спорту. Нам є ким пишатися!» — розповідають у бібліотеці.

Аудіоресурс можна прослухати тут.

 

Сторінка 7 з 1309

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер