images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Тернопільська обласна бібліотека для дітей запрошує до участі у Всеукраїнському онлайн-конкурсі дитячого малюнка «Я і мої права»

Вівторок, 06 квітня 2021, 10:15

Тернопільська обласна бібліотека для дітей запрошує до участі у Всеукраїнському онлайн-конкурсі дитячого малюнка «Я і мої права»
У конкурсі, який проводять до 25-річчя Конституції України, можуть взяти участь діти, віком від 6-ти до 18-ти років. Приймаються індивідуальні та колективні малюнки.
0Кожен учасник готує один малюнок, завантажує його у форматі JPEG на онлайн-платформу конкурсу за посиланням не пізніше 1 червня 2021-го року, — повідомляють у бібліотеці.

Критерії оцінки робіт:

- відповідність умовам та вимогам конкурсу;

- виразне образно-асоціативне вирішення основної ідеї конкурсу;

- повнота розкриття теми;

- естетичність та оригінальність рішень.

Учасники отримають електронний Сертифікат учасника Конкурсу, а переможці будуть відзначені призами!

Детальніше за посиланням.

 

Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні презентував основні напрямки своєї діяльності

Вівторок, 06 квітня 2021, 10:14

Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні презентував основні напрямки своєї діяльності

Серед основних завдань центру — популяризація територіальної оборони та проведення різноманітних вишкільних програм, підготовка та виховання самовідданих, свідомих захисників України, готових у будь-який момент стати на захист територіальної цілісності та Незалежності нашої держави.

0«Навчальна програма центру включає заняттяз шести дисциплін: вогнева підготовка, правила техніки безпеки при поводженні зі зброєю та вибухонебезпечними речовинами, тактична підготовка, медична підготовка, військова топографія, радіозв'язок та інформаційна безпека, патріотичне виховання», — відзначив в.о. директора комунальної установи Тернопільської обласної ради Назар Харольський.

Навколо центру обєдналися учасники бойових дій, добровольці. В умовах, коли триває війна на Сході України, своїм обов'язком вони вважають допомогти державі готувати свідомих молодих людей, які будуть морально та фізично готовими до несення військової служби та участі у воєнних діях.

Також, під час презентації між Тернопільським обласним центром сприяння територіальній обороні в особі в.о. директора закладу Назара Харольського та радою резервістів Сухопутних військ Збройних Сил України  в особі її голови Івана Тимочка було підписано меморандум про співпрацю.

Сьогодні комунальна установа Тернопільської обласної ради розташувалася у приміщенні музею Національно-визвольної боротьби Тернопільщини, що знаходиться на вул.Медовій, 5.

Фото: Тернополяни

Відкритий обласний фотоконкурс «Рух заради здоров’я» під час карантину триває! Приєднуйтесь!

Вівторок, 06 квітня 2021, 10:13

Відкритий обласний фотоконкурс «Рух заради здоров’я» під час карантину триває! Приєднуйтесь!

Нарешті ми й дочекалися весни. Усі любителі фізичної культури та спорту вже мають змогу вийти на свіже повітря та позайматися руховою активністю: зробити зарядку, покататись на велосипеді, побігати, потренуватись у воркауті на поперечині та виконати, наприклад, згинання та розгинання рук на брусах, діти можуть пограти в рухливі ігри, а найпростіше, особливо для людей старшого та похилого віку, - вибрати маршрут для пішохідної прогулянки і подолати його. Отже, займайтесь будь-яким видом фізичної активності, який до вподоби саме вам. Але не забувайте, що будь-яке заняття обов’язково потрібно починати із зарядки, аби підготувати організм до фізичного навантаження, розігріти м’язи та виконати декілька вправ на розтягування.

А фото, на яких відображені виконання вправ зарядки, надсилайте на фотоконкурс «Рух заради здоров’я» під час карантину, організований Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Триватиме такий захід на Тернопільщині до 22 квітня 2021 року. Головною метою конкурсу є презентація руханки (зарядки), відтак усі надіслані на конкурс світлини мають відображати виконання зарядки однією особою або групою людей різного віку, - як на свіжому повітрі, в офісних приміщеннях, так під час роботи та на відпочинку. Таким чином, ваше фото спонукатиме тих, хто не займається фізичною культурою, розпочати свої заняття з комплексу вправ ранкової зарядки, які їм до вподоби ,та вибрати в подальшому будь-яку рухову активність.

Чекаємо на ваші Фотографії! Приєднуйтесь!

На сьогодні на фотоконкурс від шанувальників фізичної культури і зарядки уже надійшло 106 фотографій. Така активність не може не тішити. Отож, продовжуйте в  такому ж дусі. А надсилати фотографії потрібно надсилати за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та через месенджер на Фейсбук-сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/.

Усі роботи, які подаються на конкурс, мають бути авторськими. Участь можуть брати не більше двох фотографій одного автора.

Світлини повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

– цифровий знімок - файл у форматі JPEG будь-якого розміру;

– колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;

– назва робіт повинна мати такий вигляд: ім’я, прізвище автора, місце проживання (вулиця, населений пункт, територіальна громада), контактна інформація повнолітнього представника (мобільний телефон, прізвище, ім’я).

(Наприклад: Руслан Бойко, вул. Подільська, 14, с. Байківці, Байковецька територіальна громада, представник Анастасія Бойко 0941122331 ).

Переможця та призерів, за умовами проведення Фотоконкурсу визначає журі, беручи до уваги фотографії, не враховуючи лайки. Також за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/) визначаться двадцять найпопулярніших фото, автори та учасники яких будуть також нагороджені.

Для того, щоб проголосувати, потрібно поставити вподобання (лайк) фотографії. Голоси (лайки) враховуються тільки від власників сторінок, які зареєстровані в Україні. Якщо під фото будуть п’ять чи більше лайків від фейкових акаунтів, учасники не будуть відзначені нагородами.

Організатори конкурсу: управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


 

Дві срібні і три бронзові нагороди здобули представники тернопільського «Інваспорту» на чемпіонаті України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху

Вівторок, 06 квітня 2021, 10:12

Дві срібні і три бронзові нагороди здобули представники тернопільського «Інваспорту» на чемпіонаті України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху

Чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху (дорослі) завершився у Миколаєві. Відбувались поєдинки, участь у яких взяли 55 спортсменів із 9 областей України, на базі МОК КДЮСШ №1. Збірну команду Тернопільської області репрезентували на турнірі представники Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ «Інваспорт» Віктор Блоха, Микола Василик, Роман Лис. Спортсмени показали гарну спортивну підготовку та отримали високі результати, здобувши дві срібні і три бронзові нагороди, - повідомляє регіональний центр «Інваспорт».

 

Результати були такими:

Греко-римська боротьба

В/к 60 кг

ІІІ місце - Блоха Віктор - учень Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради (тренери: Шуптар Микола; Попик Сергій)

В/к 67 кг

ІІ місце - кандидат в майстри спорту Василик Микола - студент Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, факультет фізичного виховання (тренери: Попик Сергій; Шандригось Віктор).

 

Вільна боротьба

В/к 61 кг

ІІ місце - Блоха Віктор

В/к 65 кг

ІІІ місце - Лис Роман (тренери: Попик Сергій; Недокіс Сергій)

ІІІ місце - кандидат у майстри спорту Василик Микола.

Тернопільські спортсмени взяли участь у Відкритому юнацькому турнірі з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи» у Дніпрі

Понеділок, 05 квітня 2021, 08:43

Тернопільські спортсмени взяли участь у Відкритому юнацькому турнірі з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи» у Дніпрі

В Дніпрі 27-28 березня у спорткомплексі відбувся 32-ий за рахунком традиційний Відкритий Всеукраїнський турнір «Меморіал Івана Прищепи» з дзюдо серед юнаків 2005-07 років народження. Присвячений цей захід засновнику дзюдо на Дніпропетровщині, першому президенту Федерації дзюдо і самбо області Іванові Прищепі. В цьому році боротьбу за медалі вели понад 190 учасників із десяти областей України та міста Києва. Було розіграно 9 комплектів нагород.

Учасниками змагань стали і вихованці відділення дзюдо Тернопільської ОДЮСШ - Павка Максим (в/к 66 кг), Гетманюк Артем (в/к 55 кг), Фік Денис (в/к 55 кг), Бобко Ігор (в/к 81 кг), Тукало Ілля (в/к 73 кг). Як розповів тренер спортсменів Віталій Гнатишин, змагальний день турніру, через дотримання карантинних норм тривав довше, ніж традиційно, - учасники змагались трьома блоками і завершились баталії «Меморіалу Івана Прищепи» лише до восьмої вечора. А наступного дня усі бажаючі серед гостей турніру та місцеві дзюдоїсти мали можливість провести спільне тренування - рандорі. «Височенний рівень організації та проведення турніру, сильна конкуренція серед молоді, зайняті п’яті, сьомі місця та найважливіше досвід та підготовка до наступних випробувань, - ось що стало основними моментами участі наших дзюдоїстів у цих змаганнях», - наголосив Віталій Гнатишин.

 

Сторінка 8 з 1308

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер