images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Стартує освітній курс вебінарів для працівників публічних бібліотек Тернопільської області

Середа, 14 квітня 2021, 10:44

Стартує освітній курс вебінарів для працівників публічних бібліотек Тернопільської області

З 15 квітня 2021-го року Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека, Тернопільське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» розпочинають освітній курс вебінарів для працівників публічних бібліотек області «Бібліотека: нові технології та оригінальний контент».

0Навчання здійснюватиметься на платформі Zoom й триватиме впродовж квітня — травня 2021-го року.

«У програмі курсу: інформаційно-бібліографічна та краєзнавча робота бібліотек; проєктно-програмна діяльність; культурні та креативні індустрії; сучасні послуги та сервіси в онлайн-середовищі; онлайнові інструменти організації діяльності бібліотек в електронному середовищі», — розповідають у ТОУНБ.

 

«Творімо історію краю разом!» — закликають у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї

Середа, 14 квітня 2021, 10:43

«Творімо історію краю разом!» — закликають у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї
З нагоди 108-ої річниці заснування музею відбулася фондово-закупівельна комісія, яка прийняла на збереження 243 нові предмети.
0Серед отриманих експонатів особливої уваги заслуговує живописний твір «До бою!», автором якого є наш земляк, уродженець села Романівка Тернопільсього району, художник Яків Ягода.
«Картина створена за мотивами поштової листівки періоду Визвольних змагань 1917-1921 рр., роботи відомого митця легіону УСС Юліана Буцманюка, під назвою: «На спомин головних боїв Українського легіону 1914-18», виданої у 1918-му році. Картину подарував заступник директора з питань розвитку та комунікацій ТОКМ Роман Мацелюх», — розповідають у музеї.
1
Також варто відзначити родинну ікону з архіву українського письменника, члена СЖУ, громадсько- політичного діяча Володимира Барни «Чудотворний образ Божої матері Теребовлянської».
«Саме цією святинею давали благословення на шлюб жителю села Червоне Золочівського району Львівської області та його дружині, які згодом стали батьками дружини Володимира Барни», — зазначають у музеї.

Михайло Головко: «Наші лікарі — справжні Герої!»

Середа, 14 квітня 2021, 10:43

Михайло Головко: «Наші лікарі — справжні Герої!»

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Тернопільській обласній раді відзначили медиків нашого краю.
0Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко наголосив, що для нього — надзвичайно велика честь вітати медиків — людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу кожному із нас в найскрутніший час.
«Професія медика дуже важлива та необхідна для суспільства, адже на їхніх плечах лежить турбота й відповідальність за найвищу цінність на землі — людське життя. Сьогодні наші медики перебувають на передовій боротьби із пандемією, часто ризикуючи своїм здоров'ям, — сказав Михайло Головко. — Низький уклін усім Вам, шановні працівники медичної сфери за Ваш щоденний подвиг, за кожне врятоване життя, за Вашу професійність! Ваші талановиті руки дарують людям надію, а добрі серця вселяють віру у зцілення!»
Очільник Тернопільщини побажав усім медикам міцного здоров’я, злагоди та добробуту їхнім родинам, професійних успіхів та Божого благословіння!
12
34
 

Студенти мистецького коледжу гідно представили Тернопільщину на музичному конкурсі

Середа, 14 квітня 2021, 10:42

Студенти мистецького коледжу гідно представили Тернопільщину на музичному конкурсі

Усі студенти Тернопільського мистецького фахового коледжу ім. Соломії Крушельницької, які брали участь у Відкритому конкурсі Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки «Дніпровські сурми — 2021», отримали відзнаки, продемонструвавши високу майстерність виконання музичних творів на трубі, валторні та тромбоні.

0Гран-прі здобув трубач Роман  Курпіта (викладач — Богдан Жеграй, концертмейстер — Наталія Скалій).

Вихованці Богдана Жеграя також вибороли другу премію — Олег Пискливець та Максим Копровський, третє місце зайняли Андрій Свергун та Петро Сливка (концертмейстер — Наталія Скалій).

У конкурсі «Дніпровські сурми» гідно представили тернопільську валторнову школу студенти класу викладача мистецького коледжу Мирона Кушнірика (концертмейстер — Наталія Скалій). Іван Гринишин здобув друге місце, а Микола Валах — третє.

У музичних змаганнях гри на тромбоні дипломами відзначені Олег Думановський (третє місце) та Мар’ян Гунька (четверте місце). Викладач — Степан Воробель, концертмейстер — Олег Кирилюк.

У конкурсі брали участь музиканти з різних регіонів України. Його мета — популяризація вітчизняної та зарубіжної духової музики та виявлення талановитих виконавців.

За словами викладачів, журі відзначило високий рівень майстерності та культуру виконання студентів коледжу.

До завершення відкритого обласного фотоконкурсу «Рух заради здоров’я» під час карантину залишився тиждень

Середа, 14 квітня 2021, 10:34

До завершення відкритого обласного фотоконкурсу «Рух заради здоров’я» під час карантину залишився тиждень

З 22 березня до 22 квітня 2021 року на Тернопільщині триває відкритий обласний фотоконкурс «Рух заради здоров’я» під час карантину. Головним його завданням є відтворити на фото виконання вправ зарядки. Захід організований Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». На сьогодні на конкурс від шанувальників фізичної культури і зарядки уже надійшло 205 світлин. І до нього ще можна долучитися.

 

Тим більше, що весняна погода стимулює до занять фізичною активністю. Палітра занять фізичними вправами дуже різноманітна та різнобарвна. Отож, сфотографуйтесь та поділіться своїм досвідом занять з іншими. Передайте свій чудовий та бадьорий настрій з допомогою фотографії, адже до кінця обласного фотоконкурсу «Рух заради здоров’я» залишився лише тиждень, - триватиме захід на Тернопільщині до 22 квітня 2021 року.

Нагадуємо, що головною метою конкурсу є презентація руханки (зарядки), відтак усі надіслані на конкурс світлини мають відображати виконання зарядки однією особою або групою людей різного віку, - як на свіжому повітрі, в офісних приміщеннях, так під час роботи та на відпочинку. Таким чином, ваше фото спонукатиме тих, хто не займається фізичною культурою, розпочати свої заняття з комплексу вправ ранкової зарядки, які їм до вподоби та вибрати в подальшому будь-яку рухову активність.

А надсилати фотографії потрібно за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та через месенджер на Фейсбук-сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/.

Усі роботи, які подаються на конкурс, мають бути авторськими. Участь можуть брати не більше двох фотографій одного автора.

Світлини повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

– цифровий знімок - файл у форматі JPEG будь-якого розміру;

– колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;

– назва робіт повинна мати такий вигляд: ім’я, прізвище автора, місце проживання (вулиця, населений пункт, територіальна громада), контактна інформація повнолітнього представника (мобільний телефон, прізвище, ім’я).

(Наприклад: Руслан Бойко, вул. Подільська, 14, с. Байківці, Байковецька територіальна громада, представник Анастасія Бойко 0941122331 ).

Переможця та призерів, за умовами проведення Фотоконкурсу визначає журі, беручи до уваги фотографії, не враховуючи лайки. Також за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/) визначаться двадцять найпопулярніших фото, автори та учасники яких будуть також нагороджені.

Для того, щоб проголосувати, потрібно поставити вподобання (лайк) фотографії. Голоси (лайки) враховуються тільки від власників сторінок, які зареєстровані в Україні. Якщо під фото будуть п’ять чи більше лайків від фейкових акаунтів, учасники не будуть відзначені нагородами.

Організатори конкурсу: управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


 

Сторінка 1 з 1307

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер