images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Польські фермери поновили блокування пунктів пропуску "Корчова" та "Медика"

Четвер, 18 квітня 2024, 11:42

Польські фермери поновили блокування пунктів пропуску "Корчова" та "Медика"
Щойно у прикордонній службі України підтвердили, що польські фермери поновили блокування кордону з Україною на пунктах пропуску "Корчова-Краківець" та "Медика-Шегині".

За інформацією, яку українські прикордонники отримали від представників Прикордонної варти Республіка Польща, польські фермери поновили блокування руху для вантажівок на двох напрямках.

"Такі дії учасники акції на території Польщі розпочали сьогодні після 9 години по пунктам пропуску «Корчова» та «Медика», що навпроти українських «Краківець» і «Шегині». На напрямку пункту пропуску «Краківець» обмежується рух вантажних транспортних засобів, які слідують в бік України, а по напрямку «Шегинь» як на виїзд з Польщі так і на в’їзд. За наявною інформацією, польські фермери планують здійснювати блокування руху по «Краківцю» до 9.00 20 квітня і по пункту пропуску «Шегині» до 9.00 19 квітня",відзначили у прикордонній службі України.

Станом на ранок сьогодні в чергах на території Польщі на цих напрямках очікують на можливість проїзду в бік України близько 1 500 вантажних транспортних засобів. Ускладнень для руху легкових автомобілів та автобусів не передбачається.

Нагадаємо, що заблокованими польськими фермерами також залишаються напрямки пунктів пропуску «Ягодин» та «Рава-Руська».

Протестувальники продовжують тут ускладнювати рух вантажівкам, пропускаючи по кілька транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух. Через ці пункти польські протестувальники за останній час взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі.

Через «Ягодин» як і раніше пропускають в бік України незначну кількість вантажівок, особливо якщо порівнювати з пропускною спроможністю даного напрямку.

На ранок сьогодні на цих двох пунктах в чергах на території Польщі загалом перебуває близько 600 вантажівок.

 

На ділянці Дністра у Тернопільській області підвищиться рівень води

Четвер, 18 квітня 2024, 11:39

На ділянці Дністра у Тернопільській області підвищиться рівень води
У річці Дністер на Тернопільщині підвищиться рівень води.

Про це повідомляє обласний гідрометцентр.

"У зв’язку з очікуваними опадами та добіганням незначної хвилі стоку, 18-20 квітня в Дністрі на ділянці Галич – Заліщики очiкується пiдвищення рiвнiв води 0,7-1,2 м над поточними вiдмiтками, без негативних наслiдкiв", – інформують синоптики.

Нагадаємо, 18 квітня на річці Серет очікується підвищення рівнів води на 0,3-1,3 м.

Читайте також: Дощі та похолодання передають на Тернопільщині: прогноз погоди

Рідкісні рослини виявили у Дністровському каньйоні на Тернопільщині (ФОТО)

437796082_743251034644482_4192235077747904480_n.jpg

Зручність та швидкість: Як Автоцентр спрощує процес купівлі нового автомобіля

Четвер, 18 квітня 2024, 11:38

Зручність та швидкість: Як Автоцентр спрощує процес купівлі нового автомобіля
Зручність та швидкість: Як Автоцентр спрощує процес купівлі нового автомобіля

Вступ: Революція в Покупці Авто

Покупка нового авто – це завжди велика подія. Це зазвичай вимагає багато часу і зусиль. У світі, де швидкість та зручність стають все важливішими, Автоцентр стає надійним партнером для тих, хто шукає новий автомобіль, спрощуючи процес вибору та покупки й забезпечуючи високу якість обслуговування для своїх клієнтів. З появою онлайн-платформи autocentr.ria.com, цей процес став значно простішим та швидшим.

Онлайн-платформа, стала одним із відповідей на зростаючу популярність інтернет-торгівлі автомобілями. На відміну від традиційних автосалонів, платформа пропонує клієнтам широкий вибір автомобілів різних марок та моделей, доступних для перегляду та покупки онлайн.

Розвиток Онлайн-торгівлі: Відповідь на Запити Сучасності

Платформа пропонує великий асортимент автомобілів від різних виробників, що дозволяє клієнтам знайти авто онлайн, яке  відповідає їхнім потребам та бюджету.

Сайт Автоцентр має зручний інтерфейс та фільтри, які допомагають швидко й ефективно знайти потрібний автомобіль.Кожен автомобіль супроводжується докладним описом, високоякісними фотографіями та технічними характеристиками, що дозволяє клієнтам отримати повну інформацію перед покупкою.

Якщо у клієнта виникли питання або він бажає додатково порадитися з фахівцем, він може зв'язатися з продавцем за допомогою онлайн-форми зв'язку або телефону.

Зручність та Гнучкість: Процес Оплати

Після остаточного вибору автомобіля, клієнт може укласти угоду онлайн, вказавши всі необхідні деталі та умови покупки.

Також сайт Автоцентр  пропонує різноманітні способи оплати, включаючи банківські перекази, кредитні програми та розстрочку платежів, що робить процес покупки максимально зручним для клієнтів.

Клієнти можуть зручно оплатити свій автомобіль через інтернет або особисто, використовуючи будь-який з доступних способів оплати.Після здійснення оплати, клієнт отримує підтвердження операції та всю необхідну інформацію про подальші кроки.

Замість того, щоб проводити години в автосалонах, клієнти можуть переглядати авто онлайн та робити покупки зручно з дому або з мобільного пристрою.

Платформа Автоцентр дозволяє клієнтам порівнювати ціни та характеристики автомобілів безпосередньо на сайті, що допомагає зробити обдуманий вибір при купівлі авто онлайн.

Купити нове авто в Україні онлайн займає значно менше часу ніж традиційний метод, оскільки це не вимагає фізичного візиту до автосалону та переговорів з продавцями.

Платформа Автоцентр гарантує якість автомобілів, що з'являються на їхньому сайті, що дозволяє клієнтам мати впевненість у своєму придбанні.

При покупці автомобіля, особливо в онлайн-форматі, підтримка та допомога клієнтам відіграють важливу роль у створенні позитивного досвіду. Автоцентр розуміє це і пропонує ряд сервісів, що спрощують процес вибору та покупки автомобіля, а також забезпечують високий рівень підтримки клієнтів.

Підтримка та Супровід: На Кожному Етапі

1.Автоцентр пропонує чат-підтримку на своєму веб-сайті, де клієнти можуть швидко звернутися до фахівців для отримання відповідей на свої запитання та консультацію.

2.Крім чат-підтримки, клієнти можуть зателефонувати на контактний номер Автоцентру для отримання професійної допомоги в процесі вибору та покупки авто онлайн.

3.Крім того, Автоцентр надає можливість проведення тест-драйву обраного автомобіля перед придбанням, що дозволяє клієнтам оцінити його характеристики та комфорт в керуванні.

4.Співпрацюючи з банками та кредитними установами для надання різноманітних фінансових послуг, таких як кредитування або лізинг, Автоцентр таким чином допомагає клієнтам здійснити покупку, навіть якщо вони не мають повної суми на руках.

Підтримка клієнтів та додаткові послуги надані Автоцентром, дозволяють зробити процес вибору та покупки авто онлайн максимально зручним та безпечним для клієнтів. Висококваліфіковані консультанти, різноманітні послуги та інноваційні фінансові рішення роблять Автоцентр ідеальним партнером для тих, хто прийняв рішення купити нове авто в Україні.

Оформлення замовлення та оплата автомобіля через Автоцентр - це швидкий та зручний процес, який дозволяє клієнтам здійснити покупку без зайвих зусиль та витрат часу. Ця інноваційна платформа демонструє, як технології можуть спростити життя та зробити процес покупки автомобіля приємним та ефективним для кожного клієнта.

Підсумок: Максимум Зручності та Якості

Платформа Автоцентр відіграє ключову роль у сфері автомобільних продажів, забезпечуючи клієнтам не лише широкий вибір автомобілів, але й високий рівень сервісу та підтримки. Завдяки зручним онлайн-консультантам, різноманітним фінансовим послугам та інноваційним сервісам, покупка автомобіля стає приємним та безпроблемним досвідом для кожного клієнта. Платформа продовжує підтверджувати своє місце як надійний та сучасний інструмент для всіх, хто шукає якісний та комфортний автомобіль. Вибір Автоцентру - це вибір спрощення та забезпечення якості, що зробить кожен крок у процесі покупки автомобіля максимально ефективним та приємним.

 

Із початку 2024 року майже 3 тисячам українців встановили діагноз "гостра реакція на стрес" – МОЗ

Середа, 17 квітня 2024, 11:34

Із початку 2024 року майже 3 тисячам українців встановили діагноз гостра реакція на стрес – МОЗ
Допомогу з ментальним здоров'ям можна отримати в 982 закладах охорони здоров'я.
MASKOT/GETTY IMAGES
3713

У 2023 році понад 4 тисячам українців діагностували гостру реакцію на стрес, а вже з початку 2024 року такий діагноз поставили майже 3 тисячам осіб.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України.

Там також роз’яснили, які симптоми можуть у сукупності свідчити про наявність стресу. Це:

  • пришвидшення серцебиття (для більшості дорослих 60-100 ударів на хвилину) та частоти дихання (12-20 вдихів на хвилину);
  • уповільнення або повна зупинка травлення;
  • звуження кровоносних судин у багатьох частинах тіла;
  • розширення кровоносних судин у мʼязах;
  • зупинка слиновиділення та вироблення сліз;
  • розширення зіниць;
  • тремор;
  • підвищене потовиділення;
  • тунельний зір – стан, коли органи зору не можуть бачити предмети з боків, що виходять із центрального огляду.

Українцям, які не можуть самостійно впоратися симптомами стресу в МОЗ рекомендують звернутися до фахівця, адже наслідки цього стану нерідко ускладнюють життя.

Спершу слід відвідати сімейного лікаря, який проведе діагностику психічного стану. За її результатами спеціаліст складе план лікування в межах своєї компетенції.

За необхідності медичний працівник може направити на консультацію до фахівця вужчого профілю.

Наразі допомогу з ментального здоров’я можна отримати в 982 закладах України в межах пакета "Супровід і лікування дорослих та дітей із психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги" за наявного укладеного договору із Національною службою здоров’я України.

Знайти потрібний заклад можна скориставшись онлайн-мапою або зателефонувавши в контакт-центр НСЗУ за номером 16-77.

Пацієнтам, які не можуть або не хочуть зустрітися з лікарем особисто, слід зателефонувати на одну із ліній психологічної підтримки, що надають послуги безоплатно.

Також у МОЗ рекомендують техніки самодопомоги у випадку стресу. Ознайомитися з ними можна за посиланням.

Раніше ми писали, що в 2023 році майже 135 тисяч українців скаржились на проблеми із психологічним здоров’ям.

У Тернополі директорка дитячої бібліотеки вимагала у переселенців 600 гривень застави за книжки (фото)

Середа, 17 квітня 2024, 11:19

директорка бібліотеки Новіцька Надія Семенівна з заступницеюдиректорка бібліотеки Новіцька Надія Семенівна з заступницею
У Тернополі, директорка Тернопільської обласної дитячої бібліотеки для дітей Новіцька Надія Семенівна вимагала у дитини з Харкова 600 гривень застави за дві книги, бо ніби то хлопчик може написати на книжках - "слава росії".

Про абсурдний випадок у мережі Фейсбук розповіла мама хлопчика переселенця з Харкова - Катерина Посохова.

"Директорка і заступниця директорки Тернопільської обласної бібліотеки для дітей, вважають, що мій Святослав "може написати в бібліотечних книжках "слава росії", тому побоюються видавати йому книжки. Більше 2 років в Тернополі Свят ходив в міську бібліотеку біля школи. Перечитав багато, жодних нарікань не мав. В черговий візит бібліотекар порадила звернутись до значно більшої - обласної бібліотеки. І ось тут ми дізналися, що дитина в Тернополі "не своя", а які можуть бути книги для не своїх? За 2 обрані книги (старенькі і в ганебному стані) на абонементі нам виставили рахунок у 600 грн. Така, типу, застава, бо довіри до нас нема. Ми щиро здивувалися. На що почули оце все про "можете написати "слава росії", " такі як ви вже багато книг у нас потягли". Але ж які ми? Офіційно зареєстровані в місті, працюємо, навчаємось - дитина в місцевій школі, має відмінні успіхи. Сказати, що Свят засмутився - це нічого не сказати. При нас видають дітям книги без проблем, але не йому", -відзначила жінка.

Годинна розмова про неприпустимість дискримінації. Заступниця директорки здається - книги дають на загальних засадах, але настрій зіпсовано.

"Прочитали. Приходимо здавати - вчасно, книги цілі. Перше, що каже бібліотекар - більше вам книг без застави не дамо. Чому? Розмовляйте з директоркою - так написали на вашому формулярі. Далі знову тривала розмова з директоркою, її заступницею. Знову чуємо всі догми світу про переселенців, яким не можна довіряти хоч скільки б вони жили в Тернополі. Намагаюсь спокійно апелювати до Конституції, де всі громадяни рівні тощо. У відповідь - або платіть, або ідіть, або поліцію викликаємо. Засумнівалась в адекватності дій адміністрації зі співробітників хіба прибиральниця - пошепки уточнила у іншої співробітниці, чи точно в бібліотеці правильно поводяться. Звичайно, кажуть. Свій фронт у поважних керівниць бібліотеки", - підсумувала переселенка.

 

 

Сторінка 4 з 1425

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер