images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Понад 46 мільйонів гривень акцизного податку надійшло до бюджету від платників Тернопільщини

Вівторок, 08 травня 2018, 07:30

За чотири місяці цього року Державний бюджет України отримав від платників області 12,9 млн грн акцизного податку. Зокрема, надійшло: від виробництва горілчаної продукції – 4,7 млн грн; від виробництва виноробної продукції – 8 млн грн; від виробництва пива – 40 тис. грн; від пального – 70 тис. гривень.

До місцевих бюджетів з роздрібного продажу підакцизних товарів протягом січня-квітня надійшло 33,2 млн грн, в тому числі: з алкогольних напоїв – 9,5 млн грн; з пива – 4,8 млн грн; з тютюнових виробів – 18,9 млн гривень.

Загалом з початку року платники Тернопільщини спрямували до державного та місцевих бюджетів 46,1 млн грн акцизного податку.

За матерiалами відділу організації роботи головного управління ДФС у Тернопільській області

 

Грошова допомога надається на підставі переліку документів

Вівторок, 08 травня 2018, 07:19

Повідомляємо, що грошова допомога з коштів міського бюджету надається громадянам на лікування, відповідно до поданої заяви на ім’я міського голови (вул. Листопадова, 6 , кабінет №12) та наступних документів: копія паспорту, ідентифікаційного номеру та довідки з лікувального закладу.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном 23-56-52.

rada.te.ua

На Тернопільщині відбудеться «Школа волонтера»

Понеділок, 07 травня 2018, 06:42

Школа волонтера – це проект, який спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності різних верств населення про історичний досвід волонтерської діяльності в Україні та світі, заохочення до активної участі в суспільному житті своєї громади.

12-13 травня у Копичинецькому музеї театрального мистецтва відбудеться дводенний тренінг «Школа Волонтерів» за підтримки ВГО «Поруч». Під час тренінгу учасники дізнаються про волонтерство та його особливості, опанують навички залучення ресурсів для проектів, написання та реалізації грантових проектних заявок. Тренери супроводжуватимуть групи учасників у процесі ідейної розробки проектів на користь громади, їхні розробки та оформлення бюджетів.

Для того, щоб процес був максимально практичним, громадська організація «Поруч» виділила мікрогрант розміром 5 тисяч гривень для підтримки найкраще підготовленого учасниками тренінгу проекту.

Заповнити реєстраційну заявку на участь у заході можна за посиланням: https://goo.gl/forms/3uFYQ7CvU6qHkgej1

Цільовою аудиторією проекту є активні молоді люди, в першу чергу студенти, активісти, представники громадських організацій, а також всі охочі.
Під час тренінгів учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтера, діяльності громадських організацій, а й основні навики, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою, щоб встановити діалог між різними групами спільноти, усвідомлення можливості кожної людини брати участь у суспільному житті своєї громади, а також отримають навики написання грантових заявок та отримання фінансування на власні проекти.

Тренери Арсен Келічавий (Arsen Kelichavyi ) та  Мельник Оксана (Oksana Melnyk) уже провели близько 60-ти тренінгів з фандрайзингу та проектного менеджменту в Україні.

Кооридинатор проекту Келічавий Богдан (https://www.facebook.com/bohdan.kelichavyi Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

oda.te.gov.ua

 

Власники тварин можуть претендувати на отримання дотацій

Неділя, 06 травня 2018, 08:22

У 2018 році власники тварин можуть претендувати на отримання дотацій за вирощування молодняка великої рогатої худоби (ВРХ).

Відповідні норми передбачені у рамках виконання статті 32 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва».

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби до 13 – ти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняку у розмірі:

  • за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;
  • за період утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;
  • за період утримання молодняку віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняку.

Основною умовою отримання дотації є ідентифікація та реєстрація молодняку ВРХ.

Телефон для довідок 25 16 49.

rada.te.ua

Вкралась помилка у звітності, можуть бути штрафні санкції

Субота, 05 травня 2018, 07:54

Приватні підприємці при заповненні декларацій платників єдиного податку третьої групи допускають помилки, які можуть привести до донарахування податкового зобов’язання та застосування штрафних санкцій під час проведення камеральних перевірок контролюючими органами.

Так, поширеною помилкою є подання декларацій, в яких невірно зазначається звітний податковий період, за який подається податкова декларація.

Наприклад, якщо фізична особа - підприємець платник єдиного податку третьої групи (ставка 5%) подає декларацію за місяць, а не за квартал, як це визначено п. 294.1 ст. 294 Податкового кодексу України, то така декларація не вважається поданою, оскільки не відповідає звітному періоду.

Слід зазначити, що податкова декларація складається наростаючим підсумком з урахуванням норм пп. 296.5 і 296.6 ст. 296 ПКУ (п.296.7 ст. 296 ПКУ).

Якщо при поданні наступної декларації платник єдиного податку в рядку «13» розділу VI Декларації визначає суму єдиного податку нарахованого за попередній звітний період (визначеної в декларації за місяць), це призводить до заниження суми податкового зобов’язання по єдиному податку, оскільки попередня декларація не вважається поданою.

В зв’язку з чим, під час проведення камеральної перевірки декларації контролюючим органом буде встановлено порушення п. 293.3 ст.293 та п. 296.7 ст.296 ПКУ, донараховано податкове зобов’язання та застосовано штрафні санкції.

З метою уникнення випадків неврахування контролюючим органом податкової звітності, слід уважно перевіряти правильність заповнення всіх обов’язкових реквізитів декларації.

Докладні консультації, тренінги та надання допомоги у заповненні звітності в електронній формі  – у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ. Телефон для довідок: 43-46-10.


 

Сторінка 907 з 1426

«ПочатокПопередня901902903904905906907908909910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер