images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Тренування з гравцем ФК «Тернопіль»

П'ятниця, 25 вересня 2015, 10:18

Оновлені та добре забезпеченні універсальні спортивні майданчики – це найвдаліші місця для проведення спортивних заходів: змагань, турнірів, відкритих тренувань, спортивних естафет та майстер-класів з різних видів спорту для дітей та молоді, що бажають у вільний від навчання час активно відпочити  з користю для власного здоров’я.

Такий захід, а саме, відкрите тренування з футболу, був проведений 22 вересня2015 року на універсальному майданчику по вулиці Вербицького, 6.Кваліфіковані тренера запропонували дітям віком 7-10 років взяти участь у цікавих та розвиваючих спортивних естафетах, що використовуються під час футбольних тренувань. Учасники відчули себе справжніми спортсменами  і охоче  виконували поставленні завдання.

12064063_1667697696850276_962775116_n

Окрасою спортивного дійства стала зустріч з  відомим спортсменом Олександром Музикою, екс-захисником ФК «Миколаїв», діючим гравцем ФК «Тернопіль».

«Спортивні досягнення і успіхи,- як вважає пан Олександр,-  залежать, насамперед, від дисципліни в команді, поваги до тренера, згуртованості та дружби». Також школярі та їх батьки дізнались від почесного гостя  про раціональне харчування, як важливу складову здоров’я  юних спортсменів початківців.

12048592_1667697703516942_1334881355_n

Організаторами спортивних заходів на універсальних майданчиках є працівники КО «Тернопільський міський  центр фізичного здоров’я населення» управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спору Тернопільської міської ради.

12028976_1667697700183609_841794013_n

Поціновувачі спорту, протягом жовтня, для Вас ми плануємо організовувати  зустрічі з відомими спортсменами. Слідкуйте за анонсами!

 

 

Музей історії податкової служби Тернопільщини відвідали студенти

П'ятниця, 25 вересня 2015, 07:24

Головне управління ДФС у Тернопільській області з метою виховання податкової культури у підростаючого покоління – майбутніх платників податків, ознайомлення їх із професією фахівця податкової та митної справи, проводить екскурсії для учнів та студентів навчальних закладів краю.

Розпочати новий навчальний рік із знайомства з минулим податкової служби регіону, її традиціями, досягненнями й успіхами, побачити народження, становлення й розвиток податкової системи від Київської Русі до сучасної незалежної України нещодавно вирішили студенти 1 та 3 курсів Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

Після ознайомчої екскурсії Музеєм податкової служби гостям показали Центр обслуговування платників, Галерею робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості, що проводиться за ініціативи служби, а також розповіли про роботу Головного управління ДФС в області, його структуру та функції.

Подібні екскурсії у Головному управлінні ДФС Тернопілля відбуваються постійно та уже тривалий час. Під час них із роботою служби знайомиться учнівська та студентська молодь.

Гостей неймовірно зацікавила екскурсія, адже дехто з них відвідував структуру вперше, тож усе було новим і захопливим.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

«Сновиди» у художньому музеї

П'ятниця, 25 вересня 2015, 06:34

24 вересня  у художньому музеї тернопільська арт-група «Сновиди» презентувала мистецький проект «Траєкторії». Учасники представили понад 60 творів.DSC07801

Зокрема, свої роботи показали такі автори, як Любов Поворозник, Володимир Поворозник, Сергій Декалюк, Маріанна Дячинська, Галина Кізілова, Юлія Мельник, Олеся Гудима, Оксана Бурда, Катерина Колісник та інші.

«Сновиди» існує чотири роки і об’єднує понад  двісті осіб, серед яких професіонали, а також аматори.

  • Це спільнота людей-фанатів своєї справи. У нас є вчителі, студенти і домогосподарки. Але, повірте, їх рівень майстерності на досить високому рівні, каже засновниця проекту Олеся Гудима.DSC07779DSC07784DSC07783

Пройти конкурс до Спілки художників важко, оскільки у кожної свій рівень відбору. Тож, створивши спільноту, Олеся вирішила дати таку можливість усім.

  • Ми створили «Сновиди» для того , щоб організовувати виставки і показати рівень творчості Тернополя. Протягом року працюємо не покладаючи рук, щоб показати пошановувачам мистецтва свої роботи. Можу сказати, що результат себе перевершив, адже у сьогоднішній виставці представлені роботи восьмикласниці Катерини Колісник.DSC07796

У арт-групу можуть приєднатись люди різного віку та художнього рівня.

  • Два роки тому до нас приєдналась учасниця, яка на сьогоднішній день може оформляти літературу. Людина вірила у свої сили і мала можливість себе проявити.

Директор художнього музею Ігор Дуда, зізнався, що йому дуже приємно приймати у стінах закладу виставку молодих художників.

  • Наша спілка катастрофічно постаріла. Наймолодшому із учасників – п’ятдесят. Тому, я вважаю, що галерея Спілки художників повинна також належати вам. Принаймні, виставкова зала Художнього музею. Сподіваюсь, що ваші виставки будуть відбуватись періодично, щороку.В доповнення хочеться сказати, що "Сновиди" - це не лише молоді художники, це - справжні митці своєї справи. У творчій спільноті ви можете познайомитись із чудовими портретистами, майстрами пейзажу та жанрового живопису.

"Сновиди" організовують лиш третю виставку, проте впевнено заявляють про свій професіоналізм. Приміром, на минулорічній презентації картин, присвяченій подіям, що відбуваються у країні, зібралось понад пів тисячі людей. Це ще раз говорить про те, що тернополяни цікавляться мистецтвом. Людям просто немає де показувати свої таланти.

Арт-група лиш розпочала свій тернистий шлях, і, без сумнівів, його подолає, адже усі учасники - фанати своєї справи.

Долучитись до арт-групи "Сновиди" можна тут.  Відвідати виставку можна до 13 жовтня.

Оксана Божко

DSC07797
DSC07795
DSC07794DSC07793DSC07792DSC07798

DSC07787DSC07788DSC07809DSC07782DSC07799
DSC07780
DSC07806DSC07781DSC07778DSC07800DSC07791DSC07790

 

Тернополяни виготовлятимуть інвертори для сонячних панелей

Четвер, 24 вересня 2015, 14:16

За ініціативи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей на виробництві ТОВ «Завод «Ремпобуттехніка».

Заступник директора ТОВ Завод "Ремпобуттехніка" Євген Воловенко розповів шукачам роботи про підприємство, перспективи його розвитку, професії, які задіяні у виробництві, графік роботи, оплату праці, перспективи працевлаштування планується та повідомив про те, що планується запуск виробництва інверторів для сонячних панелей.

«ТОВ Завод "Ремпобуттехніка" було засноване у 1995 році. Нині компанія входить в першу десятку постачальників систем гарантованого електроживлення постійного і змінного струму в Україні., - зазначив Євген Іванович. - Завод створює електроживлячі установки з оптимальними технічними параметрами; робить установку, гарантійне і післягарантійне обслуговування свого устаткування, а також приймає замовлення на виготовлення друкованих плат. Використання матеріалів від провідних світових виробників, порівняно низькі ціни у поєднанні з високою якістю, оптимальні терміни виконання замовлень, гнучка система знижок - усі ці складові дозволяють їм займати гідне місце на ринку виготовлення друкованих плат в Україні. Головними партнерами у виробництві деякої продукції є міста-сусіди - Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Вінниця.

Виробництво заводу настільки потужне, що йде масовий експорт в країни ЄС, потік залучення іноземних інвесторів, а це сприяє майбутньому розвитку компанії».

Представник роботодавця розповів присутнім про вимоги до працівників, з тими, хто зацікавився роботою на ТОВ «Завод «Ремпобуттехніка» провів співбесіди, відповів на запитання відвідувачів.

До речі, за сприяння Тернопільського МРЦЗ на підприємстві з початку 2015 року вже працевлаштовано 51 особу з числа безробітних.


Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями

Розумна О.В.

Хто є хто: визначте свою роль у ігрових кімнатах «Катакомби»

Четвер, 24 вересня 2015, 10:34

Відчути себе у ролі полоненого та грабіжника відтепер можна у ігрових кімнатах «Катакомби» у Тернополі.

Увійшовши до одної з кімнат, складається враження, ніби потрапив у закинуте приміщення часів СРСР.  Тут жодного натяку на сучасність: меблі,  інтерєр, темні тони, приглушене світло, і навіть запах, до деталей передають відчуття присутності минувшини. Здається, ніби опинився у закинутому кабінеті військового службовця радянських часів.

Особливо чітко це відчувається, коли за тобою зачиняються «важкі» двері, через які можна буде вийти лише за умови їх «розкодування». Тоді, незважаючи на те, що являєшся учасником гри, і розуміючи, що тобі нічого не загрожує, з’являється нав’язливе відчуття небезпеки. На цьому етапі межі гри та реальності починають розмиватись.lHWhR09y6lg

Протягом квесту у кожного розкриваються приховані здібності. Якщо у грі участь беруть четверо людей, кожен повинен зайняти свою роль. Це виходить само собою, без використання будь-яких планів чи обговорень.

  • Коли опиняєшся у слабо освітленій кімнаті, де тебе оточують абсолютно незрозумілі речі воєнних часів, і саме від них залежить твоя подальша доля, починаєш хапатись за усе і відразу. Тоді здається, ніби розгадка міститься у кожній з них. Та попри усі старання, розумієш, що тільки логічно мисливши можна знайти розгадку, — розповідає учасниця ігрової кімнати «Бункер» Вікторія Сас.

Протягом години перед кожним учасником стоїть основне завдання – знайти спосіб, аби вибратись із замінованої кімнати. Кожен наступний крок є частиною багаторівневої загадки.

  • Коли бачиш перед собою військові речі, про які лиш краєм вуха чув ще на уроках історії, то мимоволі починаєш задіювати фантазію: як працювала техніка воєнних часів, які таємниці приховували розвідники, як це – бути полоненим часів Другої світової війни, — на усі ці запитання намагаєшся самотужки знайти відповідь і зрозуміти логіку, — поділилась враженнями учасниця квесту «Бункер» Анжела Берестецька.

ігрова кімната "Катакомби" Тернопіль

«Катакомби» діють у нашому місті віднедавна. Днями у Тернополі відбулось відкриття «Клубу файного міста», у стінах якого, власне, і розміщені ігрові кімнати.

У підвальному приміщенні клубу, сьогодні діє три квести: «Пограбування банку», «Бункер» та «Шпигун». А найближчим часом полоскотати нерви можна буде у кімнаті маньяка «Декстер», відчути себе злочинцем у кімнаті «В’язниця», ну а для тих, хто любить бути наодинці, вихід із ситуації можна буде шукати сам-на-сам у «камері-одиночці».

За правилами гри, участь у квесті можуть взяти 2-4 людини. На проходження завдань дається одна година. Якщо за цей час вам не вдасться розгадати головоломки, двері відчиняться, проте гра буде вважатись не пройденою. За бажанням, її можна пройти знову.

Увійшовши до кімнати, ви маєте можливість скористатись рацією. У разі необхідності, є можливість вийти з кімнати, зв’язавшись із адміністратором.

За словами організаторів, вікових обмежень для відвідування квест-кімнати немає. Стати учасником гри можуть і діти, за умови присутності батьків. Перед початком гри, обов’язковою умовою є заповнення анкети  із правилами.

Що стосується тематики, то кімната «Бункер» буде цікавою, швидше, старшому поколінню або ж палким прихильникам історії. Більш сучасною та цікавішою для молоді стане кімната «Пограбування банку» чи «Шпигун». Проте, яку б ви не обрали, у кожній з них вам знадобиться залізна логіка, зберігання спокою та політ фантазії.

Порада: намагайтесь не просити підказок по рації, адже так втрачається правдоподібність ситуації. І не страшно , якщо пройти гру вам не вдалось. Спробуйте ще раз!

Кому радимо бути обережними.

Людям, які страждають епілепсією, клаустрофобією та вегето-судинною дистонією із характером панічних атак.

Батькам, які мають схильність до паніки і беруть із собою дітей.

Вартість.

250 грн за одну квест-кімнату.  Для одного – дорогувато, для компанії – в самий раз.

Ігрові кімнати "Катакомби" знаходяться за адресою вул. Шевченка, 23

Детальніше  по тел. 095-211-42-41, та на сайті  katakombu.com


Оксана Божко

 

Сторінка 1269 з 1419

«ПочатокПопередня1261126212631264126512661267126812691270НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер