images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


25 тисяч доларів виділяють на конкурс соціальних проектів для сільських громад

П'ятниця, 22 січня 2016, 09:32

Фонд “Монсанто” оголошує черговий раунд конкурсу соціальних проектів для сільських громад та запрошує громадські організації до подання проектних пропозицій.

конкурс

 

П’яний дебош в готелі припинили працівники поліції охорони

П'ятниця, 22 січня 2016, 08:01

Днями, близько другої години ночі, на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Тернопільській області надійшов сигнал про спрацювання кнопки термінового виклику поліції з готельного комплексу Тернополя. На місце виклику відразу ж було направлено групу реагування поліції охорони.

На місці події до правоохоронців звернулася адміністратор закладу та вказала на невідомих осіб. За її словами, компанія молодих людей замовили кімнату, а в працівників закладу не було жодних причин відмовити їм у цьому. Проте, через деякий час весь готель став «на вуха». З готельного номера надходили несамовиті крики, нецензурна лайка та гуркіт речей.

Працівники готелю неодноразово попереджали гостюючих про неприйнятність такої поведінки, адже вони заважали іншим відвідувачам та псували майно закладу. Однак, ніякі вмовляння припинити дебош не дали результатів, тому працівникам закладу довелося скористатись «тривожною» кнопкою поліції охорони.

Агресивний запал захмелілих молодих людей одразу ж припинився, як тільки вони побачили працівників поліції. Оглянувши кімнату, адміністратор зауважила, що молодиками було пошкоджено двері душової кабіни, здерто обої та навіть пробито стіну. Обвинувачення в свій адрес молодики не приймали, а стверджували, що таким був початковий вигляд кімнати.

Для з’ясування усіх подробиць та для встановлення міри покарання хуліганських дій, компанію молодих людей було доставлено до відділу поліції.

У Тернополі відбудеться допрем’єрний показ історичного детективу про Чорнобильську катастрофу

П'ятниця, 22 січня 2016, 07:03

23 січня о 16:00 до тернопільського Бункермузу завітає неординарний київський художник та сценограф Федір Александрович. У Тернополі Федір представить документальний фільм, натхненннком та протагоністом якого він є, “Російський дятел” — детективну історію про причини Чорнобильської катастрофи. Але перед тим — радо розкаже усім охочим про таємниці художнього світу театральних постановок, побут художника та театральне закулісся. Якщо ви чекали на потужний інтелектуальний та енергетичний поштовх після свят — будемо раді бачити у Бункермузі.

12572970_1744177909146509_3857576979854482179_n

Документальний детектив “Російський дятел”, головним героєм якого є Федір, у 2015 році отримав гран-прі кінофестивалю Санденс за найкращий документальний фільм. Міжнародна асоціація документалістів визнала оператора “Російського дятла” Артема Рижикова найкращим оператором 2015 року. Фільм здобув широке визнання і потрапив до конкурсної програм багатьох міжнародних кінофестивалів, серед яких Шефілд (Англія), Док-Авів (Ізраїль) та Артдокфест (Росія). Європейська прем’єра фільму відбулася у травні 2015 року на фестивалі 86 у місті Славутич.

Федір Александрович — відомий український художник та сценограф, поет та перформансист. Здійснив майже 40 постановок як сценограф для Національного академічного театру ім. Івана Франка (Київ), Київського театру на Подолі, Чернігівського молодого театру та ін; автор концептуальних поставонок для Гоголь-фесту. Виріс у родині художників, з 16 років бере участь в художніх проектах. Автор понад 30-ти художніх виставок в Україні та закордоном. Поет, режисер та актор.

Синопсис

Федору було 4 роки, коли в його тіло потрапив радіоактивний пил Чорнобиля. Сьогодні 33-річний художник живе зі стронцієм в кістках і прагне будь що з’ясувати причини катастрофи. Що приховала від громадськості Радянська влада? Невже Чорнобильська трагедія сталася за чиїмось задумом? Яке призначення гігантської антени, що іржавіє неподалік ЧАЕС і видає дивний радіосигнал? Федір вирушає в радіоактивне місто-привид шукати відповіді на свої питання. Та чи варто йому ризикувати життям і ворушити таємниці, коли в країні вирує революція і починається війна?

Назва «Російський дятел» пов’язана з відомим радіосигналом, який транслювався Радянським Союзом на Захід у 1970-ті роки.

Фільм зосереджується на відкритті Федора Александровича справжніх причин Чорнобильської ядерної катастрофи в Україні.

За словами режисера фільму Чеда Грасіа, оператор Артем Рижиков був поранений пострілами снайперів під час зйомок на Євромайдані, а його обладнання було знищене. Після цього Грасіа на краудфандинговій платформі Indiegogo зібрав кошти на його лікування та закупівлю нового обладнання.

 

Молодіжну міську раду Тернополя очолила Вероніка Дякович

П'ятниця, 22 січня 2016, 07:00

Із 18 січня у Тернополі відбувалися вибори до Молодіжної міської ради із числа представників громадських організацій, студентів та учнівських парламентів. Завершилися вибори 21 січня обранням голови молодіжної міської ради у сесійній залі Тернопільської міської ради. За результатами голосування перемогу здобула член ТОО ВМГО «АТОМ» та християнської молодіжної спільноти «Знамення» Вероніка Дякович.

Міський голова Сергій Надал вітає Вероніку Дякович із обранням та бажає активної роботи, наснаги та успіхів у розбудові молодіжної політики Тернополя.

«Щиро вітаю усіх депутатів молодіжної міської ради та Вероніку Дякович із обранням на посаду молодіжного міського голови, бажаю здійснити справжній прорив у розвитку молодіжної політики міста, реалізовувати нові сміливі, креативні та важливі проекти. Молодіжна політика – це складний, проте необхідний механізм у розбудові справжнього європейського демократичного суспільства. Вірю, що новообрана молодь буде використовувати передові європейські технології та інструменти у своїй роботі, реалізовуватиме важливі проекти, що допоможуть змінити наше місто на краще, - зазначив Сергій Надал. – Бажаю їм успіхів, натхнення на щоденну працю».

Довідково: Молодіжна міська рада при Тернопільській міській раді є консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії міської ради та її виконавчих органів і молоді міста Тернополя, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя суспільства в місті.

Тернопільська міська рада сприятиме навчанню ІТ-спеціалістів у рамках програми «TechnologyNation»

Четвер, 21 січня 2016, 12:08

Фонд BrainBasket запланував реалізувати всеукраїнську освітню програму «TechnologyNation», яка дозволяє усім бажаючим пройти безкоштовні курси з основ програмування від провідних технічних університетів світу за моделлю blendedlearning. Програма буде реалізована у 22 найбільших містах України, у т.ч. й у Тернополі. Координатор цієї програми зустрівся із міським головою Сергієм Надалом та вручив йому сувенір - фірмову футболку.

«Тернопіль - це місто, де навчається багато студентів і ми зацікавлені у поширенні, навчанні молоді у сфері ІТ. Переконаний, що цей напрям буде пріоритетним і багато в чому визначатиме майбутній розвиток міста», - зазначив очільник Тернополя.

Освітня програма «TechnologyNation» буде доступна онлайн для усі бажаючих, незалежно від рівня навиків, які зможуть отримати базис, необхідний для подальшого навчання та працевлаштування в ІТ секторі.

Довідково: Фонд BrainBasket - неприбуткова організація, заснована в квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній з подачі Торбена Майгаарда, засновника Ciklum за участі Міністерства економіки та КМДА. Мета - зробити ІТ-галузь рушійною силою українського економічного зростання шляхом розвитку освітньої інфраструктури та сприяти підготовці 100 000 нових ІТ- спеціалістів до 2020 року.

 

Сторінка 1320 з 1540

«ПочатокПопередня1311131213131314131513161317131813191320НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер