images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Михайло Головко відзначив цінним подарунком Тернопільської обласної ради Юліанну Туницьку

Середа, 17 лютого 2021, 12:06

Михайло Головко відзначив цінним подарунком Тернопільської обласної ради Юліанну Туницьку
Голова Тернопільської обласної ради привітав вихованку Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Юліанну Туницьку, яка здобула бронзову нагороду на чемпіонаті Європи із санного спорту серед молоді U-23.
0«Юліанна Туницька – наша гордість та прекрасний приклад для наслідування, адже своїми звитягами демонструє мільйонам українців силу духу, мужність і патріотизм. Незважаючи на свій юний вік, жителька Тернопільщини неодноразово ставала призеркою чемпіонатів України та міжнародних чемпіонатів. Бажаю Юліанні Туницькій та усім спортсменам Тернопілля успіхів, цілеспрямованості та наполегливості у спорті!» – сказав Михайло Головко.
Окремо очільник Тернопільщини подякував за віддану працю та підготовку спортсменки тренеру Світлані Кравчук.


 

Голова обласної ради Михайло Головко у Верховній Раді України презентував концепцію будівництва аеропорту в Тернополі

Середа, 17 лютого 2021, 12:06

Голова обласної ради Михайло Головко у Верховній Раді України презентував концепцію будівництва аеропорту в Тернополі
Разом із представниками міжфракційного депутатського об’єднання «Тернопільщина» у Верховній Раді України Михайло Головко обговорив проекти, здатні забезпечити соціально-економічний розвиток Тернопільщини.
0Окрему увагу приділили будівництву аеропорту в Тернополі.
«Розвиток авіації в обласному центрі — одне із наших першочергових завдань. Переконаний, лише разом, об'єднавши зусилля всіх гілок влади, народних депутатів та керівництва держави, нам вдасться втілити у життя цей амбітний проект», — наголосив голова обласної ради.
Також підняли питання ремонту доріг, облаштування обласної інфекційної лікарні, розвитку туристичного потенціалу нашого краю тощо.


На Тернопільщині представникам громад розповіли, як налагодити ефективну роботу ЦНАПів

Середа, 17 лютого 2021, 12:06

На Тернопільщині представникам громад розповіли, як налагодити ефективну роботу ЦНАПів

На базі Тернопільського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відбулася консультація щодо надання адміністративних послуг в громаді.

0Керівник Тернопільського регіонального офісу Наталія Онищук підкреслила, що захід відбувається у форматі діалогу, аби представники громад могли з перших вуст дізнатися як функціонує ЦНАП і які послуги можливо у ньому надавати.

Радник Тернопільського РО Михайло Лисиканич зауважив, що виклики з наданням адміністративних послуг назріли ще у 80-их роках ХХ ст. в Європі. Підходи приватного ринкового сектору до діяльності держави та органів місцевого самоврядування у сфері адміністративних послуг застосували, аби вирішити цілу низку проблем.

Практичним досвідом з присутніми поділився Марко Шафран, керівник ЦНАП у Козлівській громаді, який створили за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

За його словами, передусім, потрібно створити робочу групу та концепцію ЦНАПу. Окрім того, варто потурбуватися про приміщення для ЦНАПу і перевірити чи воно підходить для надання адмінпослуг за певними вимогами.

Марко Шафран переконаний, що чималу підтримку варто приділяти навчанню персоналу ЦНАПу. Також слід проаналізувати, які послуги потрібні у громаді, аби пізніше їх надавати населенню. А ще треба замислитися, чи зможе громада ефективно надавати майбутні послуги, врахувати відстань до суб'єктів, з якими співпрацюватиме ЦНАП, яким чином туди передаватимуть пакети документів тощо.

«ЦНАП це не формальність. ЦНАП  це обличчя громади. Маємо чітко розуміти, що саме потрібно громаді», — наголосив Марко Шафран.

Він резюмував, що нині існує чимало методичних посібників, рекомендацій, в тому числі і розроблених в рамках Програми «U-LEAD з Європою», і порадив ними скористатися.

Наприкінці зустрічі Марко Шафран порадив громадам відвідати Шумський, Байковецький та Чортківський ЦНАПи, аби на власні очі переконатися в ефективному та якісному наданні адміністративних послуг.

 

Літературно-мистецька зустріч «Спомини обпаленої долі…» у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї Сьогодні, 16 лютого 2021 року, о 14:00 год. усіх бажаючих запрошують на літературно-мистецьку зустріч «Спомини обпаленої долі…», присвячену Дню вшанув

Вівторок, 16 лютого 2021, 11:37

Літературно-мистецька зустріч «Спомини обпаленої долі…» у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї

Сьогодні, 16 лютого 2021 року, о 14:00 год. усіх бажаючих запрошують на літературно-мистецьку зустріч «Спомини обпаленої долі…», присвячену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

0«Присутнім пропонується переглянути стаціонарну експозицію, виставки тематичної художньо-документальної літератури, фотокопій пам’ятників та пам’ятних знаків на теренах Тернопільщини, поспілкуватися з ветеранами чужої війни, переглянути відеоролики пісенного репертуару гурту «Долг», — розповідають організатори.

«Діти і гаджети»: у Тернопільській ОУНБ відбудеться засідання клубу «Щасливі разом»

Вівторок, 16 лютого 2021, 11:37

«Діти і гаджети»: у Тернопільській ОУНБ відбудеться засідання клубу «Щасливі разом»

У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці 18 лютого відбудеться засідання батьківського клубу «Щасливі разом».

0

Тема zoom-конференції — «Діти і гаджети».

Гість клубу — психолог, психодіагност, психофізіолог, тренер, кандидат психологічних наук Тетяна Білінська.

Початок о 12:00 год.

Підключитися до конференції Ви зможете за посиланням (ідентифікатор конференції: 831 8195 9282; код доступу: nKjQE3).

 

Сторінка 4 з 1282

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер