images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


«Тайм-менеджмент діяльності психологічної служби в умовах реформування освіти»

Четвер, 24 вересня 2020, 09:17

0

Час — сьогодні найнеобхідніший ресурс у організації професійної діяльності та для досягнення життєвого успіху. Застосування спеціальних прийомів і методів, які мають загальну назву «тайм-менеджмент» у перекладі з англійської мови як «управління часом» активно обговорювалися на онлайн-засіданні обласної методичної студії для методистів, які координують діяльність психологічної служби в районі, місті та  ОТГ на тему «Тайм-менеджмент діяльності психологічної служби в умовах реформування освіти».

Надія Бабовал, викладач кафедри менеджменту і методології освіти, кандидат економічних наук, розкрила питання «Тайм-менеджмент – технологія підвищення ефективності використання часу». Тему «Алгоритм ефективної організації власної діяльності у часі» висвітлила Зоряна Коротюк  методист, в. о. завідувача навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи.

Цікавим, конструктивним та змістовним був  виступ «Мистецтво управління часом як інструмент особистісного росту»  Надії Мерени, практичного психолога навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи.

Під час проведення онлайн-заходу учасники активно спілкувалися у чаті , а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей.

За підсумками роботи були вироблені рекомендації.

http://ippo.edu.te.ua/

 

 

МАН запрошує до участі у ХІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»

Четвер, 24 вересня 2020, 09:16

0

Умови участі у виставці-конкурсі, орієнтовна тематика проєктів у кожній номінації, вимоги до проєктів та критерії їх оцінювання розміщені на сайті http://man.gov.ua/ua/activities/page-677

Для участі в І етапі виставки-конкурсу потрібно до 30 вересня надіслати на поштову адресу обласного територіального відділення МАНУ письмову заявку, тези інноваційного науково-дослідницького проєкту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях.


Адреса: Тернопіль, 46001 вул. Січових Стрільців, 13.

ІІ етап (фінальний) проходитиме онллайн.


http://xn--80axe.xn--j1amh/

ернопільські легкоатлети привезли з Луцька п’ять медалей

Середа, 23 вересня 2020, 10:01

ернопільські легкоатлети привезли з Луцька п’ять медалей

Успішно виступили легкоатлети обласної ДЮСШ на Командному чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки 2003 р.н. та мол.), який проходив 18-20 вересня в Луцьку. Виборовши п’ять медалей та показавши високі результати, команда школи серед сорока семи ДЮСШ України зайняла високе п’яте місце, - повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області. Щодо результатів, то не було рівних в бігу на 2000 метрів з перешкодами Тетяні Когут - студентці ЗУНУ, вихованці Бережанської ДЮСШ та тренера Володимира Дуди. З результатом 7.14,05 сек спортсменка у цій дисципліні виборола золоту нагороду. Ще одну медаль, але бронзового гатунку, Тетяна Когут здобула і в бігу на 3000 м, зумівши з результатом 10.24,49 сек стати третім призером на цій дистанції.

 

Ще дві медалі в бігу на 2000 м з перешкодами - «срібну» і «бронзову» для скарбнички області вибороли Дмитро Сулило (6.16.42 сек), який посів друге місце, та Діана Марущак (7.43,19 сек), яка була третьою. Обох спортсменів тренують Богдан та Оксана Дуди.

Ще одну бронзову нагороду в потрійному стрибку (13.98 м) здобув Ігор Танасійчук (тренери Михайло Васірук, Наталя Гавронська).

Також успішно виступили і інші учасники тернопільської команди: сьомі місця посіли – в метанні спису Степан Петришин (46,76 м), Дарина Мостова (32.61 м) та стрибках в висоту - Дар’я Міхєєва (160 см).

Фото із особистого архіву Володимира Дуди

 

Впровадження курсу «Культура добросусідства» у закладах освіти області

Середа, 23 вересня 2020, 09:58

Впровадження курсу «Культура добросусідства» у закладах освіти області

0

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти  відбулася онлайн нарада з впровадження  спеціального курсу «Культура добросусідства». До участі  зареєструвалися вчителі початкових класів, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації спецкурсу «Культура добросусідства  за програмою «Я, моя сім’я і мої сусіди».

Тема заходу: Впровадження курсу «Культура добросусідства» у закладах освіти області.   Програма  спрямована на формування та розвиток соціальної та громадянської і міжкультурної компетентності дітей та дорослих. Підтримується Міністерством освіти і науки України, структура і зміст курсу відповідають вимогам Концепції Нової української школи.

Одне із важливих завдань виховання полягає у тому, щоб створювати умови для розвитку особистості і її соціальної компетентності. Про формування громадянських компетентностей здобувачів освіти через впровадження програми наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства» в сьогоднішніх умовах навчання,  висвітлила Світозара Хома, в.о. завідувача Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти, методист ТОКІППО.

Зосередила увагу на специфіці використання робочого зошита для дітей і матеріалів для батьків і педагогів «Я, моя сім’я і мої сусіди Тернопільщина» спеціального курсу «Культура добросусідства» методист ТОКІППО, модератор онлайн наради  Марія Голуб.

Посібник призначений для ознайомлення школярів та їхніх батьків із рідним краєм, ментальними, мовними, релігійними, етнокультурними особливостями людей, які мешкають на Тернопільщині, для проведення системної виховної роботи, формування соціальних компетентностей, навичок конструктивної комунікації й успішної взаємодії у колективі. Зошит може бути використаний також як методичний посібник і хрестоматія для організації роботи учнів початкової школи на уроці, у позакласній роботі та вдома під час дистанційного навчання.

Для підвищення професійних компетентностей вчителів початкових класів та застосування ІКТ технологій при впровадженні   програми «Я, моя сім’я і мої сусіди» розповіла Оксана Мочук, методист Центру Інформаційно-комунікаційних технологій дистанційної освіти ТОКІППО.

Під час проведення онлайн-заходу учасники активно спілкувалися у чаті,  окреслели актуальні питання щодо удосконалення фахової майстерності під час дистанційного навчання та визначили основні пріоритети роботи, щодо впровадження програми в області.

http://ippo.edu.te.ua/

Стартував соціальний освітній проєкт «ЗНО без стресу онлайн 2020–2021»

Середа, 23 вересня 2020, 09:58

Стартував соціальний освітній проєкт «ЗНО без стресу онлайн 2020–2021»

0

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека  продовжує проєкт з безкоштовної підготовки до ЗНО з української мови і літератури.Автор та ведуча курсу — Ірина Ваврик, філолог — репетитор, волонтер (@iryna__vavryk)

Кожен учасник отримає:

  1. Усі необхідні матеріали для підготовки до ЗНО-2021, що відповідають чинній програмі;
  2. вичерпне пояснення кожної теми;
  3. можливість виконати понад 1700 типових тестів ЗНО;
  4. матимете змогу БЕЗкоштовно взяти участь в УСІХ марафонах, які будуть організовані на нашій платформі;
  5. доступ до закритої спільноти учнів, які також готуються до ЗНО;
  6. можливість в особистому кабінеті поставити запитання викладачеві та отримати відповідь упродовж 12 годин.

Учасниками «ЗНО без стресу онлайн 2020–2021» зможуть стати користувачі ТОУНБ. Для цього потрібно прийти до бібліотеки і придбати читацький електронний квиток.

Навчання проходить у безпечному форматі — онлайн.

Адреса бібліотеки: місто Тернопіль, бульвар Т. Шевченка,15. +35 (0352)52-03-74, www library.te.ua.

http://library.te.ua/


 

Сторінка 3 з 1177

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер