images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує у віртуальну бібліотеку сучасного вчителя

Четвер, 17 вересня 2020, 12:28

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує у віртуальну бібліотеку сучасного вчителя

http://www.ippo.edu.te.ua/
Віртуальна виставка новинок літератури до нового навчального року
https://drive.google.com/file/d/1wqBu5_-25pDbpXrclRtzRfNj9RiWVi54/view

 

17 вересня - День рятівника. Вітання голови обласної ради

Четвер, 17 вересня 2020, 12:28

17 вересня - День рятівника. Вітання голови обласної ради

0

Шановні рятівники Тернопільщини!

Від себе особисто та усього депутатського корпусу щиросердно вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника! Низький уклін працівникам аварійно-рятувальних загонів, пожежної охорони, інших спеціальних формувань за мужність під час пожеж, аварій і катастроф, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод…  На вашому тисячі врятованих життів. Ви завжди там, де є загроза для життя людей.

Ваше гасло - "Запобігти. Врятувати. Допомогти". І воно відображає суть нелегких буднів рятівників. Ризикуючи власним життям, ви щодня на варті й готові прийти на допомогу. Безліч прикладів самопожертви під час виконання свого обов’язку свідчать, що рятувальна служба області  згуртувала людей загартованих, відважних, незламних духом.

Ваше свято відзначається 17 вересня, у день, коли православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина. Цей чудотворний образ, як і рятівники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину. Нехай Неопалима Купина оберігає щоденно і Вас, а рідні щодня зустрічають вдома із сповненої тривог і небезпек служби.

Міцного здоров’я, щастя, мир та злагоди у родинах.

 

Голова Тернопільської обласної ради      Віктор Овчарук

 

Адаптація першокласника до школи: бібліотека організовує онлайн зустріч із психотерапевтом

П'ятниця, 11 вересня 2020, 06:42

Адаптація першокласника до школи: бібліотека організовує онлайн зустріч із психотерапевтом

0

13 вересня 2020 року о 16.00 відбудеться zoom-конференція «Адаптація учнів першого класу до школи, враховуючи умови карантину». Досвідом поділиться письменниця, лікар-психотерапевт, кандидат медичних наук, жителька Аргентини Роксолана Гнатюк. Її діти навчалися в Буенос-Айресі дистанційно.

Онлайн зустріч відбуватиметься у рамках батьківського клубу «Щасливі разом», що діє при Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Тернопільське видавництво «Мандрівець» цього року видало книжку Роксолани Гнатюк «Моторні рученята. Злагоджений розвиток півкуль головного мозку». Психотерапевт понад 10 років досліджує шульгизм як явище. Йтиметься  і про корисні звички школярів, які формуються протягом перших трьох тижнів навчання.

http://library.te.ua/

 

Як забезпечити якість освіти в умовах цифровізації?

П'ятниця, 11 вересня 2020, 06:42

Як забезпечити якість освіти в умовах цифровізації?

0

З метою підвищення рівня готовності педагогічних працівників до викладання історії, правознавства та громадянської освіти у новому навчальному році в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти було організовано та проведено обласну методичну онлайн-студію «Науково-методичний супровід викладання історії і суспільствознавчих дисциплін у 2020/2021 н.р. в умовах цифровізації освіти та створення відкритого освітнього простору Нової української школи».

У заході взяли участь понад 50 педагогічних працівників: учителі, керівники методичних об’єднань у закладах загальної середньої освіти, методисти з історії та суспільствознавчих дисциплін районних/міських методичних кабінетів, а також органів управління освітою і методичних установ об’єднаних територіальних громад Тернопільської області.

Відкрив роботу онлайн-студії заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк, який зосередив увагу учасників заходу на викликах, які сьогодні стоять перед українською школою, та ролі сучасного педагога у забезпеченні якості освіти в умовах цифровізації та створення відкритого освітнього простору. Він також охарактеризував зовнішнє незалежне оцінювання як складову системи моніторингу якості загальної середньої освіти, ознайомив із попередніми підсумками проведення ЗНО з історії України  у 2020 р., окреслив перспективи організації ЗНО у наступному навчальному році.

На актуальних питаннях організації історичної, правової та громадянської освіти в Новій українській школі, ціннісних пріоритетах особистості, суспільства, держави, регіону та вихованні патріотизму на уроках історії та суспільствознавчих дисциплін наголосив заступник директора ТОКІППО, кандидат історичних наук Володимир Мисик.

Про зростаюче значення науково-методичного супроводу забезпечення якості історичної, правової та громадянської освіти в умовах створення відкритого освітнього простору Нової української школи говорив Іван Букавин, методист, завідувач відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО. Виступаючий докладно розповів про особливості викладання історії, правознавства та громадянської освіти у 2020/2021 навчальному році. Він ознайомив учасників онлайн-студії  з навчальними програмами й новими підручниками з історії України та всесвітньої історії для 7 класу закладів загальної середньої освіти.

Наталія Маркусь, вчитель Козівської ЗОШ № 1, вчитель-методист, член правління Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», ознайомила учасників онлайн-студії з сучасними інструментами цифровізації освітнього процесу та методики викладання, а також проєктом «Демократична школа».

Практичним досвідом використання інформаційно-комунікаційних технологій  у процесі викладання історії, правознавства та громадянської освіти, зокрема, під час організації дистанційного навчання, поділилася Тетяна Кульчицька, вчитель Тернопільської СШ № 7, вчитель-методист, заслужений вчитель України, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» у номінації «Правознавство».

Власним досвідом організації роботи з учнями, зокрема, у вивченні локальної історії, поділився Михайло Музичка, вчитель Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого, переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Історія». Наскрізною темою його виступу став професійний розвиток педагога крізь призму участі в конкурсі «Учитель року».

Матеріали онлайн-студії розміщено на сайті «Історія та суспільствознавчі дисципліни в школі».

http://ippo.edu.te.ua/

 

Тернопіль чекає унікальна спортивна подія «City Biathlon Ternopil-2020»

Четвер, 10 вересня 2020, 07:39

Зірки українського біатлону приїдуть до Тернополя для участі в унікальному спортивному заході «City Biathlon Ternopil-2020». 20 вересня вперше в Україні у нашому місті відбудуться показові гонки з біатлону на лижоролерах за участі кращих українських біатлоністів – чемпіонів світу, Європи та олімпійських чемпіонів. Серед них будуть, звичайно, і уславлені тернополяни - Олена Підгрушна та Дмитро Підручний, який власне і виступив ініціатором проведення такого дійства в рідному місті. Учасники змагатимуться у змішаній естафеті та гонці переслідування, які пройдуть на набережній Тернопільського ставу.

У складі команд виступатимуть: 1. Підгрушна Олена - Підручний Дмитро; 2. Семеренко Віта - Прима Артем; 3. Семеренко Валентина - Цимбал Богдан; 4. Блашко Дарія - Ткаленко Руслан; 5. Бех Катерина - Дудченко Антон; 6. Журавок Юлія - Лесюк Тарас.

Щодо програми «City Biathlon Ternopil-2020», то, за інформацією, оприлюдненій на сторінці події у соцмережах, 20 вересня планується:

14:20 -- 14:50 - Пристрілка зброї (пневматичні гвинтівки);

14:30 – 15:00 - Офіційне відкриття;

15:00 – 15:40 - Змішана естафета;

16:00 – 16:40 - Командна гонка-переслідування;

17:00 – 17:30 - Нагородження переможців;

17:30 – 18:00 - Фотосесія з уболівальниками, підхід до ЗМІ, вікторина.

Організаторами дійства виступили Федерація біатлону Тернопільської області, Тернопільська міська рада, громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». Буде організована онлайн трансляція заходу телеканалом «Тернопіль 1». Ведучий та коментатор Ігор Могильняк.

Поспостерігати за цими унікальними гонками, побачити своїх спортивних кумирів не з екранів телевізорів, а «вживу», та повболівати за них зможуть усі бажаючі. Вхід вільний.

 

Сторінка 9 з 1177

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер