images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


На Тернопіллі розпочинається чемпіонат України із санного спорту на санкороликах

Четвер, 10 вересня 2020, 07:39

Чемпіонат України із санного спорту на санкороликах 10-12 вересня триватиме у Кременці. Відбуватимуться змагання на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Кременець». У четвер, 10 вересня, з 14 години заплановані тренувальні заїзди. 11 вересня, у п’ятницю, о 12.30 відбудеться урочисте відкриття змагань, після чого з 15-тої проходитимуть офіційні тренувальні заїзди.

 

Наступного дня, у суботу, з 10-тої стартують змагальні заїзди на одномісних санях серед чоловіків та жінок, а з 11-30 проходитиме естафета. Завершить чемпіонат церемонія нагородження переможців та призерів, яка відбуватиметься з 12-15 на міському стадіоні Кременця.

Захід проходитиме за сприяння Міністерства молоді і спорту України, НОК України, Федерації санного спорту України, управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації.

 

Допомога потребуючим

Четвер, 10 вересня 2020, 06:34

Допомога потребуючим

0

Напередодні початку нового навчального року Шумська міська рада оголосила про відновлення прийому речей у соціальний контейнер. На сьогодні усі речі уже передано малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, та сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Акція триває й надалі. Жителі громади  можуть передавати дитячий одяг та взуття, дитячі книги та іграшки (крім м’яких).

https://shumska-gromada.gov.ua/

 

Як виглядали б люди, якщо носити маску на підборідді було б правильно. ФОТО

Середа, 09 вересня 2020, 07:40

Через пандемію COVID-19 людей зобов'язали носити маски.

Але значна частина нехтує цим правилом.

Деякі взагалі не носять маску, але переважна більшість носить її неправильно: на шиї чи підборідді, що ніяк не захищає від коронавірусу.

Для багатьох маска стала беззмістовним аксесуаром.

Тому в Бразилії створили соціальну рекламу, щоб привернути увагу людей до цієї проблеми.

"Немає жодної причини, щоб носити маску неправильно". Зображення: Propeg
"Немає жодної причини, щоб носити маску неправильно". Зображення: Propeg
"Немає жодної причини, щоб носити маску неправильно". Зображення: Propeg

Як носити маски правильно?


Всесвітня організація охорони здоров'я радить такі правила гігієнічного носіння масок:

  • Обережно одягніть маску, щоб вона закривала ваш рот та ніс. Закріпіть її так, щоб мінімізувати будь-який простір між маскою та обличчям.
  • Поки ви у масці, не торкайтесь її руками.
  • Якщо ви хочете зняти маску, не торкайтесь її спереду, натомість схопіть за зав'язки (резинки).
  • Якщо ви зняли маску, або торкались її руками, негайно вимийте руки з милом, або обробіть антисептиком з вмістом спирту не нижче 60%.
  • Замініть маску на чисту, коли вона стає вологою зсередини.
  • Не використовуйте одноразові маски повторно.
  • Викидайте маску в смітник з кришкою, що закривається.

Також ВООЗ підкреслює, що маски спрацюють лише у поєднанні з іншими елементами захисту, як наприклад, миття рук та соціальна дистанція.

При цьому, організація наголошує, що "тканинні маски не варто використовувати за жодних обставин".

 

Бібліотекарі представляють новинки літератури із світової історії та історії України

Середа, 09 вересня 2020, 07:36

Бібліотекарі представляють новинки літератури із світової історії та історії України

0

Працівники відділу читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки  підготували презентацію-огляд новинок літератури з  світової історії та історії України «Історія світу і України: події, факти, особистості».

Ви здивуєтеся, але те, що відбувається з нами сьогодні в інший час пережили сотні, а можливо і тисячі людей. Минуле – це завжди частина відповіді на вічні питання: хто ми є? Куди йдемо? Ким будемо? Саме історія значною мірою визначає суспільну свідомість, сучасність і майбуття. Саме тому важливо знати історію.

Бібліотекарі пропонують найновіші видання зі  світової історії та історії України від давніших часів до сучасності, що є у фондах відділу читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Презентація тут - http://library.te.ua/2020/08/31/news20-144rh/

http://library.te.ua/

Професійний розвиток педагогічних працівників в сучасних умовах

Середа, 09 вересня 2020, 07:35

0

На платформі сервісу відеоконференцій Google Meet для керівників методичних установ та працівників місцевих органів управління освітою, відповідальних за організацію методичної роботи,  проведено методичну студію ,,Науково – методичне забезпечення якісної освіти шляхом підвищення професійного розвитку педагогічних працівників в сучасних умовах”.

Олександр Петровський, директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, доцент, звернув увагу на важливості сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, забезпечення їхньої психологічної підтримки та консультування їх із широкого кола питань, пов’язаних з освітнім процесом.

Із висвітленням проблеми ,,Забезпечуємо якість освіти у нових реаліях” виступила Наталія Моравська, начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області, яка зосередила увагу учасників на питанні розбудови системи забезпечення якості освіти як однієї із стратегічних цілей державної освітньої політики в Україні, а також підсумувала результати онлайн-опитування учасників освітнього процесу щодо готовності до початку нового навчального року.

Заступниця директора з науково-педагогічної, навчальної роботи та  інформаційно-комунікаційних технологій ТОКІППО, кандидат філологічних наук, доцент Ольга Когут у своєму виступі ,,Методичні аспекти у підсумках 2019/2020 навчального року та основних завданнях на 2020/2021 рік: комунікація та мережева взаємодія в нових умовах” проаналізувала діяльність ТОКІППО і методичних служб області за минулий рік та намітила перспективи взаємодії на новий навчальний рік.

Результативність зовнішнього незалежного оцінювання розкрив у темі ,,ЗНО -2020: перші підсумки й результати. Перспективи ЗНО — 2021” Юрій Шайнюк, заступник директора з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти ТОКІППО .

Важливість організації дослідно-експериментальної роботи як засобу фахового зростання, підвищення якості освіти, формування особистостей, здатних творчо застосовувати у практичній діяльності новітні досягнення підкреслив у своєму виступі ,,Дослідно-експериментальна діяльність у навчальних закладах різних рівнів: досвід роботи, проблеми та перспективи” Ігор Вітенко, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва  ТОКІППО, кандидат географічних  наук.

Тему ,,Громадянська освіта в контексті Нової української школи” висвітлив Володимир Мисик, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО, кандидат історичних наук. Виступаючий наголосив на важливості цінностей громадянської освіти, а також зазначив, що в освітніх закладах необхідно створити умови для розвитку духовності зростаючої особистості на основі загальнолюдських і національних цінностей, надання допомоги в життєвому самовизначенні.

Наталія Смук, методист, в.о. завідувача навчального відділу підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів, проаналізувала підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів закладів освіти у 2020р. та намітила перспективи на 2021р.

У своєму виступі ,,Профільне навчання як ключовий напрям модернізації системи освіти та професійного самовизначення випускника в умовах розбудови Нової української школи”  Оксана Куриш, методист відділу менеджменту, координації та комунікації методичних служб,  зосередила увагу на аналізі організації профільного навчання в закладах загальної середньої освіти області та здійсненні методичного супроводу освітнього процесу щодо вирішення завдань профільної освіти.

Найбільш актуальні проблеми інклюзивної освіти у своєму виступі ,,Інклюзивність як пріоритет сучасної освіти”  підняла  Віталія Мушій, в.о. завідувача обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти.

Любов Соболяк, методист, в.о. завідувача відділу менеджменту, координації та комунікації методичних служб,  звернула увагу учасників заходу на здійснення методичного супроводу документування управлінської діяльності керівників закладів загальної середньої освіти області під час підготовки до початку навчального року.

На завершенні студії відбувся онлайн-круглий стіл ,,Прагнемо, розвиваємося, досягаємо”,  у якому взяли участь представники районів області.

http://ippo.edu.te.ua/

 

 

Сторінка 10 з 1177

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер