images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Міфи про масаж та коли його робити не можна

П'ятниця, 13 грудня 2019, 11:05

Міфи про масаж

Про масаж існує багато міфів, які перебільшують його користь. Інколи він навіть може бути шкідливим для вас.

Масаж можна робити не всім людям, а для дітей має бути зовсім інша техніка, розповіла невролог Ольга Шематовська.


Міфи про масаж

1. Масаж – перший засіб при м'язовому болі в спині та шиї.

Не зовсім так. При гострому больовому синдромі, пов'язаному з м'язовим спазмом, масаж якраз протипоказаний, оскільки після тимчасового розслаблення може наступити більший спазм, зняти який буде ще складніше. Поза гострим періодом, при хронічному болі, масаж можна виконувати.

2. Масаж не можна робити при онкологічних захворюваннях.

Можна. У багатьох європейських і американських клініках масаж включений в обов'язкову програму реабілітації онкологічних пацієнтів, тому що позитивно впливає на емоційний стан.

Масаж підходить не для всіх
Масаж підходить не для всіх \ unsplash.com

Виняток – ті випадки, коли первинний осередок або метастази локалізуються в кістках. Тоді цю зону потрібно обходити (можливий перелом). І зрозуміло, масаж повинен бути досить легким, який не зачіпає глибокі тканини.

3. Масаж може робити кожен, цього легко навчитися.

Ні. Сертифікат часом можна отримати дуже швидко, тільки глибоких знань він не дасть. А вони мають бути, в анатомії також. Бажано, щоб людина, якій ви довірили виконувати масаж, мала медичну освіту. Грамотний масажист відмовить людині з остеопорозом і тромбоцитами менше 50, зрозуміє на якій відстані від операційної рани варто зупинитися, буде знати, яку силу прикласти, якщо людина хвора на бічний аміотрофічний склероз.

 

Молодий і повний місяць в січні 2020 року

П'ятниця, 13 грудня 2019, 10:53

Молодий і повний місяць в січні 2020 року

Молодий і повний місяць в січні 2020 року © depositphotos.com

Місячний календар - один з найдавніших. З ним звірялися наші предки, та й ми періодично заглядаємо в нього, щоб пояснити те, що відбувається або дізнатися, як певні дії вплинуть на наше життя.

tochka.net публікує фази Місяця на січень 2020 року, щоб ти була в курсі всіх пересувань небесного тіла. Навіщо? Так ти дізнаєшся про те, як планувати свої справи з мінімальними витратами часу і сил, а ще зможеш визначити сприятливі і не дуже дні місяця.

Фази Місяця в січня 2020

Згідно з місячним календарем, в січні 2020 року зміна фаз Місяця буде циклічною.

  • перша чверть - 3 січня,
  • повний місяць - 10 січня,
  • третя чверть - 17 січня,
  • молодий місяць - 25 січня.

Що не можна робити на повний місяць?

В цей час не радять планувати і проводити хірургічні операції. Вважається, що на повний Місяць дуже високий ризик негативних наслідків всіх процедур. Деякі медики кажуть, що в цю фазу Місяця кровотеча в організмі людини посилюється.

Софія Ротару платить податки в бюджет Росії

П'ятниця, 13 грудня 2019, 10:51

Софія Ротару (Instagram)

Софія Ротару © instagram.com/sofiarotaru.official

Українська співачка Софія Ротару належить до тих артистів, які виступають у Росії, незважаючи на військову агресію цієї країни проти нашої держави. А щоб не втратити затребуваність у РФ, концертний директор виконавиці Сергій Лавров раз у раз намагається догодити місцевим жителям - то розповість, що вона ніколи не спонсорувала АТО, то розповість, як сильно вона поважає російські закони.

Так, виданню "Собеседник" Сергій Лавров розповів, що в РФ Ротару їздить не тільки за грошима, а заради улюблених слухачів, і іноді виступає безкоштовно. Наприклад, на "Пісні року" і на фестивалі "Легенди Ретро FM". А якщо і отримує гонорари за корпоративи та інші виступи, то платить податки в бюджет Росії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

 

Софія Михайлівна взагалі законослухняна людина і з повагою ставиться до російських законів. Вона - одна з перших українських артисток, хто отримав патент на роботу в Росії. Вона прийшла в міграційний центр, стояла в загальній черзі з громадянами Узбекистану та інших держав, щоб здати відбитки пальців. На родичів Ротару оформлено ІП, вона платить податки за виступи в Росії. У Криму у неї будинок і готель з рестораном, і вона також сплачує всі податкові відрахування в російський бюджет, надає робочі місця громадянам Росії
цитує видання представника Софії Ротару.

 


Нагадаємо, в окупованому Криму закрили готель Софії Ротару.

 

Українські виробники придумали нову назву для сиру фета

П'ятниця, 13 грудня 2019, 10:40

 

Українські виробники, що займаються виготовленням сиру фета, придумали для нього нову назву - набіл.

Про це в ефірі AgroFM розповіла заступниця голови громадської спілки "Вівчарство і козоводство України" Наталія Якименко, передає Agroportal.

"В Україні є давнє слово, яке рідко використовується, – набіл. Тому виробники пропонують продавати фету як набіл розсолу", – говорить вона.

Якименко пояснює, що необхідність пошуку нової назви для продукту виникла в зв'язку з імплементацією Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Фета захищена в ЄС як географічне зазначення, тому з 2023 року вітчизняні компанії не матимуть права так називати свій продукт.

Якименко додає, що для ребрендингу фети доведеться запустити потужну маркетингову програму, щоб донести інформацію до споживачів.

Нагадуємо:

Географічне зазначення -  це назва або позначення, котрі ідентифікують товар як такий, що походить з певної території, країни, регіону або місцевості і особлива якість, репутація та інші важливі характеристики, які значною мірою пов'язані із його географічним походженням.

Приклади зареєстрованих географічних зазначень - пармезан, фета, коньяк, шампанське.

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект про вдосконалення правової охорони географічних зазначень 20 вересня.

Президент Володимир Зеленський підписав цей закон у жовтні.

Лідери Євросоюзу ухвалили "Зелену книгу"

П'ятниця, 13 грудня 2019, 10:31

Лідери країн Європейського Союзу під час Європейського саміту ухвалили план перетворення Європи на перший кліматично-нейтральний континент до 2050 року.

Джерело: "Укрінформ"

Деталі: Про це розповів президент Європейської Ради Шарль Мішель. Очільники держав врахували позицію Польщі, якій потрібно більше часу на адаптацію відповідно до цього плану. Оскільки країна значно енергетично залежить від вугілля.

За словами Мішеля, ще півроку тому лише 8 держав-членів ЄС готові були підтримати мету досягнення кліматичної нейтральності. Натомість у червні вже 24 країни висловили свою підтримку цьому рішенню.

За словами президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, представники країн обговорили всі можливості, які пов’язані із "Зеленою книгою". Вона заявила про рішучість ЄС подолати кліматичні зміни та перетворити цю роботу у нові можливості для Союзу.

Очільниця Єврокомісії повідомила, що до січня планується представити пропозиції щодо плану інвестицій у сталий розвиток. Ці пропозиції планують поєднати із справедливим перехідним механізмом. Після Єврокомісія запропонує новий закон для розвитку "зеленої" дорожньої карти.

 

Сторінка 1 з 858

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер