images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


З 1 січня 2016 року скасовано додатковий імпортний збір

Середа, 13 січня 2016, 09:51

Законом України від 24.12.2015 р. №912-VІІІ «Про заходи щодо стимулювання зовнішньоекономічної діяльності» скасовано додатковий імпортний збір, що був запроваджений в Україні тимчасово строком на 12 місяців.

Згідно з новим документом втратив чинність Закон України від 28.12.2014 р. №73- VІІІ «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року».

Нагадаємо, що збір справлявся з товарів, які ввозилися на митну територію України у митному режимі імпорту (тобто для вільного обігу на митній території України), незалежно від країни їх походження, в розмірі 10% та 5%.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

Пожежний сповіщувач поліції охорони врятував життя

Середа, 13 січня 2016, 08:19

Сьогодні системи пожежної сигналізації поліції охорони є загальнодоступними для влаштування на об’єктах різних форм власності. А затрати на її встановлення, як свідчить практика, завжди виправдані. Як приклад, через витік газу, святкові дні мало не стали фатальними для однієї з сімей Тернополя.

Завбачлива сім”я підприємців заздалегідь подбала про безпеку свого магазину та житла і, аби ті залишались у цілковитій безпеці, встановили систему пожежної сигналізації поліції охорони.

Спеціальний пожежний сповіщувач повністю виправдав себе в ніч коли відбувся витік газу в магазині. Сигнал «тривога» миттєво надійшов на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Тернопільській області. Поліцейські охорони за декілька хвилин були на місці події. До прибуття газової служби та МНС, група реагування поліції охорони, діючи професійно грамотно, миттєво сповістила власників про загрозу та подбала про їх евакуацію, адже магазин та їх оселя були сусідніми приміщеннями.

Завдяки оперативним та професійним діям поліцейських охорони та газової служби відтік газу було ліквідовано, здоров’ю та цілісності помешкання нічого не загрожувало.

Працівники Управління поліції охорони, вкотре, нагадують мешканцям Тернополя, що пожежу, як і крадіжку, краще попередити, ніж потім компенсовувати завдані збитки. Цілодобове спостереження за станом пожежної та охоронної сигналізації з подальшим реагуванням нині є не розкішшю, а необхідністю.

Платники Тернопільщини сплатили майже 400 млн грн податку на прибуток

Вівторок, 12 січня 2016, 08:23

Впродовж 2015 року платники Тернопільщини сплатили до Зведеного бюджету України 382,5 млн грн податку на прибуток. Із зазначених коштів державний бюджет одержав 339,2 млн грн, а місцева казна – 43,3 млн грн.

Минулого року до загального фонду зведеного бюджету платники податків забезпечили надходження близько 2 млн грн. частини чистого прибутку господарських організацій.

Варто зазначити, що на Тернопільщині здійснюють діяльність понад три тисячі суб’єктів господарювання, які сплачують податок на прибуток. Близько 300 платників сплачують щомісячні авансовані внески з цього податку в сумі 29, 4 млн грн, що на 6 млн грн більше аналогічного періоду 2014 року.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

З початком 2016 року в Україну заборонено ввозити автомобілі, що не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5

Понеділок, 11 січня 2016, 13:13

Положеннями статтей 2-3 Закону України від 6 липня 2005 року №2739-IV «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» (далі – Закон №2739) встановлено, зокрема, що пропуск на митну територію України з метою вільного обігу та першу реєстрацію в Україні транспортних засобів за кодами товарних позицій 8701 20, 8702, 8703, 8704, 8705 згідно з УКТ ЗЕД як вироблених в Україні, так і ввезених на митну територію України, нових і таких, що були в користуванні, здійснюють за умови їх відповідності екологічним нормам не нижче рівня «ЄВРО-5» – з 1 січня 2016 року, за винятком транспортних засобів, вироблених в Україні або ввезених на митну територію України до 31 грудня 2015 року включно.

Посилення вимог до екологічних параметрів транспортних засобів при ввезенні в Україну вводиться відповідно до Закону України від 08.08.2012 р. №5177 «Про внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» щодо колісних транспортних засобів».

Стандарт Євро-5 є обов’язковим для всіх нових вантажних автомобілів, які продаються в ЄС, з жовтня 2008 року і для всіх легкових автомобілів − з 1 вересня 2009 року.

Документом, що засвідчує відповідність транспортних засобів вимогам технічних регламентів та національних стандартів, є сертифікат або інший документ про підтвердження відповідності, виданий згідно із законодавством України, що вказує, якому саме рівню екологічних норм відповідає за конструкцією транспортний засіб.

Дія статей 1 і 2 Закону №2739 не поширюється на транспортні засоби, які ввозяться на митну територію України тимчасово, з метою транзиту та при переселенні громадян на постійне місце проживання до України.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

Продовжується реєстрація на ЗНО-2016

Понеділок, 11 січня 2016, 08:06

Інформація

управління освіти і науки Тернопільської міської ради

з питань пробного ЗНО-2016

 

1. До 30 січня (включно) продовжується реєстрація осіб, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року.

2. Реєстрація здійснюється тільки через мережу Інтернет.

3. Бажаючим проходити пробне тестування у м. Тернополі необхідно зареєструватись на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua) у розділі «Реєстрація на пробне ЗНО-2016».

4.Заповнити та роздрукувати на сайті форму заяви на ПРОБНЕ ЗНО з кодом та паролем інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» і квитанцією(-ями) на оплату проходження Пробного ЗНО.

5.Здійснити оплату на основі квитанції(-ій) на оплату проходження ПРОБНОГО ЗНО протягом 7 (семи) робочих днів в установах будь-якого банку України.

6. Квитанція на оплату не є квитанцією про оплату, яку слід отримати в банку.

7. Вартість одного пробного тестування - 111 грн. (без урахування банківського збору).

8. Квитанція про оплату вважається:

-підтвердженням факту реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО-2016;

-підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з умовами проходження пробного тестування.

9. У разі неучасті особи у ПРОБНОМУ ЗНО сплачені кошти не повертаються, але за особою залишається право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань у триденний термін за адресою, вказаною у запрошенні (реєстраційній картці).

10. Запрошення (реєстраційна картка) роздруковується самостійно з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПРОБНОГО ЗНО» на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua) після 12 березня 2016 року.

У запрошенні (реєстраційній картці) вказується інформація про пункт(-и) пробного тестування м. Тернополя, у якому (-их) учасник буде проходити ПРО-ЗНО-2016.

 

11. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 

Кожен зареєстрований може взяти участь у тестуваннях з таких предметів за власним вибором:

-02 квітня 2016 року (субота) - українська мова і література;

-09 квітня 2016 року (субота) - англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, географія, історія України, математика, російська мова, фізика, хімія.

 

Учасник ПРОБНОГО ЗНО зможе пройти очно лише 1 тестування 02.04.2016 та 1 тестування 09.04.2016!!!

 

12.Учасники пробного тестування повинні: прибути до пункту пробного тестування до його початку, маючи з собою:

-квитанцію про сплату вартості послуг з проведення пробного тестування;

-запрошення (реєстраційну картку);

-паспорт або свідоцтво про народження.

 

(Контактні телефони

У Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти

(0342)-75-09-75 (багатоканальний номер гарячої лінії), за яким можна отримати додаткову інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання.

 

Контактні телефони у м.Тернополі:

43-57-85 (вул. М. Кривоноса, 7а, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Шайнюк Юрій Чеславович),

40-09-94 (бульвар Шевченка,1, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, Трофимчук Андрій Васильович).

 

Сторінка 642 з 855

«ПочатокПопередня641642643644645646647648649650НаступнаКінець»
Банер