images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Відповідно до Закону «Про очищення влади» перевірено понад 7 тисяч осіб

Четвер, 24 грудня 2015, 10:04

За інформацією Головного управління ДФС у Тернопільській області, з початку року отримано 9549 запитів на проведення перевірок, передбачених Законом України «Про очищення влади». По 7106 перевірках достовірності відомостей, зазначених в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру осіб, які підлягають перевірці, вже надано висновки. Перевірки здійснювались за спеціальним алгоритмом, який дозволяє виявляти недостовірність вказаних у декларації відомостей про наявність у суб’єктів декларування майна (майнових прав), а також невідповідність вартості майна (майнових прав), набутого за час перебування на відповідних посадах, доходам, отриманим із законних джерел.

За результатами таких перевірок у 7049 декларантів правдивість наданих відомостей підтвердилась, у 57 – виявлено недостовірність чи невідповідність даних.

Варто нагадати, що відповідно до Закону України «Про очищення влади» (частина третя статті 1, частина восьма статті 3), особа, яка вказала недостовірні відомості щодо набутого майна та не змогла пояснити його походження, позбавляється на 10-річний термін права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

 

Відділ комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

Безкоштовно одягнуть вікно в оселі автору найкращого малюнку

Четвер, 24 грудня 2015, 09:46

Салон гардин "Фіраночка", що знаходиться по вул. Шептицького, 1, організовує конкурс на найкращий малюнок або новорічну іграшку, зроблену дитиною власноруч.

Преможцю за найкращий витвір, БЕЗКОШТОВНО одягнемо вікно в оселі


До участі запрошуються:

- діти сироти,

- напівсироти,

- інваліди та діти з малозабезпечених сімей.

Вироби, малюнки та документи що підтверджують соціальний статус, приносити за адресою: м. Тернопіль, вул. Шептицького, 1, салон гардин "Фіраночка".

Запрошуємо приєднатися інших підприємців та поділитися своєю продукцією.


***

Даруй дитині благодаті рай,
Відчути дай, що все довкола – любе.
Коли любов хлюпоче через край,
Дитя зросте і світ цей приголубить.


На сесії міської ради прийнято бюджет Тернополя на 2016 рік

Четвер, 24 грудня 2015, 06:56

На третій сесії Тернопільської міської ради прийнято бюджет Тернополя на 2016 рік. Початково сума надходжень до бюджету складе більше 1 мільярда 500 мільйонів гривень. Це більше, аніж у порівнянні з попереднім роком, проте варто враховувати ріст інфляції, який становить 12%.

Як розповідає заступник міського голови Вікторія Остапчук, у бюджеті уже враховано кошти, які виділені із державного бюджету на виплату зарплати вчителям та медикам. Проте виділених урядом коштів вистачить лише на 9,5 місяців. Працівники тих бюджетних сфер, зарплати яких фінансуються із міського бюджету, заробітною платою будуть забезпечені до кінця 2016 року.

Міський голова Сергій Надал зазначає, що у бюджеті передбачено кошти на продовження основних напрямків розвитку та модернізації міста.

«Наступного року на фінансування сфери житлово-комунального господарства передбачено на 20% більше коштів, аніж минулого року. Відтак, ремонти доріг, прибудинкових територій, тротуарів, об’єктів благоустрою будуть продовжуватися. Також продовжуватимемо реалізацію програми термомодернізації міста, - розповідає Сергій Надал. - Розвиватимемо надання первинної медичної допомоги, зокрема плануємо відкрити на базі школи №27 амбулаторію сімейного лікаря, у медичних закладах та закладах освіти будемо проводити заміну вікон та утеплення фасадів, відкриємо ще декілька нових груп у дитсадках, забезпечимо безкоштовним харчуванням дітей учасників АТО. Окрім того, у бюджеті передбачені кошти на облаштування нового кладовища на вул. Бригадна та для придбання декількох тролейбусів».

 

Кавалер виявився ласим до чужого майна

Четвер, 24 грудня 2015, 06:52

groshiУ вчиненні крадіжки грошей співробітники Чортківського відділу поліції підозрюють 19-річного жителя райцентру. Молодик поцупив з помешкання дівчини, з якою зустрічався, 650 американських доларів.

Зникнення грошей виявила матір дівчини, яка із заявою про крадіжку звернулася до поліцейських. За словами жінки, вона деякий час перебувала на заробітках, кошти надсилала доньці. Коли ж повернулася додому, то у сховку не дорахувалася чималої суми. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Правоохоронці оглянули помешкання заявниці. Слідів проникнення не виявили – вхідні двері та вікна були непошкоджені. Міліціонери почали відпрацьовувати різні версії, перевіряти коло знайомих потерпілої.

У вчиненні крадіжки поліцейські запідозрили 19-річного жителя райцентру, який зустрічався з донькою потерпілої. Він зізнався у тому, що взяв гроші зі сховку. Як з’ясувалося, робив хлопець це тричі. Аби не виявили зникнення грошей, спершу брав малі суми. Проте апетити зростали. Загалом йому вдалося винести з чужого помешкання 650 американських доларів. Чужі кошти витратив на розваги з друзями.

Щодо горе-кавалера розпочато кримінальне провадження. Його дії слідчі кваліфікують за статтею 185 ККУ – крадіжка. Триває досудове розслідування.

Тернопільська лікарня швидкої допомоги співпрацюватиме із німецькою клінікою

Середа, 23 грудня 2015, 08:31

Делегація медиків із Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги на початку грудня із робочим візитом відвідала одну із найбільших лікарень міста Франкфурт-на-Майні (Німеччина) «Klinikum Frankfurt Hoechst». Під час візиту обидві сторони підписали Меморандум про співпрацю.

Організатор цієї поїздки Юрій Дар розповідає, що основна мета поїздки - налагодження постійного співробітництва між медиками тернопільської та франкфуртської лікарень. Ця програма передбачає постійний обмін досвідом та проведення спільних операцій.

«У «Klinikum Frankfurt Hoechst» на протязі тижня ми мали змогу ознайомитися із функціонуванням лікарні, дізналися, як організовано надання медичної допомоги у Німеччині, брали участь у обговореннях, конференціях та працювали у операційних, - розповідає головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський. - Із керівником цієї клініки Пітером Петерсоном ми домовилися про подальшу співпрацю. Відтепер наші медики зможуть проходити стажування на базі німецької клініки. Для проходження стажування ми будемо обирати тих, хто володіє іноземною мовою, має бажання підвищувати свій кваліфікаційний рівень та перспективу у професійному зростанні».

 

Сторінка 650 з 855

«ПочатокПопередня641642643644645646647648649650НаступнаКінець»
Банер