images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Оперативники розшукали чоловіка, причетного до крадіжки з автомобіля

Четвер, 03 вересня 2020, 10:38

У вчиненні крадіжки співробітники Тернопільського відділу поліції підозрюють 26-річного жителя обласного центру. Речові докази зловмисник встиг здати до ломбарду.
За допомогою до співробітників Тернопільського відділу поліції звернулася 23-річна жителька обласного центру. З її автомобіля невідомий викрав планшет, магнітофон та інше майно. Збитки жінка оцінила у понад 5 тисяч гривень.
Під час оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку встановили, що протиправне вчинив   раніше судимий 26-річний тернополянин. Крадені речі він реалізував, а гроші витратив на власні потреби.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 185 ККУ – крадіжка. Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/kriminal/operativniki-rozshukali-cholovika-prichetnogo-do-kradizhki-z-avtomobilya/

 

У Борщеві відкрили скейт-парк

Четвер, 03 вересня 2020, 10:36

У Борщеві відкрили скейт-парк

0

Створили його у міському скері. Проект реалізований за підтримки організації «Глобал Ком’юнітіз», виконавця в Україні програми DOBRE, («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE), що фінансується відділом демократії та врядування представництва  Агенства США з міжнародного розвитку  (USAID) в Україні.

Цей проект відібраний молоддю громади під час онлайн голосування (801 голос) як кращий молодіжний проект. Під час голосування встановлено рекорд участі по молодіжному напрямку серед громад, що співпрацюють з програмою DOBRE.

У сучасному розумінні скейт-парк – це не просто спортивний майданчик, а комплексне урбаністичне рішення, що гармонійно поєднується з архітектурним ансамблем міста, покращуючи його вигляд і привертаючи увагу широкої аудиторії. Даний майданчик дає можливість розвивати молодіжний спорт, такий як скейтборд, стрітборд, агресів верт, агресів стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, ролики, велосипеди, самокати тощо.

Завдяки реалізації даного проекту, частково звільнено дороги від юних учасників дорожнього руху та створено новий молодіжний простір в громаді.

https://borschivrada.gov.ua/

 

Обласний навчально-реабілітаційний центр отримав «Казкове авто»

Четвер, 03 вересня 2020, 10:35

Обласний навчально-реабілітаційний центр отримав «Казкове авто»

01

Новий навчальний рік у Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі розпочався із важливої події -  вихованцям закладу передали «Казкове авто». Це спеціалізований автoмобіль для перевезення дітей з інвалідністю.

До благодійної акції  зі збору коштів на придбання авто, його оснащення та оформлення долучилися і вихованці центру, які записали диск з казками письменників Теpнoпільщини для дітoк з вадами зору. Цей диск згодом реалізовувався серед тернополян. Допомогли і меценати, і благодійники.

http://www.reabc-ternopil.info/

 

Для тих, хто цікавиться світовою політикою 0 Презентацію-огляд літератури про світову політику та міжнародні зв’язки «Світова політика як система міжнародних відносин» підготували працівники Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Сфе

Четвер, 03 вересня 2020, 10:35

Для тих, хто цікавиться світовою політикою

0

Презентацію-огляд літератури про світову політику та міжнародні зв’язки «Світова політика як система міжнародних відносин» підготували працівники Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Сфера міжнародних відносин охоплює такі питання як глобалізація, дипломатичні відносини, державний суверенітет, міжнародна безпека, екологічна стійкість, розповсюдження ядерної зброї, націоналізм, економічний розвиток, глобальне фінансування, тероризм, права людини та багато ін.

Презентація тут - http://library.te.ua/2020/08/25/svtova-poltika-yak-sistema-mzhnarodnih-vdnosin/

http://library.te.ua/


Педагоги та громадські активісти обговорили актуальні проблеми освітнього процесу

Четвер, 03 вересня 2020, 10:35

0

Зміни, що відбуваються в суспільстві, спонукають нас до розуміння надважливості цінностей громадянської освіти. Усе більше звертаємося до понять, що лежать в основі побудови навчання на цінностях: відповідальність, рівність, права людини, демократія, повага до різноманіття, повага до людської гідності. Усе глибше обговорюємо їх практичне значення й користь, приходимо до спільного розуміння їхньої сутності, усвідомлюємо, чому вони важливі для кожного громадянина.

Ці та інші актуальні проблеми сьогоднішнього освітнього процесу активно обговорювалися на обласній методичній студії «Формування ціннісних життєвих навичок дітей та учнівської молоді у Новій українській школі», організованій та проведеній центром виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти. Учасниками заходу були методисти, які відповідають за виховну роботу, позашкільну освіту, заступники директорів з виховної роботи, голови методичних об’єднань педагогів-організаторів, класних керівників.

Захід проводився у формі on-line study.

У Case1 «Формування ціннісних життєвих навичок дітей та учнівської молоді у виховному середовищі закладу освіти» активно й творчо працювали, переконуючи у тому, що закладені основні орієнтири компетентнісного виховання особистості учня можуть творчо наповнюватись конкретним змістом, з урахуванням особливостей функціонування закладу освіти, вікових та індивідуальних можливостей учнів, інших актуальних соціальних викликів, Світозара Хома, завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти, Лілія Мудрик, методист цього ж центру, Ігор Ковалик, голова ГО «Гуртом».

Спікерами Case2 «Створення безпечного освітнього середовища закладу освіти», який акцентував увагу на необхідності захистити, убезпечити особистість, попередити наслідки впливу на неї несприятливих факторів та чинників, були Оксана Сесик, Зоряна Борисюк та Василь Трофимчук, методисти центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти.

Цікавою, конструктивною та змістовною була робота Case3 «Формування національно-культурної ідентичності учнівської молоді у Новій українській  школі», який представляли Світлана Буняк, методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти і Микола Бігус, пластун, громадський діяч, член Головного штабу гри «Джура».

Про особливості інтегрованого курсу «Культура добросусідства» та робочий зошит для дітей і матеріали для батьків і педагогів до програми «Я, моя сім’я і мої сусіди» розповіла Марія Голуб,  методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти.

Case 5. «Розвиток творчого потенціалу здобувачів освіти» презентували Світозара Хома,   завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти й Оксана Сидорська, методист цього ж центру. Досвідом роботи у даній галузі люб’язно поділилися Олена Митулинська, заступник директора мСЮТ м. Тернополя та Роман Гребень, член Ради правління Центру науки м. Тернополя.

Під час проведення онлайн-заходу учасники активно спілкувалися у чаті та спільними зусиллями дійшли висновку, що виховання – це цілеспрямована діяльність, яка здійснюється в системі освіти, орієнтована на створення умов для розвитку духовності зростаючої особистості на основі загальнолюдських і національних цінностей, надання допомоги в життєвому самовизначенні, громадянській і професійній компетентності та цілісній самореалізації.

Саме цінності є інтегративним, стрижневим утворенням у ставленні людини до себе та інших, ознаками якого є спрямованість на прояв в учнів власної гідності, поваги до інших та відповідальності за вчинки у своєму житті, готовність здійснювати моральний вибір та керуватися ним у повсякденній діяльності й спілкуванні.

http://ippo.edu.te.ua/

 

Сторінка 10 з 1172

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер