images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Мінсоц може змінити рішення і повернути "пакунки малюка"

Середа, 05 серпня 2020, 10:20

Проте Дитячий фонд ООН закликає Уряд зберегти "пакунки малюка" і не заміняти їх грошовими виплатами.
Нещодавно Уряд підтримав пілотний проект Мінсоцполітики, який передбачає, що замість "пакунку малюка" батьки можуть отримати цільову  грошову компенсаційну виплату у розмірі 5 тисяч гривень. 
Євген котик каже, що сума у 5 тисяч гривень була визначена як максимальна межа вартості "пакунку малюка", яку виплачуватимуть у повному розмірі на карту державного Приватбанку.
Проте у разі певних обставин Міністерство соцполітики залишило за собою право переглянути дане рішення.
За словами заступника міністра, пілотний проєкт проводитиметься протягом 2020 та 2021 років. Фото: Katrinaelena/Depositphotos

Тим більше, що багато батьків звертали увагу на те, що вони все ж хотіли б бачити монетизовану форму", – зазначив він.
Ще в 4 регіонах залишки також дуже малі. Тому треба було швидко приймати будь-яке рішення. Новий тендер займе ще місяці три, і реалізація цього проєкту буде досить тривалою.
Зараз у нас сталася така ситуація, коли зараз у 8 регіонах такі "пакунки" вже закінчилися.
Але за рішенням Антимонопольного комітету цей тендер був скасований.
Доручено проведення тендерної закупівлі державній установі "Професійні закупівлі".
На 2020 рік у державному бюджеті була передбачена відповідна програма, а також витрати на неї.
ініціатива забезпечення "пакунку малюка", яку запровадили у 2018 році, є надто важливою.

 

Які паліативні послуги будуть в Україні безоплатними. Пояснює НСЗУ

Середа, 05 серпня 2020, 10:16

в 3,5 рази збільшити тариф на надання мобільної паліативної допомоги – з 10 тисяч до 35 тисяч гривень.в 4 рази збільшити тариф на надання стаціонарної паліативної допомоги – з 8 тис. до 33 тисяч гривень;
У 2021 році НСЗУ пропонує підвищити тариф на надання послуг з паліативної допомоги та розвивати цей напрямок.Зокрема,
Для безоплатного отримання паліативної допомоги пацієнту потрібно звернутись до свого лікаря, з яким укладено декларацію, або до лікуючого лікаря, який за необхідності випише направлення на отримання паліативної допомоги в стаціонарі, або надання її мобільною службою за місцем перебування пацієнта.Як отримати паліативну допомогу безоплатнонавчання родини та доглядачів особливостям догляду за людиною, запобіганню можливих ускладнень та дотриманню рекомендацій.психологічна допомога;респіраторна (дихання) та нутрітивна (медичне харчування) підтримка;ефективне знеболення;лікування симптомів захворювання;
В рамках Програми медичних гарантій пацієнт отримує безоплатно такі послуги з паліативної допомоги:Фото: monkeybusiness/Depositphotos Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого  забезпечити максимально можливу якість життя паліативних хворих і членів їхніх родин.

За надання допомоги пацієнтам у квітні-липні цими закладами НСЗУ вже виплатила їм майже 200 млн грн", – йдеться у повідомлені. 
"З них: 431 медзаклад законтрактовано на надання паліативної допомоги пацієнтам в стаціонарних умовах; 203 медзаклади – на надання мобільної паліативної допомоги.
Про це Національна служба здоров'я повідомляє на своїй офіційні сторінці у Facebook. 

485 медзакладів, які надають паліативну допомогу уклали контракти з Національною службою здоров'я України (НСЗУ). 
В Україні паліативна медична  допомога включатиме такі ланки: "сімейний лікар – мобільна служба – стаціонарна допомога (хоспіс).
Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого  забезпечити максимально можливу якість життя паліативних хворих і членів їхніх родин.

Жителька Збаражчини обікрала сусіда заради наживи

Середа, 05 серпня 2020, 08:24

Зловмисниця скористалася тим, що нікого на сусідському обійсті не було, проникла туди, взяла плуг, яким підгортають картоплю, й понесла скупникам металобрухту.
46-річна жителька села Колодно Збаразького району неодноразово бувала на обійсті своїх сусідів, тож добре відала, що і де лежить.  Котрогось дня в село приїхали скупники металобрухту і раніше судимій селянці захотілося легких грошей. Довго не роздумуючи, пішла на сусідське подвір’я, адже знала, що господарів немає, а в підсобному приміщенні лежить всякий господарський реманент, взяла ручний плуг і віднесла на металобрухт.
Поліцейські оперативно розкрили крадіжку. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 3 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/kriminal/zhitelka-zbarazhchini-obikrala-susida-zaradi-nazhivi/

 

Комісія рекомендує голові Тернопільської обласної ради затвердити техніко-економічне обґрунтування доцільності передачі цілісного майнового комплексу професійно-технічного училища № 34 смт Коропець з державної власності у спільну власність територіальних

Середа, 05 серпня 2020, 08:21

0
1

Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, під час якого депутати розглянули понад двадцять питань та прийняли щодо кожного відповідні рішення.

А саме, – обговоривши лист професійно-технічного училища № 34 смт Коропець від 23 червня 2020 року № 36 щодо затвердження головою Тернопільської обласної ради техніко-економічного обґрунтування доцільності передачі цілісного майнового комплексу професійно-технічного училища № 34  смт Коропець з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області, члени комісії вирішили рекомендувати   голові Тернопільської обласної ради затвердити техніко-економічного обґрунтування доцільності передачі цілісного майнового комплексу професійно-технічного училища № 34 смт Коропець з державної власності у спільну власність територіальних громад, взяли до відома лист Міністерства молоді та спорту України від 25 червня 2020 року № 1571/4.1 щодо вжиття заходів зі створення умов на ввіреній території для  подальшого розвитку  олімпійських видів спорту та підтримати клопотання  Національної академії  педагогічних наук України від 25 червня 2020 року  № 2-06/199 «Щодо надання згоди на  безоплатну  передачу  друкованої продукції  НАПН України».

Депутати взяли до відома лист Тернопільської обласної державної адміністрації     від 20 грудня 2019 року № 01-7644/05 «Про проект Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки та плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках».


У Копичинецькій ОТГ запрацював Консультативний пункт для бізнесу

Середа, 05 серпня 2020, 08:21

0

Пункт створено у рамках проекту ,,Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області”, який передбачає створення інформаційно-консультативних пунктів для бізнесу.

Основним завданням відповідного пункту є надання безкоштовних інформаційно-консультативних послуг щодо створення, розвитку та ведення бізнесу.

https://kopychynecka-gromada.gov.ua/

 

Сторінка 1 з 1147

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер