images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


У Тернопільській обласній раді відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей

Вівторок, 13 квітня 2021, 10:15

У Тернопільській обласній раді відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей

Під час засідання комісія розглянула та підтримала звернення депутата Тернопільської обласної ради Володимира Болєщука щодо внесення змін до обласної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2021-2025 роки. Він наголосив, що благодійний фонд «Карітас» вже впродовж років опікується людьми, які потрапили у важкі життєві обставини, тому важливо підтримувати працівників організації.

0«Я вважаю, що ми повинні допомагати тим, хто допомагає і підтримує інших. Такою є благодійна організація «Карітас», яка опікується людьми, які потрапили у важкі життєві ситуації», — сказав Володимир Болєщук.

1

Також члени комісії підтримали клопотання Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації щодо списання з балансу основних засобів та проект положення про постійну комісію Тернопільської обласної ради сьомого скликання з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей.

2

 

«Сакральна скульптура Тернопільщини»: у художньому музеї діє виставка

Вівторок, 13 квітня 2021, 10:14

«Сакральна скульптура Тернопільщини»: у художньому музеї діє виставка

У виставковому залі Тернопільського обласного художнього музею розгорнуто виставку «Сакральна скульптура Тернопільщини», організовану Тернопільським обласним центром охорони та наукових досліджень пам'яток культурної спадщини.

0В експозиції — 20 великоформатних банерів, які містять світлини найцікавіших сакральних пам'яток Тернопільщини і репрезентують скульптурне розмаїття нашого краю, що творилося впродовж століть. Виставці передувала багаторічна праця колективу Центру охорони пам'яток культурної спадщини з інвентаризації та фотофіксації пам'яток сакральної скульптури.
«Запрошуємо відвідати виставку, яка демонструє духовну культуру українців і характеризує нас, як цивілізовану націю, яка є складовою християнського світу», — закликають організатори.
Виставка діятиме до 19 квітня.

У Тернопільській спеціальній школі-інтернаті провели тижневик профорієнтації «Працюємо разом, радіємо разом»

Вівторок, 13 квітня 2021, 10:14

У Тернопільській спеціальній школі-інтернаті провели тижневик профорієнтації «Працюємо разом, радіємо разом»

У рамках тижневика профорієнтації у школі-інтернаті відбулася низка заходів, які допоможуть учням обрати майбутню професію.

0Соціально-психологічна служба школи запропонувала учням різні види пізнавально-розважальних робіт:

- анкетування, яке допомогло зорієнтуватися у власних інтересах і схильностях, а також дало відповідь на запитання «Ким бути?»;

- уроки-презентації «Хочу, можу, треба»;

- заняття із залученням фахівця з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, яка надала рекомендації з вибору професії та розповіла про професії майбутнього й навчальні заклади, де можна здобути бажані спеціальності;

Також у закладі оновили інформаційно-просвітницький куточок «Для абітурієнтів 2021-го року,1 створили та роздали учням 10-12 класів інформаційні буклетики «Вибір майбутньої професії».

Окрім того, відбувся конкурс малюнків «Моя майбутня професія».

«Дорога до професії починається з мрії, а дитячий малюнок — це мрія, відтворена на папері. Саме під час проведення тижня профорієнтації учні молодших класів мали нагоду поділитися своїми мріями щодо майбутнього вибору професії та взяти участь у конкурсі. Діти показали своє розуміння професій та втілили свої уявлення у творчості», — розповідають у школі-інтернаті.

 

Тернопільський епідеміолог розповів, як в супермаркетах наражають покупців на небезпеку

Вівторок, 13 квітня 2021, 10:12

Тернопільський епідеміолог розповів, як в супермаркетах наражають покупців на небезпеку, Дмитро Бондаренко

У закритих приміщенням з великою кількістю людей ризик заразитися коронавірусом найбільший. Відтак епідеміологи рекомендують перебувати у них якомога менше часу.

Попри поверхове дотримання санітарно-епідемічних правил, логістика у торгових закладах Тернополя залишається незадовільною, – переконаний епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев. Через маркетингові ходи покупці залишаються у магазинах довше, ніж необхідно, пише зз.

«Хочу звернутися до керівників великих торгових мереж: будь ласка, покращіть логістику і не змінюйте торгові місця у великих залах. Ви все створюйте для того, щоб людина, яка прийшла за покупкою, розуміла де той, чи інший стелаж, щоб вона за короткий період могла скористатися необхідними послугами, швидко розрахуватися і вийти. Я розумію, що постійна зміна місця розміщення товарів — це маркетингові ходи, але я думаю, що в умовах епідемії цього робити не варто. Але, на превеликий жаль, навіть зараз такі факти зустрічаються».

Цими вихідними у магазинах Тернополя мобільні групи провели рейди на дотримання карантину. Порушення виявили і з боку представників торгівлі, а також і покупців

На Тернопільщині знизилася захворюваність на грип та ГРВІ

Вівторок, 13 квітня 2021, 10:10

Захворюваність на грип і ГРВІ на Тернопільщині майже удвічі перевищує рівень епідемічного порогу та відповідає високому рівню інтенсивності епідемічного процесу.

Так, протягом тижня на Тернопільщині на ГРВІ та грип захворіло понад 5540 людей. Це на 9% менше, ніж минулого тижня.

У Теребовлянському районі показник захворюваності на грип та ГРВІ вище низького рівня захворюваності, на 11-ти адмінтериторіях: Бережанський, Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Заліщицький, Кременецький, Лановецький, Монастириський, Тернопільський, Чортківський, Шумський район

 

Сторінка 1 з 1306

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер