images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Голова обласної ради Віктор Овчарук привітав колег із нещодавнім святом - Днем Конституції

Понеділок, 06 липня 2020, 09:21

Голова обласної ради Віктор Овчарук привітав колег із нещодавнім святом - Днем Конституції

0

Подарунком для депутатів стала книга про Тернопільщину «Відкрий Тернопілля».

Очільник облради зазначив: «Вітаю Вас із нещодавнім святом – Днем Конституції. Нехай основний закон держави буде для усіх нас дороговказом та керівництвом до дій. І як представники обласної влади пам’ятаймо 3 статтю Конституції: «Держава відповідає перед людиною за свою діяльність».

Надіюсь, що своєрідним подарунком з нагоди свята стануть для вас книги про Тернопільщину «Відкрий Тернопілля».

Гадаю, серед присутніх тут людей немає тих, хто не любив би рідного краю. Всі ми пишаємося здобутками малої батьківщини, як своїми власними, гордимося тим, що маємо, та намагаємося розбудовувати фундамент, закладений нашими предками, максимально розкривати потенціал області, проводити її популяризацію.

Подарована книга  високої якості з англійським перекладом та неймовірними ілюстраціями наших багатих пейзажів, унікальних печер, культурних та архітектурних пам’яток, духовних перлин краю.

Пишаюся Тернопільщиною та її людьми, які так щиро та віддано люблять свою землю. Дякую упорядникам, авторам тексту, перекладачам, дизайнерам та фотографам за цей продукт європейського зразка

І нехай ця книга буде однією з-поміж багатьох добрих справ, зроблених Тернопільською обласною радою шостого скликання».

Також обласна рада висловила вдячність комунальному підприємству "Видавництво Рада" та його директору Інні Ткаченко за якісну, високо фахову роботу у створенні книги.

 

Молодь запрошують до участі у всеукраїнській програмі “Креативна молодь змінить Україну”

Понеділок, 06 липня 2020, 09:17

0

Завершується набір на програму “Креативна молодь змінить Україну”.

Уже другий рік поспіль Фонд родини Богдана Гаврилишина у співпраці та за підтримки Українського культурного фонду реалізовує інтенсивне навчання проєктному менеджменту для молоді віком 18-35 років з сектору культурних і креативних індустрій.

Впродовж 8 тижнів відібрані до участі на конкурсних засадах молоді люди пройдуть інтенсивне онлайн-навчання за спеціально розробленою програмою, яка базується на міжнародних стандартах проєктного менеджменту, методах дизайн-мислення та психологічних теоріях, що в комплексі дозволить їм створювати ціннісно-орієнтовані проекти, бути більш ефективними при реалізації своїх креативних ідей, знаходити партнерів та залучати фінанси, зробити свої проекти більш медійними та популярними.

До участі у програмі запрошується молодь віком 18-35 років, а саме:

- Організатори / організаторки фестивалів і заходів

- Менеджери / менеджерки креативних просторів

- Креативні підприємці / креативні підприємиці

- Інноватори / інноваторки у сфері культури

- Митці / мисткині

- Культурні менеджери / культурні менеджерки та куратори / кураторки.

Навчання за програмою відбуватиметься впродовж 8 тижнів, починаючи з середини липня 2020 року. Формат навчання: двічі на тиждень у робочі дні з 19:00 до 21:00. Обов’язковий доступ до ПК та інтернету впродовж навчання, адже це буде робота в групах та практика. Участь безкоштовна для відібраних на конкурсній основі учасників.

Реєстрація триває до 23:00 год 6 липня за посиланням: https://bit.ly/31eDVVH

Сайт програми «Креативна молодь змінить Україну»: https://creativeyouth.com.ua/

Контакти менеджерки з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина: Маріанна Єлейко: +380506701510, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Фонд родини Богдана Гаврилишина – благодійна організація, заснована у 2017 році дружиною та дітьми видатного українця, всесвітньо відомого економіста та візіонера доктора Богдана Гаврилишина. Головною місією фонду є підтримка молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України. Сайт: bhfamily.org, соціальні мережі: https://www.facebook.com/bhfamily.orghttps://www.instagram.com/hawrylyshyn_family_fund/

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України. Сайт: ucf.in.ua Facebook: https://www.facebook.com/ucf.ua/

Українці не хочуть швидкого зростання цін та дорогого долара – опитування

П'ятниця, 03 липня 2020, 10:00

 
ЕЛЬДАР САРАХМАН

94% опитаних українців не згодні, що ціни в Україні зростають надто повільно, а 88% - виступають проти ідей політиків, що країні потрібен вищий курс долара.

Про це свідчать дані загальнонаціонального опитування, проведеного дослідницькою компанією Gradus Research на замовлення Центру економічної стратегії.

Респондентам було поставлено питання "Окремі політики вважають, що ціни в Україні зростають надто повільно, і мають рости швидше. Чи погоджуєтеся Ви з ними?" 94% опитаних відповіли на це питання "ні", 2% -- "так" і 4% не визначилися з відповіддю на це питання.

Також респондентам було поставлено схоже питання "Окремі політики вважають, що країні потрібен вищий курс долара, наприклад, 30 грн за долар і вище. Чи погоджуєтеся Ви з ними?" 88% опитаних відповіли на це питання "ні", 5% -- "так" і 7% не визначилися з відповіддю на це питання.

"Додатково ми запитали у респондентів, "Як Ви вважаєте, якщо ціни в Україні зростатимуть швидше, кому це буде більш вигідно?" та "Як Ви вважаєте, якщо курс долара в Україні зросте до 30 грн за долар і вище, кому це буде більш вигідно?", запропонувавши два варіанти відповіді "Простим людям і малому бізнесу" та "Олігархам", - йдеться у результатах дослідження.

88% опитаних впевнені, що швидше зростання цін буде вигідне олігархам, і лише 1% - що простим людям і малому бізнесу.

87% вважають, що зростання курсу долара буде вигідне олігархам, і 2% - що простим людям і малому бізнесу. 11% опитаних було важко відповісти на це питання.

Насамкінець, респондентам було поставлене питання "Згідно із законом, пріоритетом Національного банку є досягнення та підтримка цінової стабільності в державі. На Вашу думку, наскільки добре в останні 2 роки Нацбанк підтримував цінову стабільність?".

28% опитаних обрали варіант "Добре, мене все влаштовувало", 54% -- "Погано, ціни зростали надто швидко", і лише 1% вважають, що "Погано, ціни зростали надто повільно або падали". 17% було важко відповісти на ці питання.

"В проекті постанови Верховної Ради фінансовий комітет парламенту звинувачує керівництво Нацбанку в надмірному фокусі на зниження інфляції і посиленні гривні. Голова комітету Данило Гетманцев заявляв, що утримання інфляції на низькому рівні не сприятиме підтримці економіки України. Водночас, результати опитування показують, що громадяни очікують від політиків та Національного банку саме стабільних цін та курсу національної валюти", - заявив виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський.

"Ініціативи політиків підтримати економіку масштабною емісією гривні, що неминуче призведе до стрибка цін і курсу гривні, прямо суперечать очікуванням їхніх виборців", - додав він.

Економічна правда

 

Від COVID-19 за добу померли 27 українців, лише на Львівщині – 11

П'ятниця, 03 липня 2020, 09:58

876 нових випадків коронавірусної хвороби виявили в Україні 2 липня, 27 хворих померли, 505 осіб одужали.

Джерело: дані РНБО

Деталі: Лише на Львівщині за останню добу діагностували 153 нових випадки, а 11 хворих померли.

У Києві – 105 нових випадків і 1 летальний.

На Закарпатті – 80 нових хворих, а 5 людей померли в четвер.

У Рівненській області зафіксували 73 нових випадки і 4 летальних.

У Харківській області – 3 летальних випадки за добу, 48 нових хворих.

На Волині й в Івано-Франківській області – по 1 летальному випадку, а нових хворих, відповідно, 63 і 55.

На Хмельниччині померла одна людина з коронавірусним діагнозом, захворіли ще 14 осіб.

27 померлих за добу від коронавірусу – це один із найвищих показників (лише 16 червня був гірший антирекорд: помер 31 хворий).

 

Загалом за час пандемії COVID-19 в Україні було встановлено 46 763 випадки хвороби, з них 1 212 – летальні, 20 558 осіб уже одужали. Зараз хворіють 24 993 жителі України.

 

Нагадаємо:

  • За добу 1 липня в Україні COVID-19 діагностували у 889 осіб, 12 хворих померли, 505 одужали від коронавірусу. У попередні три дні статистика захворюваності на COVID-19 пішла на спад після двотижневого сплеску нових випадків.
  • В усьому світі 2 липня зареєстрували більше 208 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус – добова захворюваність на COVID-19 б’є "рекорди".

Гривня на міжбанку, "чорному" та готівковому ринках зупинила падіння

П'ятниця, 03 липня 2020, 09:56

 

3 липня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 27,25 - 27,28.

Про це повідомляє Finance.ua.

На 11:25 середні курси валют на міжбанку були наступними:

Долар США -27,17 - 27,20 гривні;

Євро – 30,54 - 30,57 гривні.

На готівковому ринку котирування гривні до долара становлять 26,97 – 27,30 гривні. Євро купують по 30,08 гривні, продають по 30,66 гривні.

На "чорному" ринку долар торгується по 27,01 - 27,14 гривні, євро - 30,14 - 30,35 гривні.

Рекомендуємо почитати: Національний банк втрачає голову: чому Смолій подає у відставку і хто його замінить

Нагадуємо:

2 липня на міжбанківському валютному ринку попит на долар значно перевищував пропозицію через заяву Якова Смолія про "політичний тиск".

Нацбанку довелося продати щонайменше 200 мільйонів доларів.

Напередодні президент Володимир Зеленський зареєстрував проєкт постанови про звільнення Якова Смолія з посади голови Національного банку

1 липня голова Національного банку Яків Смолій написав та подав на ім’я президента Володимира Зеленського заяву про відставку через "систематичний політичний тиск".

Смолій став головою НБУ 15 березня 2018 року, коли Верховна Рада підтримала звільнення Гонтаревої з посади голови Нацбанку і призначила його на цю посаду.

Співрозмовники ЕП у Верховній Раді повідомили, що наразі розглядаються три можливі кандидатури на посаду голови НБУ.

Економічна правда

 

Сторінка 9 з 1125

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер