images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


У Підволочиській громаді створили пансіонат для літніх людей та осіб з інвалідністю

Понеділок, 09 грудня 2019, 11:26

0

Цей заклад є відділенням комунального закладу "Територіальний центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради".

Як зазначили у своєму зверненні всечесні отці: " Служіння хворим – це надзвичайно важливе служіння, до якого слід мати особливий вроджений хист. Треба відверто говорити, що далеко не всі люди, навіть фахівці, мають бажання бути слугами людей, які важко хворіють. Однак, правда полягає також у тому, що певні здібності до цього можна в собі зрощувати, розвивати. Щоб допомагати бідним, хворим, немічним – не обов’язково бути багатим, бо для цього достатньо бути добрим».

https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/

 

Школярі зустрілися із письменницею

Понеділок, 09 грудня 2019, 11:25

01

У Теребовлянському навчально-виховному комплексі Тернопільської обласної ради відбулася зустріч з талановитою українською письменницею Наталією Довгопол. Письменниця презентувала свою нову книгу «Шпигунки з притулку Артеміда».

На презентації розповідала про те, що надихнуло її на написання книги, про своє бачення сучасної літератури та про історичне підґрунтя роману.

http://tergimnazia.ucoz.net/

Чортків та Устрики-Долішні спільно працюватимуть над двома проектами

Понеділок, 09 грудня 2019, 11:23

0

Делегація Чортківської міської ради на чолі з міським головою Володимиром Шматьком з офіційним візитом відвідала місто Устрики-Долішні, Республіка Польща.

Чортківчани протягом двох днів вивчали досвід сусідів у розвитку туризму, поводженні з твердими побутовими відходами (сортування, переробка, тарифи тощо), оглянули очисні каналізаційні споруди, обмінювались досвідом у сфері контролю за паркуванням у місті та чимало іншого. Також делегація із Чорткова ознайомились з об’єктами освіти, на котрі були залучені проєктні і грантові гроші від Європейського Союзу.

Попри невеликі розміри (10 тисяч населення), у польському містечку потужно розвинений туризм, особливо зимовий. Устрики-Долішні можуть прийняти до шести тисяч туристів! У них діє інформаційно-туристичний центр «Центр туристи та промоції», де є вся інформація про туристичні принади краю, про те, де поселитись та де поїсти. Там же є сувенірна продукція та роздаткові матеріали.

Головною метою візиту було укладення домовленостей щодо написання спільних проєктів для залучення коштів від ЄС по програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Отож, внаслідок перемовин українська та польська сторони вирішили писати спільний проєкт у рамках туристичної та культурної співпраці, зокрема працювати над створенням туристично-інформаційного центру, туристичних піших та велосипедних маршрутів, інформаційних табло у 2020 році. А також Чортків спільно з Устрики-Долішніми готуватиме заявку на великий інфраструктурний проєкт, вартість якого 10 млн євро.

Нагадаємо, що делегація із польського міста Устрики-Долішні була із робочим візитом у Чорткові у березні. Тоді колеги із сусідньої держави на чолі з бургомістром Бартошем Ромовичем долучились до челенджу «Прибираймо місто і садимо дерева у Чорткові – разом» та спільно з працівниками Чортківської міської ради та комунальниками посадили перших 320 дерев у парку «Моклеків».

https://www.chortkivmr.gov.ua/

 

Розвиток фахової майстерності практичних психологів

Понеділок, 09 грудня 2019, 11:21

0

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби».

Метою роботи засідання було підвищення обізнаності учасників щодо особливостей групової динаміки, розвиток фахової майстерності практичних психологів і формування індивідуального стилю професійної діяльності.

Організаторами були запропоновані вправи на розвиток професійної ідентичності практичного психолога, власних життєвих цінностей, орієнтирів, успіхів, проаналізовані ситуації, що виникають у роботі психологів з учасниками освітнього процесу.

Під час засідання учасники активно працювали, обмінювалися досвідом, а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей. За підсумками були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи.

http://ippo.edu.te.ua/

У Борсуківській громаді почав діяти ЦНАП

Понеділок, 09 грудня 2019, 11:20

0

Центр надання адміністративних послуг Борсуківської сільської ради надаватиме більше ста послуг, а саме ряд  соціальних, нотаріальних послуг, послуг пенсійного фонду, реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання та багато інших. Центр створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". Програма "U-LEAD з Європою" є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Єстонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма також профінансувала створення віддаленого робочого місця у с. Борщівка.

Голова Борсуківської громади зазначив: « Я вдячний усім, хто доклав зусиль задля створення Центру надання адміністративних послуг у нашій громаді. Тепер адміністративні послуги стануть набагато доступніші для жителів громади».

https://borsukivska-gromada.gov.ua/

 

Сторінка 4 з 847

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер