images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Молодіжна рада: творити добро легко

Середа, 29 липня 2020, 06:47

0

Молодіжна рада при Байковецькій сільській раді ініціювала допомогу  людям, котрі нещодавно постраждали від повеней. На прохання молоді відгукнулося чимало небайдужих людей.

Усі зібрані речі та продукти передадуть у  міжнародний благодійний фонд Карітас України.

https://bsr1653.gov.ua/

 

Житель Тернопільського району поцупив чужий велосипед

Вівторок, 28 липня 2020, 08:10

Штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років загрожує 21-річному жителю одного сіл Тернопільського району.
До працівників територіального підрозділу звернувся місцевий мешканець. Чоловік поросив розшукати невідомого, який поцупив дитячий велосипед, який знаходився біля крамниці.
Правоохоронці одразу вийшли на слід зловмисника. Ним виявився односельчанин заявника. Причину свого поступку підозрюваний пояснити не зміг.
Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ст. 185 ККУ «крадіжка».
Працівники поліції звертаються до жителів краю бути обачними та пам’ятати, що декілька хвилин вашого часу може допомогти вберегти ваше майно від крадіїв.
Ви можете навіть не зауважити той факт, як за вами будуть спостерігати крадії та чекати слушної нагоди, аби поцупити ваше майно.
Як показує практика на злочин ідуть особи, які шукають легкий спосіб збагатитись. Викрадене зловмисники реалізують в ломбарди, аби виручити готівку.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/kriminal/zhitel-ternopilskogo-rajonu-poczupiv-chuzhij-velosiped/

Новий формат комплектування бібліотек області

Вівторок, 28 липня 2020, 08:09

Новий формат комплектування бібліотек області

0

У 2020 році державна установа «Український інститут книги» проводитиме відбір книжкової продукції для поповнення фондів публічних бібліотек України за новими принципами та правилами, які передбачають новий механізм співпраці з публічними бібліотеками.

В рамках цього відбору відділ підтримки книговидання Державної установи «Український інститут книги» організував онлайн-практикум щодо роботи в персональному кабінеті бібліотеки «Автоматизована система відбору та розподілу книжкової продукції» для працівників бібліотек, які в подальшому проводитимуть консультування бібліотек-учасників програми. Участь у даному заході взяли і працівники Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки: завідувач відділу комплектування фонду Надія Крицак та головний бібліотекар відділу Алла Гошівська. Відеоконференція проходила на онлайн-платформі Google meet.

Під час практикуму були розглянуті питання роботи бібліотек в новому форматі, ознайомлено з проектом порядку відбору книжкової продукції для закупівлі з метою поповнення фондів публічних бібліотек, презентовано роботу бібліотек в персональному кабінеті бібліотеки «Автоматизована система відбору та розподілу книжкової продукції» та інші організаційні питання. Бібліотекарі мали можливість безпосередньо поспілкуватися з працівниками Державної установи «Український інститут книги» з проблемних питань щодо розподілу книжкової продукції в регіонах. Плануються також наступні зустрічі.

http://library.te.ua/

 

28 липня - День Хрещення Русі-України

Вівторок, 28 липня 2020, 08:09

28 липня -  День Хрещення Русі-України

0

Це благословенне свято  відзначається   у день Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, який зробив доленосний вибір - прийняв християнство сам і охрестив країну.  Відтоді наш народ консолідується навколо духовних ідеалів справедливості, милосердя, любові до ближнього та правди.

Запровадження християнства на наших теренах  - це не тільки свято християн, це свято торжества української державності, духовного і культурного злету, запорука успішної демократичної модернізації українського суспільства.

Майже два роки тому українці здобули ще одну перемогу – постала Єдина Помісна Православна Церква, як це було понад тисячу років тому. Томос про автокефалію довершив утвердження незалежності і самостійності нашої держави, укріпив релігійну свободу та став ще одним символом нашої незалежності та національної безпеки.

У ці дні ми молимося за єдність українського народу, за мир і благополуччя кожного. Нехай віра була, є і буде для наших людей життєдайною силою, яка допомагає вистояти, зберегти свої традиції та ідентичність.

Бажаю всім добра і мудрості, Божої Благодаті у ваших трудах і починаннях. Нехай Бог береже усіх нас і нашу Державу!

 

Голова Тернопільської обласної ради    Віктор Овчарук

67% машин швидкої допомоги не встигають на виклики вчасно – МОЗ

Понеділок, 27 липня 2020, 11:06

Дві треті пацієнтів вчасно не отримують екстрену медичну допомогу.

Й лише у 17-18% випадках виклику "швидкої", машина вкладається у визначений час приїзду

Про це на пресбрифінгу заявили міністр охорони здоров'я Максим Степанов та заступниця міністра Ірина Садов'як.

"Ті нормативи, які встановлені, вони складають 10 хвилин по місту та 20 хвилин за містом", – сказав Степанов.

Він також додав, що не менше 75% машин швидкої допомоги повинні доїжджати до хворого у межах 10 хвилин в місті та 20 хвилин за містом.

"З загальної кількості випадків, а це 6.8 мільйона викликів – 4.7 мільйона з них є невчасними.

Це дуже погані показники" додала Ірина Садов'як.

Лише у 17-18% випадках виклику "швидкої", машина вкладається у визначений час приїзду й приблизно дві треті пацієнтів вчасно не отримують екстрену допомогу.

Вона уточнила, що наразі на підконтрольних уряду територіях працює 25 регіональних центрів екстреної допомоги та медицини катастроф.

Садов’як каже, що виклики швидкої допомоги можна поділити на такі категорії:

Критична категорія. Швидка має приїхати протягом 10 хвилин.

Категорія екстрених викликів. Передбачає прибуття протягом 20 хвилин.

Неекстрені виклики направляються до відповідного закладу охорони здоров'я, що надає первинну медичну допомогу.

Якщо такої можливості немає, то машину швидкої допомоги, яка не виконує критичні чи екстрені виклики, направлять до пацієнта.

 

Сторінка 8 з 1147

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер