images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


На Тернопільщині розпочинається обласний відеоконкурс «Спортивна зима» під час карантину

Середа, 13 січня 2021, 11:46

Обласний відеоконкурс «Спортивна зима» під час карантину триватиме на Тернопіллі з 18 січня до 25 лютого 2021 року. Головною метою заходу, який організовує Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», є популяризація активного дозвілля в зимовий період. Усі надіслані на конкурс відеоролики мають відображати активний спосіб життя людей від молодшого до старшого віку, як на свіжому повітрі, так і у приміщенні. Участь у ньому можуть взяти усі бажаючі.

Відеоролики потрібно надсилати за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та через месенджер на Фейсбук-сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/.

Усі роботи, які подаються на конкурс, мають бути авторськими, і участь може брати лише один відеоролик одного автора. Матеріали повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

– файл у форматі MP4 (тривалість якого не перевищує 120 секунд);

– колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;

– назва роботи повинна мати такий вигляд: Ім’я, Прізвище, вулиця, населений пункт, район, контактний номер телефону (автора).

(Наприклад: Руслан Бойко, вул. Подільська, 14, с. Байківці, Бережанський район, тел. 0595236511).

Роботи будуть опубліковані у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/. Підтримати ті, з них, які подобаються, усі бажаючі зможуть своїми «лайками».

Результати будуть розміщені 01 березня 2020 року в соціальній мережі Фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/ та сайті управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА http://oblsport.te.ua/ та на сторінці фейсбук Всеукраїнського центру Фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможці та призери обласного відеоконкурсу «Спортивна зима» під час карантину, яких визначатиме журі, будуть відзначені медалями, відзнаками та сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», автори та учасники першої двадцятки найпопулярніших відео, відповідно до кількості «лайків» будуть також нагороджені сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Додамо, що докладно ознайомитись із вимогами Положення щодо проведення конкурсу, можна на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Екотренди в освіті: ціннісні орієнтири»

Середа, 13 січня 2021, 11:40

Екотренди в освіті: ціннісні орієнтири»

0

«Шукайте цінності, а не ціну…» ‑ саме таким гаслом розпочалася ІІ онлайн ярмарок-фестиваль «Екотренди в освіті: ціннісні орієнтири», що організовано на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти з використанням сервісу Google Meet.

Заступник директора ТОКІППО з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва, кандидат географічних наук  Ігор Вітенко виокремив проблему екологічного імперативу сталого розвитку в сучасних умовах освітнього процесу.

Під час заходу порушувалися такі питання: екодизайн як тренд сучасного освітнього середовища, елементи психогеографії в освітньому просторі, мікрокосмос людини як поліфункціональний екопростір розвитку особистості, формування здоров’язбережувальної компетентності шляхом реалізації принципів екопростору, енергія мистецтва у формуванні екопростору людини через музичні твори, кінематограф та картини відомих митців тощо.

Педагоги взяли участь у панельних дискусіях та ярмарку майстер-класів.

http://ippo.edu.te.ua/

Нагороджено переможців Всеукраїнських он-лайн змагань з радіоелектронного конструювання

Середа, 13 січня 2021, 11:40

Нагороджено переможців Всеукраїнських он-лайн змагань з радіоелектронного конструювання

0

На базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) вітали переможців та призерів завершального IV етапу Всеукраїнських он-лайн змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

У результаті напруженої боротьби команда Тернопільської області посіла ІV місце. В особистому заліку дипломом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у старшій віковій категорії нагороджений Владислав Тераз, вихованець гуртка "Електроніка" ТОКЦНТТШУМ (керівник Сергій Капелусь). Дипломом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у молодшій віковій категорії відзначений Юрій Гладкий, вихованець гуртка радіоелектронного конструювання ТОКЦНТТШУМ (керівник Віктор Стеценко). Також переможці нагороджені цінними подарунками.

Загалом у Всеукраїнських он-лайн змаганнях учнівської молоді з радіоелектронного конструювання взяли участь 17 команд з 16 регіонів України (55 учасників). Змагання проводилися із застосуванням інноваційних технологій: теоретичний залік та практична роботи з використанням комп'ютера та вебкамери, а суддівська колегія вела відеоспостереження за учасниками змагань під час виконання робіт. Вибраний формат проведення показав свою дієвість та відповідність сучасним вимогам.

http://obltechnik.te.ua/

 

У громаді за максимальний бал із ЗНО платитимуть 20 тисяч гривень

Середа, 13 січня 2021, 11:39

У громаді за максимальний бал із ЗНО платитимуть 20 тисяч гривень

0

У Чортківській громаді випускникам, які складуть хоча би одне тестування зовнішнього незалежного оцінювання на максимальні 200 балів, виплатять грошову премію у розмірі 20 тисяч гривень.

Таке рішення прийняли депутати на сесії Чортківської міської ради, затвердивши програму «Підтримки обдарованих дітей Чортківської міської територіальної громади» на 2021-2025 роки.

Окрім виплат за складання ЗНО на максимальний бал програмою передбачено виплати стипендій Чортківського міського голови переможцям обласних та Всеукраїнських етапів олімпіад; Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; обласного етапу Всеукраїнських творчих конкурсів. Також виплати передбачені і для вчителів, чиї учні стали призерами вищезазначених олімпіад.

За І місце учневі виплатять стипендію у розмірі 3000 грн, ІІ місце – 2700 грн, ІІІ – 2400 грн. Якщо ж один учень стане призером відразу кількох олімпіад, то за кожну перемогу отримуватиме додаткові гроші. За кожне наступне І місце – ще по 1200 грн, ІІ місце – по 900 грн, третє – 600 грн.

Учителі, чиї діти стали призерами олімпіад,  отримають 1800 грн (+900 грн за кожного наступного учня), друге – 1500 (+600), третє – 1200 (+300).

https://www.chortkivmr.gov.ua/

 

Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації переміг у конкурсному відборі проєктів регіонального розвитку

Середа, 13 січня 2021, 11:38

Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації переміг у конкурсному відборі проєктів регіонального розвитку

0

Проєкт “Центр розвитку соціального підприємництва” буде зреалізованим за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Свою підтримку проєкту також надала Тернопільська обласна рада, яка засвідчила свою зацікавленість у втіленні його в життя.

Проєкт під номером 10 у напрямку “Іноваційна економіка та інвестиції” вже затверджений і опублікований на офіційному сайті Міністерства розвитку громад та територій України. Він покликаний створити навчальні та робочі місця для людей з інвалідністю та випускників спеціалізованих навчальних закладів. А це сприятиме підтримці соціально вразливих категорій громадян, їх повноцінного включення у життя суспільства.

Даний проєкт розроблено Тернопільським обласним центром комплексної реабілітації спільно з Агенцією регіонального розвитку в Тернопільській області.

https://tockr.te.ua/

 

 

Сторінка 8 з 1262

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер