images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Светри подовжені - тренди в 2020 році

Середа, 20 листопада 2019, 12:07

Ще в 2018 році тренди на оверсайз одяг почали активно впроваджуватися в наше повсякденне життя. Рік 2019 і прийдешній 2020 не стали винятком, більш того: цей тренд остаточно закріпився і став константою. Не обійшла стороною ця мода і подовжені светри, які і без того користуються величезною популярністю серед чоловіків і жінок. Вибрати відповідний для себе светр ви зможете тут: https://bolf.ua/rus_m_Мужская-одежда_Свитера-мужские_Cвитера-удлиненные-8607.html

Що ж являють собою подовжені светри, які їх види існують, з чим їх носити і що буде модно в новому 2020 році?

 

Що таке подовжений светр?

За своєю суттю, будь светр - це щільний і теплий трикотажний виріб, який носять в осінньо-зимовий період, але особливістю подовженого светри є, як раз-таки його довжина. За рахунок довжини, тіло краще захищене від холоду, що не може не привертати увагу споживачів.

Види светрів.

Люди глибоко помиляються, коли думають, що подовжений светр це звичайний светр, тільки трохи довше.

Існує кілька видів цього одягу: з горлом, з розрізами з боків, з капюшоном, плаття-светр, з подовженою спиною і светр на блискавці.

Подовжений светр з горлом. Горловина може бути з відворотом і без нього. Це відмінне рішення для зимового періоду, коли одяг повинен захищати від холоду. Светр з горлом позбавляє вас від необхідності носіння шарфів.

З розрізами з боків. Класичний вид з невеликими, а іноді глибокими розрізами з боків, які надають екстравагантності вашому образу. Це відмінний варіант, як для повсякденних прогулянок, так і для вечірок.

Подовжене виріб з капюшоном - практичний і стильний варіант для людей, які не звикли сидіти на місці. Цей вид светри привертає увагу як раз через наявність капюшона, який допоможе захистити вашу голову від холоду.

Сукня светр. По суті - це звичайне плаття, з тим же різноманітністю фасонів і кольорової палітри. Але є відмінність - воно в'язане. Досить зручний варіант для щоденного носіння, тому легко впишеться в стиль casual.

З подовженою спиною. Асиметричний светр з витягнутою спинний частиною підкорив серця всіх, хто стежить за модою. Він дуже популярний серед молодих дівчат.

Для чоловічого гардероба відмінно впишеться подовжений светр на блискавці. Він підійде для хлопців будь-якої статури. Це виріб добре зігріває тіло не тільки в зимовий період, але і в звичайні вечірні дні.

З чим носити?

Відповідь на це питання досить просте, так як подовжений светр це універсальний вид одягу, який відмінно поєднується з джинсами. Дівчата можуть доповнити цей образ шкіряними штанами / лосинами.

Светр з горлом можна носити ще і під штани. А ось плаття-светр найкраще поєднати з щільними колготками або тими ж шкіряними штанами / лосинами.

Найнадійнішим і перевіреним варіантом для светри на блискавки будуть джинси, але вдало підібрані спортивні штани можуть зробити ваш образ ще більш виразним.

Тренди в 2020 році.

Подовжені светри і далі будуть трендом в 2020 році. Найбільш вдалими квітами для даного виду одягу будуть постільні, теплі, непомітні тони. Білі, сірі та чорні тони є законодавцями класики, тому актуальність не втратять ніколи. Якщо ви не прихильник консервативних рішень, то відмінним рішенням буде темно-сині і бордові тони. Геометрія і графічні візерунки також будуть актуальні на модних кофтах. Можливість комбінувати з візерунками, квітами, пошиття та багато іншого - все це дозволяє светрів залишатися в трендах протягом багатьох сезонів.

 

Майбутні медики провели заходи до всесвітнього дня боротьби з пневмонією

Середа, 20 листопада 2019, 10:29

0

До всесвітнього дня боротьби з пневмонією в Чортківському державному медичному коледжі проведено інформативно-просвітницьку годину, яку підготували студенти.

ЮНІСЕФ та ВООЗ визначають пневмонію першочерговою причиною смертності серед дітей віком до 5 років. Пневмонія є однією з ключових проблем у світовому здоров’ї, від якої у світі помирає одна дитина кожні 20 секунд.

Під час проведення заходу студенти звернули увагу на особливості перебігу пневмонії у дітей раннього віку, причини виникнення захворювання, ефективні методи профілактики та лікування. Майбутні медики закцентували свою увагу на симптоматиці та ознаках хвороби. А ще доводили, що самолікування, особливо з використанням антибіотиків, може ускладнити діагностику хвороби, а врятувати життя може лише своєчасне лікування.

Краєзнавча родина Тернопільщини поповнилася ще однією нагородою

Середа, 20 листопада 2019, 10:28

01

На Миколаївщині проводилась Х Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» за участю юних краєзнавців України, представників Міністерства освіти і науки України, органів державної влади та місцевого самоврядування, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Тернопільщину представляла вихованка гуртка «Геологічне краєзнавство», учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мильно Зборівського району Анастасія Безкоровайна. Вона брала участь у секції «Археологічне краєзнавство» з темою доповіді: «Дослідження пам’яток Висоцької культури біля сіл Мильно та Бліх на Тернопільщині». Наукові керівники – Михайло Горішний, директор школи, вчитель географії та біології ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мильно, Михайло Фалінський – завідувач науково-краєзнавчим відділом.

Серед десяти учасників секції представниця Тернопільщини здобула перемогу,  за що була  нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та отримала сертифікат від Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського на право публікації її роботи та використання у навчальному процесі у вищому навчальному закладі.

 

Медіаграмотність - сучасна потреба інформаційного суспільства

Середа, 20 листопада 2019, 10:25

0

На базі Тернопільського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – школа правовий ліцей №2” у рамках Всеукраїнського експерименту «Організація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» відбувся обласний науково-методичний семінар на тему «Розвиток медіаграмотності та медіакомпетентності особистості в ракурсі наскрізного впровадження медіаосвіти». У роботі семінару взяли участь керівники закладів освіти, які беруть участь у Всеукраїнському експерименті.

Метою заходу було обговорення актуальних питань щляхів, засобів та методів наскрізного та інтегрованого впровадження медіаосвітніх інновацій у практику закладів освіти Тернопільської області.

Про основні аспекти формування медіаграмотності як сучасної потреби інформаційного суспільства,  впровадження медіаосвітніх технологій в освітній процес закладів освіти,  принципи розвитку патріотичних почуттів особистості шляхом використання медіаосвітніх ресурсів розповідали учасникам семінару представники Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники семінару мали змогу ознайомитися із досвідом закладу освіти щодо створення психолого-педагогічного середовища для формування медіаграмотності та медіакультури особистості.

Директор Тернопільського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – школа правовий ліцей №2” Інна Іванюк провела відкритий урок «Медіаграмотна особистість – вимога сучасності».

На круглому столі учасники мали можливість висловити свої думки щодо факторів успішного впровадження медіаосвіти у закладах освіти. А також обговорити питання захисту дітей від потенційно шкідливих ефектів медіа та шляхів виховання такого споживача медіапродукції, котрий буде вимагати якісної інформації та зможе ефективно задовольняти свої інтереси, використовуючи засоби масової комунікації.

http://ippo.edu.te.ua/

Успіхи юних екологів Тернопілля

Середа, 20 листопада 2019, 10:24

0

 

У Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерство освіти і науки України відбувся Х Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2019».

На заході Тернопільщину представляла вихованка гуртка «Лікарські рослини» позашкільного комунального навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бережанської міської ради Катерина Свірська. Її робота -  «Вплив макрофітів на екологічний стан річки Золота Липа м. Бережани» (номінація «Екологія та охорона довкілля»). Серед 172 учасників із усієї України учениця зайняла почесне друге місце.

 

 

Сторінка 1 з 811

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер