images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


У райцентрі встановили вуличну веломайстерню

Понеділок, 10 серпня 2020, 08:53

У райцентрі встановили вуличну веломайстерню

0

У центрі Чорткові з’явилася перша вулична веломайстерня, де велосипедисти самостійно зможуть усунути дрібні неполадки. У майстерні є стандартний набір інструментів: викрутки, набір шестигранників, розвідні ключі тощо. Для огляду чи ремонту велосипед можна підвісити за сідло. Також є насос з насадками під різні ніпелі і голкою для накачування.

«Приємно щодня бачити все більше велосипедистів у Чорткові. Тож перша веломайстерня явно не стане останньою. Ми встановлюватимемо їх в тих місцях, де найбільше велосипедистів просто катаються в своє задоволення і не часто задумуються про екіпіровку та ремкомплект. Адже не завжди є можливість носити при собі інструменти. А неприємності трапляються здебільшого тоді, коли ти інструменти якраз залишив вдома», – прокоментував появу першої веломайстерні міський голова Чорткова Володимир Шматько.

https://www.chortkivmr.gov.ua/

 

 

Експерти підготували посібник для розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів

Понеділок, 10 серпня 2020, 08:52

0

В Україні триває процес реформування системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі з урахуванням вимог міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для державного сектору (далі - IPSAS) шляхом запровадження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі (НП(С)БОДС), розроблених на основі IPSAS.

Згідно із вимогами вітчизняного законодавства, розпорядники бюджетних коштів місцевих бюджетів мають вести бухгалтерський облік та складати фінансову звітність відповідно до НП(С)БОДС.

В рамках реалізації Проєкту «ЄС для підсилення державних фінансових систем місцевих урядів» (проєкт LOGICA), який фінансується Європейським Союзом, підготовлено Практичний посібник для розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів «Облік і звітність: теоретичні та практичні аспекти», який допоможе їм у виконанні поставлених завдань.

У посібнику йдеться про: визначення облікової політики та організацію бухгалтерського обліку розпорядників коштів місцевих бюджетів; застосування національних (положень) стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі, плану рахунків та інших нормативно-правових актів з питань обліку і звітності.

Також експерти надають відповіді на запитання:

  • Як розпоряднику бюджетних коштів місцевих бюджетів визначити облікову політику та організувати бухгалтерський облік?
  • Що є об’єктом основних засобів?
  • Чи існують варіанти оцінки запасів при їх вибутті?
  • Як класифікуються у бухгалтерському обліку доходи і витрати?
  • Який склад фінансової та бюджетної звітності?

Крім того, у практичному посібнику систематизовано глосарій термінів, що вживаються у бухгалтерському обліку та звітності в контексті модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі.

На думку експерта з управління державними фінансами та бухгалтерського обліку проєкту LOGICA Наталії Сушко,практичний посібник буде корисним для розпорядників бюджетних коштів місцевих бюджетів різних рівнів, оскільки допоможе їм краще зрозуміти сутність НП(С)БОДС і принципи їх застосування при відображенні у обліку та розкритті у фінансовій звітності господарських операцій.

Як підготуватися до ПЛР-тесту на COVID-19. Протипоказання від ЦГЗ

Четвер, 06 серпня 2020, 11:44Найперше зазначається, що здавати тест найкраще вранці, одразу після нічного сну.

У Центрі громадського здоров'я надали кілька рекомендацій, як пацієнти можуть підготуватися до ПЛР-тесту. 
ПЛР-дослідження показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу.
Тести пулімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) наразі вважаються найефективнішим методом для визначення інфікування COVID-19.

 

«Творчі канікули»–2020

Четвер, 06 серпня 2020, 10:43

Детальніше про умови конкурсу читайте на сайті бібліотеки у розділі Роботи приймаються за двома віковими категоріями: діти від 11 до 13 років та  діти від 14 до 18 років до 25 серпня 2020 року.
«Далі буде? Ні, «далі» – вже є!»                                 «Безмежний світ моєї уяви»                                 «Моя майбутня професія»                                 «І в кожному із нас уже живе філософ!»                                 «Природа – джерело натхнення та краси»                                 «Так, я люблю Україну»                                 «Знайомтеся – це ми!»Конкурс проводиться у 7 номінаціях: Тернопільська обласна бібліотека для дітей запрошує дітей віком від 11 до 18 років взяти участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули»–2020, оголошеного Національною бібліотекою України для дітей.

У центрі Чортковав планують спорудити парковку

Четвер, 06 серпня 2020, 10:39

Хочеться наголосити, що спорудження такого об’єкту буде коштувати чимало. Щоб зменшити навантаження на казну міста, шукаємо інвесторів, розглядаємо різні програми співфінансування як з держбюджету, так і з європейських фондів,. Так, процес клопіткий і потребує затрат, але віримо, що вже наступного року паркінг у центрі Чорткова таки буде!» Володимир Шматько зазначає: «Попередньо, ми планували двоповерховий паркінг, який містив би 86 місць для стоянки. Проте, розуміємо, що для такого динамічного міста як Чортків – це замало. Тому зараз працюємо над тим, щоб передбачити у проекті  3-4 поверхи.Варто зауважити, що створення автостоянки – це не лише будівельні роботи, але й чимала кількість документів та дозволів. Щоб розпочати процес будівництва, на черговій сесії міської ради депутати надали дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування паркінгу по вул. О. Гончара. Відтак відбудуться громадські слухання, де всі охочі зможуть висловити бачення автостоянки.«Вирішення проблеми з паркуванням – одна із пріоритетних для мене, як міського голови. Історична частина міста практично вся вже давно забудована і знайти вільну площу для сучасної і комфортної парковки було нелегко, але нам вдалося. Надіюся, що вже наступного року по вул. Гончара з’явиться великий комунальний паркінг», – розповів міський голова Володимир Шматько.Вузенькі  вулиці – це не лише чудові туристичні принади Чорткова, але й чимала дилема для автомобілістів. Знайти паркомісце в першій половині дня – справа нелегка.З кожним роком у Чорткові з’являється все більше і більше автомобілів. І все б чудово, якби у місті були зручні та комфортні парковки чи місця для стоянок. Втілити це у життя надзвичайно важко, бо центральна частина міста будувалася майже протягом багатьох століть, коли люди пересувалися переважно пішки.Припарковані вздовж вузьких вулиць автомобілі набридли всім – і чортків’янам, і гостям міста, і поліції, і самим учасникам дорожнього руху.

 

Сторінка 3 з 1150

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер