images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Тернополян запрошують долучитися до обговорення змін у Закони України «Про фізичну культуру і спорт» та «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»

Понеділок, 06 липня 2020, 09:28

Тернополян запрошують долучитися до обговорення змін у Закони України «Про фізичну культуру і спорт» та «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»

Міністерство Молоді і спорту України оприлюднило Проєкт Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про фізичну культуру і спорт» та «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» щодо запровадження державних стандартів у сфері фізичної культури і спорту». Як ідеться у пояснюювальній записці до проєкту, Закони доповнюються Статтею №7 «Державні стандарти» та статтею №14 «Державні соціальні нормативи визначення основних державних соціальних гарантій щодо надання послуг у сфері фізичної культури і спорту». Ознайомитись із проєктом можна на офіційному сайті Міністерства.

Зауваження та пропозиції можна направляти до 13 липня 2020 року на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Утворено комунальну установу «Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні»

Понеділок, 06 липня 2020, 09:26

0

Вирішено утворити комунальну установу Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні» за місцезнаходженням вул. М. Грушевського, 8 у  м. Тернопіль, на майні спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області та на коштах обласного бюджету та призначити  Харольського Назарія Івановича виконуючим обов’язки на посаді директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні». Також затверджено статут комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні».

Сесія доручила  виконуючому обов’язки на посаді директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільській обласний центр сприяння територіальній обороні»  Харольському Назарію Івановичуподати статут комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні» на реєстрацію державному реєстратору для проведення реєстраційних дій відповідно до вимог чинного законодавства України.

Сесія внесла зміни і доповнення до програми розвитку цілісного майнового комплексу аеропорту «Тернопіль» на 2019 – 2021 роки

Понеділок, 06 липня 2020, 09:25

Сесія  внесла зміни і доповнення до програми розвитку цілісного майнового комплексу аеропорту «Тернопіль» на 2019 – 2021 роки

0

Розглянувши клопотанняТернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «Тернопільавіаавтотранс»  від 17 травня 2020 року №1 –132, враховуючи  рекомендації постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань  соціально – економічного   розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно – рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тернопільська обласна рада

вирішила:

1.  Внести зміни і доповнення до програми розвитку цілісного майнового комплексу аеропорту «Тернопіль» на 2019 – 2021 роки,  затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 26 лютого 2019 року №1327, згідно з додатком.

2. Тернопільській обласній державній адміністрації  забезпечити реалізацію та фінансування заходів, передбачених вказаною програмою.

3. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії Тернопільської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності.

 

Депутат обласної ради Володимир Болєщук оголосив про створення депутатської групи в обласній раді "За майбутнє"

Понеділок, 06 липня 2020, 09:22

Депутат обласної ради Володимир Болєщук оголосив про створення депутатської групи в обласній раді "За майбутнє"

0

До нового обєднання  увійшли одинадцять депутатів.

Володимир Болєщук наголосив, що метою членів групи є обєднання людей, які своєю працею показують приклад іншим."Зараз як ніколи необхідно обєднуватись заради наших громадян. Майбутнє Тернопільщини залежить від кожного з нас", -зазначив депутат.

Також депутати внесли зміни до складу постійних комісій.

Голова обласної ради Віктор Овчарук привітав колег із нещодавнім святом - Днем Конституції

Понеділок, 06 липня 2020, 09:21

Голова обласної ради Віктор Овчарук привітав колег із нещодавнім святом - Днем Конституції

0

Подарунком для депутатів стала книга про Тернопільщину «Відкрий Тернопілля».

Очільник облради зазначив: «Вітаю Вас із нещодавнім святом – Днем Конституції. Нехай основний закон держави буде для усіх нас дороговказом та керівництвом до дій. І як представники обласної влади пам’ятаймо 3 статтю Конституції: «Держава відповідає перед людиною за свою діяльність».

Надіюсь, що своєрідним подарунком з нагоди свята стануть для вас книги про Тернопільщину «Відкрий Тернопілля».

Гадаю, серед присутніх тут людей немає тих, хто не любив би рідного краю. Всі ми пишаємося здобутками малої батьківщини, як своїми власними, гордимося тим, що маємо, та намагаємося розбудовувати фундамент, закладений нашими предками, максимально розкривати потенціал області, проводити її популяризацію.

Подарована книга  високої якості з англійським перекладом та неймовірними ілюстраціями наших багатих пейзажів, унікальних печер, культурних та архітектурних пам’яток, духовних перлин краю.

Пишаюся Тернопільщиною та її людьми, які так щиро та віддано люблять свою землю. Дякую упорядникам, авторам тексту, перекладачам, дизайнерам та фотографам за цей продукт європейського зразка

І нехай ця книга буде однією з-поміж багатьох добрих справ, зроблених Тернопільською обласною радою шостого скликання».

Також обласна рада висловила вдячність комунальному підприємству "Видавництво Рада" та його директору Інні Ткаченко за якісну, високо фахову роботу у створенні книги.

 

Сторінка 4 з 1121

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер