images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Сама вакцина не зупинить коронавірус – ВООЗ

Понеділок, 16 листопада 2020, 14:24

ФОТО: SSILVER/DEPOSITPHOTOS

Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус вважає, що поява вакцини від коронавірусу не зупинить пандемію COVID-19.

Джерело: Гебреєсус в Twitter

Пряма мова: "Сама по собі вакцина не зупинить пандемію COVID-19. Нам все одно потрібно буде продовжити: спостереження, тестування, ізоляцію, відстеження контактів і карантин, заохочувати людей бути обережними".

Деталі: За його словами, перші поставки вакцини від COVID-19 будуть обмежені, тому пріоритет віддаватимуть працівникам охорони здоров'я, літнім людям та іншим групам ризику.

Гебреєсус висловив сподівання, що це скоротить кількість смертей і дозволить системам охорони здоров'я впоратися з ситуацією, але при цьому зазначив, що "у вірусу все ще є куди рухатися".

Передісторія:

  • Станом на 16 листопада, у світі зафіксовано 54 мільйони випадківзараження коронавірусом. Успішно перенесли хворобу і вилікувалися 38 мільйонів пацієнтів. При цьому померли 1 324 317 пацієнтів з COVID-19.

Українська правда

 

ECOlympic завітав до переможців обласного фіналу «Олімпійського лелеченя» у Козову

Понеділок, 16 листопада 2020, 09:35

ECOlympic завітав до переможців обласного фіналу «Олімпійського лелеченя» у Козову

Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України #OlympicLab було реалізовано в Козівській державній гімназії імені В. Герети. Захід у навчальному закладі пройшов під керівництвом вчителя фізичної культури Оксани Юрків. Оскільки команда переможців цьогорічного обласного фіналу «Олімпійського лелеченя» не лише любить спорт, а й бореться за чисте довкілля, то учні вирішили зібрати сміття та поприбирати свій спортивний майданчик.

 

Долучилися до акції також заступник голови НОК України в Тернопільській області Віталій Ігнатенко, голова районного осередку Мирон Бакалець, директор гімназії Михайло Грубий, стипендіат НОК Іванна Попадюк, вчителі та учні інших класів.

Також при такій нагоді команді було вручено комплект червоних футболок «Олімпійське лелеченя», які за певних обставин не встигли доїхати на змагання. Всі учасники були щиро раді такому заходу, за участь вони отримали сертифікати та символічні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

У виставковому залі художнього музею діє персональна виставка живопису і графіки Світлани Шинкаренко

Понеділок, 16 листопада 2020, 09:35

У  виставковому залі художнього музею діє персональна виставка живопису і графіки Світлани Шинкаренко

0

В експозиції – понад 70 творів, серед яких - пейзажі, натюрморти, портрети. Світлана Шинкаренко – відома у нашому краї мисткиня. Більше 30-и років живе у Тернополі, куди була евакуйована з м. Прип’ять у 1986 році, після Чорнобильської катастрофи. Тернопіль став для художниці рідним містом, тут вона змогла розкрити свій талант та вдосконалити професійні якості, які здобула, навчаючись у Ленінградському художньо-графічному училищі та Ленінградському педагогічному інституті ім. Герцена.

У доробку Світлани Шинкаренко – 8 персональних виставок у Тернополі та Польщі (м. Кудова Здруй, м. Клобуцьк), участь у більш як 40-а пленерах, збірних вернісажах.

У 2019 році визнана лауреатом обласного конкурсу імені Олени Кульчицької в номінації «Графіка».

У своїх роботах мисткиня використовує техніку олійного живопису, працює аквареллю і акрилом, створює високомистецькі монотипії. Твори С.Шинкаренко знаходяться в приватних колекціях в Польщі, Росії, Німеччини, Італії, Ізраїлю, США, Португалії, Великобританії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Китаю.

Виставка в художньому музеї триватиме до 23 листопада.

 

17 листопада у філармонії - сольний концерт Наталії Присіч

Понеділок, 16 листопада 2020, 09:34

17 листопада у філармонії - сольний концерт Наталії Присіч

0

Виступатиме також академічний симфонічний оркестр  Тернопільської обласної філармонії. Головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль.

Ведуча – заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук.

Відбудеться концерт 17 листопада о 18.30.

https://filarmony.te.ua/

16 листопада - професійне свято у працівників радіо, телебачення та зв'язку

Понеділок, 16 листопада 2020, 09:34

16 листопада - професійне свято у працівників радіо, телебачення та зв'язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання у день Вашого професійного свята.

Сьогодні в житті держави і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку важко переоцінити. Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід'ємна складова нашого часу. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських і світових стандартів розвитку суспільства.

Медіа-мовники та працівники Інтернет-видань першими реагують на злободенні проблеми та сповіщають про якісні зміни в розвитку суспільства, актуалізують ті питання, вирішення яких очікують громадяни, оперативно висвітлюють щоденні події, що відбуваються.

Ви, працюючи і вдень, і вночі, у будні і свята, формуєте повноцінне та якісне інформаційне поле.

Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів та редакторів, а також режисерів, операторів, інженерів, монтажників і зв’язківців. Протягом останніх років Україна та Тернопільщина, зокрема, зробили прорив в усіх видах зв'язку та Інтернету, охопивши ними міста та найменші села.

Сьогодні слухають радіо, дивляться телевізор і користуються зв’язком мільйони. І в нашу інформаційну епоху без Вашої щоденної кропіткої роботи просто не обійтися.

Велика подяка Вам, шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку, за Вашу працю, за здобутки та технічні інновації. Нехай зреалізовуються усі Ваші творчі плани! Вам та Вашим родинам бажаю наснаги, здоров’я, добробуту та процвітання.

 

Перший заступник голови обласної ради                     Василь Деревляний

 

Сторінка 9 з 1222

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер