Репортаж
Агробізнес в онлайні – перший крок зроблено
Вівторок, 16 лютого 2016, 08:40
Сьогодні покупками в інтернеті вже нікого не здивуєш - обсяг товарів, які замовляють у мережі, зростає з кожним днем. Великобританія, США, Японія – у цих країнах доля онлайн-покупок уже становить більше 10 відсотків від загальних продажів. Всесвітня торгівельна організація зазначає, що темпи розвитку інтернет-торгівлі набагато вищі за темпи розвитку світової торгівлі в цілому. Тож не дивно, що інтернет-торгівля сьогодні стала невід’ємною частиною економіки будь-якої країни.
Україна не стала виключенням і успішно приєднується до світового співтовариства.
Використання механізму електронної торгівлі успішно зарекомендувало себе у багатьох секторах економіки, у тому числі і аграрному. Завдяки переведенню торгівельної діяльності в електронну форму, купувати і продавати стало значно простіше. В Україні таким проривом стали тендерні онлайн-платформи. Адже тендер – це виявлення потреби сільгоспвиробника.
Зручність онлайн-тендерів важко переоцінити.
ü По-перше, фермеру не потрібно приймати сотні дзвінків від різних постачальників, які диктують свої ціни. Для цього створюється тендер на якому постачальник пропонує свою ціну на той чи інший товар онлайн. В той же час роботу на себе перебирає відповідний працівник тендерної платформи, який надає фермеру усю інформацію про хід торгів на його продукцію.
ü По-друге, трейдеру також зручніше заявити про свої ціни в онлайні. Аудиторія потенційних покупців тут значно ширша, та й купівля-продаж в такому режимі відбуваються набагато швидше і ефективніше.
ü По-третє, трейдеру і виробнику не треба весь час турбуватися про динаміку цін на ту чи іншу продукцію. Усе можна побачити онлайн, і таким чином весь час бути в курсі останніх тенденцій аграрного ринку.
Отже, переваг в електронної торгівлі дійсно багато. Бути поінформованим і вчасно зорієнтуватись – це вже половина успіху, друга половина полягає у виборі надійного партнера. Агроплатформа UAGRO перша в Україні запропонувала сільгоспвиробникам співпрацю у режимі онлайн і до сьогодні залишається надійним партнером більш ніж для п’яти тисяч виробників і дистриб’юторів з усієї України.
Прес-служба UAGRO
Додаткова інформація за телефоном: (067) 6503042
Тетяна Земляна
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Збережемо усмішку
Вівторок, 16 лютого 2016, 07:58
15 лютого 2016 року в приміщенні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення міської ради провели 3 пізнавальні заходи «Збережемо усмішку».
Організатори розповіли учням других класів про важливість дотримання гігієни ротової порожнини, як важливої умови збереження зубів, показали як правильно чистити зуби та які засоби гігієни потрібно використовувати для догляду за ротовою порожниною.
Під час заходу діти взяли участь у пізнавальних іграх: «Що потрібно для догляду за ротовою порожниною?» та «Дозволяється – забороняється». Також учні, розгадавши кросворд, дізнались, що є найбільшим ворогом нашої посмішки.
«Пам’ятайте, ваша усмішка – ваша візитка і показник здоров’я! Тому дотримуйтесь правил гігієни ротової порожнини та два рази на рік відвідуйте стоматолога» - порадила другокласникам Тетяна Барна, педагог-організатор центру.
Ставка акцизу змінена
Вівторок, 16 лютого 2016, 07:56
З 1 січня 2016 року замість адвалорної ставки акцизного податку 5 % платники роздрібного акцизу - реалізатори пального повинні використовувати специфічну ставку - 0,042 євро за кожний літр реалізованого (відпущеного) товару.
Така норма передбачена Законом України від 24.12.2015 р. №909-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році".
У І кварталі 2016 року для розрахунку акцизного податку з роздрібної торгівлі пальним необхідно застосувати курс євро, встановлений НБУ на 20 грудня 2015 року, тобто 25,462988 грн. Ставка акцизного податку у гривнях за один літр реалізованого (відпущеного) пального дорівнюватиме 25,462988 грн. x 0,042 євро.
Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ
Випадки, в яких особи можуть не подавати декларацію про майновий стан і доходи
Понеділок, 15 лютого 2016, 09:47
Відповідно до ст. 67 Конституції України сплата податків є громадянським обов’язком перед державою та суспільством. Водночас податковим законодавством визначені випадки, в яких особи можуть не подавати декларацію про майновий стан і доходи.
Відтак обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації за 2015 рік вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:
- від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
- від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених ІV розділом Податкового кодексу України;
- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до цього розділу;
- у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 Податкового кодексу України;
- зазначені у п.п. "є" п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу України доходи від двох і більше податкових агентів, і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих (виплачених, наданих) такими податковими агентами не перевищує ста двадцяти розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.
Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області
Виїжджаєш за кордон – відвідай податкову
Понеділок, 15 лютого 2016, 06:57
У відділі адміністрування податку на доходи фізичних осіб Тернопільської ОДПІ зазначили, що громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про майновий стан і доходи у термін, не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.
Після надходження такої декларації, інспекція протягом 30 календарних днів зобов’язана перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку й видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань.
Така довідка надалі надається громадянином до органів митного контролю під час перетину кордону та є підставою для проведення митних процедур.
Тернопільська ОДПІ також нагадує, що з 1 січня 2016 року розпочалась кампанія декларування доходів громадянами за 2015 рік. Консультації, тренінги, надання практичної допомоги – у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1, телефон: 43-46-10.
Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ
Більше статтей...
Сторінка 1310 з 1542
«ПочатокПопередня1301130213031304130513061307130813091310НаступнаКінець»