images/stories/logosait_new.jpg

 

Байкерський парад "Тернопіль Мотофест"

Як повідомляє http://zz.te.ua/, 27-28 липня вперше у Тернополі відбудеться байкерський зліт «Тернопіль Мотофест». Упродовж двох днів організатори обіцяють продемонструвати тернополянам усю різнобарвність байкерської культури.

Відкриття мотофесту відбудеться в п’ятницю на дальньому пляжі. Тут влаштують концерт за участю тернопільських рок-гуртів. Окрім цього, для учасників підготували безліч розваг та конкурсів. А у суботу в обласному центрі влаштують байкерський парад за участю двох сотень мотоциклістів. О 12.00 годині колона байкерів вирушить від «Маяку» на Дружбі, далі вулицею Руською проїде до проспекту Степана Бандери, вулицями 15 квітня, Тарнавського та Коновальця. Завершиться маршрут на Театральному майдані. Тут байкери влаштують конкурс на кращий тюнінг своїх мотоциклів та виступ мотокаскадерів, або так званий стантрайдінг.

Працівники Державтоінспекції закликають власників автотранспорту у суботу бути особливо уважними на дорозі. Крім того, як повідомив заступник начальника відділу по зв’язкам із громадськістю обласного управління ДАІ Василь Барановський, 27 та 28 липня буде заборонений проїзд автомобілями на дальній пляж.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер