images/stories/logosait_new.jpg

 

На Тернопільщині знову спека до +32

26 липня в Україні очікують сорокаградусної спеки. Суха і спекотна погода буде на Сході України, Півночі і в центральній частині. Найспекотніше – на Півдні – 18-23 градуси тепла вночі і 32-39 вдень, місцями до 40 градусів. На Заході 26 липня вночі стовпчик термометра покаже від 14 до 19 градусів тепла, а вдень від 23 до 28 вище нуля, подекуди до 32 градусів. Пройде невеликий дощ.

Така погода несприятливо впливатиме на самопочуття більшості метеозалежних людей, особливо із серцево-судинними захворюваннями, попереджають медики. За спостереженнями синоптиків, за останні 130 років найтеплішим днем 26 липня в Україні було у 1936 році, тоді стовпчик термометра сягнув 35.5 градусів тепла. А найхолоднішим цей день зафіксували у 1907 році, коли температура опустилася до 9 радусів тепла.

Церква 26 липня відзначає собор Архангела Гавриїла. За народним календарем цей день вважається серединою літа. Якщо 26 липня надворі сухо, то осінь буде довгою, теплою і сухою. Наші предки цього дня спостерігали за ластівками: якщо вони низько літають, осінь буде довгою, – повідомляє ТВ-4.

За матеріалами http://poglyad.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер