images/stories/logosait_new.jpg

 

На водо-моторному чемпіонаті волонтери будуть допомагати іноземцям та збирати гроші

Зустріч із бажаючими долучитися до волонтерського загону під час Чемпіонату світу з водно-моторного спорту відбулася в Українському домі. Так на здибанку прийшло багато молоді, яка ще не мала досвіду роботи у подібних заходах. Саме тому організатори ознайомили їх з діяльністю та етапами проведення.
Першим етапом для волонтерів буде участь у зборі коштів, 29 липня, на благодійну акцію «Я хочу жити» та пам’ятник Незалежності. Нагадаємо, що віднедавна збирати ці кошти волонтери отримали дозвіл у понад 10 церквах міста. Також за гроші і не забудуть під час футбольного матчу та концерту Дзідзьо.
Другим - буде саме участь у волонтерському русі під час змагань. За волонтерами будуть прикріплені керівники, відповідно до видів роботи:
- Супровід команд (інформаційна підтримка, спілкування і переклад для учасників змагань, на сьогоднішній день зареєстровано 18 команд);
- Фан-розваги (організація відпочинкових заходів для глядачів чемпіонату, дитячі малюнки на асфальті, конкурси, тощо);
- Управління інформацією (супровід працівників ЗМІ, допомога в зборі необхідної інформаціїЄ, тощо);
- VIP-зона (робота з гостями турніру);
- Надання інформації (стосовно часу проведення, місць розташування автомобілів швидкої, закладів торгівлі, проведення фан-розваг, тощо);

За матеріалми http://poglyad.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер