images/stories/logosait_new.jpg

 

На Тернопільщині порушують права абітурієнтів

Як повідомляє новинний портла "Погляд", на Тернопіллі прокуратура проводила перевірку вузів під час вступних кампаній. Так у одному районі області таки виявлено правопорушення.

Встановлено, що у місцевому училищі як на офіційному сайті, так й на інформаційних стендах не у повному обсязі оприлюднені правила прийому в 2012 році, відсутня інформація про рішення приймальної комісії, а також про кількість місць, виділених для вступу поза конкурсом та цільового прийому.

Крім того, у цьому ж навчальному закладі відсутня програма співбесіди з абітурієнтами, яким відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, надане право вступу до вищого навчального закладу за результатами співбесіди.

У іншому вузі на офіційному сайті в розділі «Перелік документів для вступу» наводиться перелік документів, що не передбачені умовами та правилами прийому до вузу у 2012 році (довідка про щеплення, копія ідентифікаційного номера, копія трудової книжки), а також не оприлюднено інформацію про кількість місць, виділених для вступу поза конкурсом та цільового прийому.

З метою усунення вищезазначених порушень прокурор району приніс протести керівникам вищих навчальних закладів, повідомляє прес-служба.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер