images/stories/logosait_new.jpg

 

Свято Івана Купала у Тернополі святкували з ромахом

Свято Івана Купала у Тернополі святкували з ромахом. Справжню українську забаву могли відчути ті, хто відвідав 7 – го липня «Орнава етно фестиваль». На заході були розваги на будь-який смак, кожен міг тут знайти, чим себе зайняти.

- Руслана Охоцька (співорганізатор) Цього року – це вперше. Відтепер «Орнава Етно фестиваль» стане щорічним і традиційно проводитиметься 7 - го липня на Івана Купала.

Жінки мали нагоду придбати вишиванки, вироби з солоного тіста, глиняний посуд та ще чимало іншого. Чоловікам пропонували конкурси, в одному з яких можна було виграти бензопилу. Дітлахи розважалися іграми ласували медом та брали участь у безкоштовних майстер-класах з травомотанки, лялькомотанки, гончарства та інших.

Від такого вибору дітлахам очі розбігалися. На фестивалі панувала справжня сімейна атмосфера, воно й не дивно, адже справжня українська забава вдається лише у родинному колі. Тому тернополяни та гості міста розважалися від душі.

Відвідувачі заходу вигравали призи, ласували смачними наїдками, запивали їх справжньою українською медовухою та розважалися під музику місцевих і не тільки гуртів. Увечері молодь плела вінки та стрибала через купальське вогнище. Справжньою родзинкою заходу стала дерев’яна скульптура Нептуна, яку автор просто на фестивалі випиляв бензопилою.

Торговий центр «Орнава» висловлює велику подяку спів організаторам та партнерам Етно фестивалю!

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер