images/stories/logosait_new.jpg

 

Ходять в походи, танцюють й рибалять моделі-інваліди «Fashion Chance», яких одягав тернопільський дизайнер

25 липня в Києві відбувся показ мод «Fashion Chance». Тернопільський дизайнер – Олеся Федорович взяла у ньому участь. Дівчина розробляла колекцію для незрячих жінок.

- Цікавим був і процес примірки суконь, адже ж коли людина не бачить, потрібно їй вдало поясними, що вона одягнула. Моделі із цікавістю пробували на дотик сукні, – повідомляє «ДОБІ» молодий дизайнер, – Для мене великою приємністю було знати, що ці люди почувають себе комфортно у моєму одязі і він доповнює їхню красу, як внутрішню так і зовнішню. Надзвичайно вразило те, що абсолютно всі моделі були усміхнені, радісні, відкриті, попри всі життєві перешкоди вони зберегли у собі світло душі. Поспілкувавшись із учасницями показу я відкрила для себе, що ці люди є активними, вони ходять у походи, на рибалку, займаються танцями та бісероплетінням.

Моделі в інвалідних візках, з протезами ніг й втраченим зором впевнено дефілювали Київським подіумом.

Олеся Федорович зазначила, що не завжди повноцінні люди уміють насправді жити, а не існувати,а зустріч із незрячими людьми для мене стала справжнім чудом і поштовхом, що дав наснагу до життя.

Захід підтримали переможці і фіналісти проекту «Україна має талант» Олена Ковтун і група «В.О.Д.А», а також фіналіст «Х-Factor Україна» Дмитро Скалозубов.

Iванна КАНАК, http://doba.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер