images/stories/logosait_new.jpg

 

"Моторожець": на байкерському злеті в Тернополі з'явився чудернацький гібрид

Від суміші мотоцикла та "Запорожця" у місцевих даїшників повідпадали щелепи.

Дивний байк уже 2 роки дивує мешканців Тернопільщини. Триколісний байк, власноруч зроблений власником з "горбатого" "Запорожця" та мотоцикла МТ показали під час байкерського зльоту "Тернопіль Мото Фест". За словами власника, мешканця приміського Тернопільського села, цей транспорт вже два роки їздить дорогами області, повідомляє Gazeta.ua.

Замість номерів у нього розміщено надпис "I LOVE RIO".

"Міліція ще не зупиняла. Тільки отакенними очима дивилася на нього", ? розповів байкер.

Серед учасників зльоту визначать найраритетніший мотоцикл, найкраще тюнінгований та з найкращою аерографією.

В центрі міста байкерів вітав духовий оркестр та танцівниці-мажоретки. Мотоциклісти вітали останніх сигналами та вигуками "Сіськи!"

"Коли хтось думає про розваги байкерів, то уявляють що це "віскі-сіськи-рокенрол". Звичайно, буде і одне, і друге, і третє, а мотоцикли в цей час стоятимуть на парковці. Але це не буде "мотозоопарк" – байкери в більшості сімейні люди, тож це буде сімейний відпочинок", ? розповів один з організаторів мотофестивалю Андрій Шараскін.

"Тернопіль Мото Фест" в Тернополі проводять вперше. Заступник міського голови, який вітав гостей, побажав байкерам, аби таке свято було щорічне. Побажав також, щоб їм у житті завжди вистачило бензину і пива.

За матеріалами http://tsn.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер