images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернополяни мають можливість придбати житло за зниженими цінами

Тернополян, бажаючих отримати житло за зниженими цінами, запрошують укласти договір дольової участі у будівництві. Рішення про Порядок визначення осіб для дольової участі в будівництві здешевленого житла уже затверджено виконавчим комітетом. У Порядку зазначені усі критерії визначення осіб для участі в будівництві здешевленого житла:

Житло за цінами, значно нижчими, ніж ринкові, тернополяни зможуть придбати повністю з усіма підведеними комунікаціями. Вартість одного квадратного метра такого помешкання становить 3950 гривень.

За порівняно невисоку ціну ви отримаєте квартиру в котеджі, повністю поштукатурену зовні і всередині.

Будинки котеджного типу, розраховані на чотири сім’ї, є досить місткими. Площа квартири на одну сім’ю становить 64 метри квадратних.

Ваше помешкання у котеджному будинку матиме окремий вхід, ганок, тамбур, вітальню, санвузол та дві спальні. Розміри та місце внутрішніх перегородок можна коригувати, попередньо домовившись із забудовником.

Загалом планують збудувати 5 таких котеджів. Один з них уже здали в експлуатацію у районі Березовиці в межах міста. Тут є озеро, місця для парковки автомобілів та невеличка земельна ділянка для кожної сім’ї.

Бажаючим оформити дольову участь на будівництво здешевленого житла слід звертатися у відділ квартирного обліку та нерухомості міськради за адресою вул. Листопадова, 6. з 9.00 до 12.30 щодня, крім вихідних.

Брати участь в будівництві здешевленого житла можуть тернополяни, які перебувають на обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов.

За матеріалами http://ternopol.zelen.org.ua

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер