images/stories/logosait_new.jpg

 

“Дзвони Лисоні” запрошують нових друзів, співочих артистів та тих, у кого дух високого національного лету

26 серпня на Бережанщині відбудеться VІІ Регіональний фестиваль стрілецької та повстанської пісні “Дзвони Лисоні”. Серед величезної кількості фестивалів небагато є таких, як “Дзвони Лисоні”, покликаних підносити велич стрілецької та повстанської пісні, жертовність борців за волю України, віру і дух рідної нації.

Гора Лисоня - одна із святинь українського народу, пов’язана з героїчними боями Українських січових стрільців у 1916 році. Методом народної будови на горі Лисоня зведено символічну могилу та споруджено каплицю. Славна гора стала символом героїзму, олімпом національного духу, визначною святинею, що нагадує про одвічне прагнення нашого народу мати незалежну державу.

Щороку у фестивалі беруть участь творчі колективи з Тернопільської, Львівської, Рівненської, Івано-Франківської, Волинської областей.

Бережанська земля з радістю чекає нових друзів, співочих артистів, котрі зацікавлені, щоб на «Дзвонах Лисоні» завжди витав дух високого національного лету і ще дзвінкіше лунали стрілецькі й повстанські пісні.

Усі зацікавлені можуть звертатися до оргкомітету телефонами:
8 (03548) 2 13 93, 2 24 75, 2 12 18

За матеріалами http://poglyad.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер