images/stories/logosait_new.jpg

 

Напій здатний також захистити від раку, діабету і хвороб серця.

Американські науковці з'ясували, що антиоксидант ресвератрол, який міститься у червоному вині, впливає на гени, що відповідають за старіння організму, і зокрема, мозку.

Також співробітники медцентру при Джорджтаунському університеті у Вашингтоні в ході дослідження дізнались, що дана речовина допомагає в лікуванні хвороби Альцгеймера, а також може лікувати інші серйозні недуги.

"Звичайно, старіння - головний фактор ризику при розвитку хвороби Альцгеймера, так само як і діабету, раку, хвороб серця і так далі, але ми припускаємо, що якщо ресвератрол дійсно впливає на гени, що відповідають за процес старіння, тоді він може допомогти і в лікуванні інших хвороб, наприклад, того ж діабету", - пояснив невролог Реймонд Тернер.

Учасники дослідження, яке проводять у Джорджтаунському університеті, не п'ють червоне вино - їм дають пігулки з ресвератролом. Доза буде збільшуватися кожні три місяці і до кінця експерименту, який триватиме рік, вони візьмуть кількість антиоксиданту, еквівалентну тисячі пляшок червоного вина.

За матеріалами http://tsn.ua

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер