images/stories/logosait_new.jpg

 

Вчителів і медиків області захистять від репресій Хоптяна?

Представники опозиції в деяких районах Тернопілля домагаються, щоби прийом та звільнення з роботи директорів шкіл та інших закладів краю відбувалися лише за погодженням районних рад. Таким чином може бути суттєво обмежено вплив з боку виконавчої влади на керівників відповідних установ.

Борщівська та Теребовлянська районні ради завершують роботу над проектом положення, згідно якого, призначення та звільнення з посади керівників навчальних, медичних та інших місцевих комунальних закладів погоджуватимуться з районними радами. Про це на зустрічі з журналістами повідомила прес-секретар ВО “Батьківщина” у Тернопільській області, Олена Криницька. Депутати сподіваються, що такий порядок призначення та звільнення з посад дозволить зменшити залежність відповідних керівників від представників виконавчої гілки влади на місцях.

Останнім часом, як стверджують окремі керівники шкіл з Борщівського та Теребовлянського районів, які є членами ВО “Батьківщина”, директорів навчальних закладів регіону, під загрозою звільнення, “переконують” погоджуватися представляти інтереси партії влади у дільничих виборчих комісіях. Саме це й послужило стимулом швидше впровадити відповідні запобіжні механізми. На підтвердження дієвості такого методу може служити приклад Козівського району (також Тернопільська область), де ще наприкінці 2011 року було прийняте “Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Козівського району”. У додатку до положення міститься також перелік всіх об’єктів спільної власності територіальних громад краю (школи, дитячі садки, медичні заклади, бібліотеки, будинки культури тощо).

Як повідомили у прес-службі ВО “Батьківщина” (голова районної ради Козови також є членом цієї партії) поки що вони не отримували інформації про якийсь тиск на освітян чи медиків району з боку представників місцевих адміністрацій, повідомляє мережа Опора.

За матеріалами http://zz.te.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер